Konie zimnokrwiste i pogrubiane

kasztankaija, o nie 🙁((( dlaczego 🙁(( tak mi przykro, bądź silna....
kasztankaija   Love you more and more and more.
11 maja 2018 16:18
Dzięki dziewczyny 🙁 jeszcze do mnie nie dociera, ciągle myślę, że stoi w stajni i czeka.

Burza kolka, pierwsza i ostatnia w jej życiu... zrobiliśmy wszystko, żeby ją uratować, chociaż ja mam poczucie, że można było zrobić coś więcej. Niestety w transporcie nam zmarła. Można powiedzieć, że na moich oczach, bo jechałam za nią. Sytuacja była patowa i pogarszała się z minuty na minutę, objawy zaczęły się o 8 rano, a do kliniki jechała dopiero ok 15, dlatego, że wcześniej zbyt wysokie tętno i ogólny stan nie pozwalał na transport. Jak tylko się poprawiło załadowaliśmy do przyczepy... Do kliniki mielismy  250 km.. 50 km przed jej serduszko zgasło  🙁

amnestria   no excuses ;)
11 maja 2018 16:51
Och rety... 😕 😕 Ściskam :przytul:
Dzięki dziewczyny - "Szynek Szwarcwaldzki" bardzo mi się podoba 😉) futro nie ma końca, nie wiem czy on kiedykolwiek to zgubi 😉 I mam wrażenie, że on jakiś taki mały jest jak na dwulatka, ale z drugiej strony chyba nie jestem obiektywna, bo ciągle widzę w nim źrebaczka.

kasztankaija, ogromnie mi przykro... nie wiem, co powiedzieć, taka strata jest bardzo bolesna... trzymaj się, bądź dzielna, zrobiłaś tyle, ile było możliwe, nie obwiniaj się proszę. Ściskam cię i życzę dużo siły.
kasztankaija   Love you more and more and more.
12 maja 2018 07:51
Dzięki... Mogę Wam tylko poradzić - spędzajcie jak najwięcej czasu ze swoimi podopiecznymi, bo życie bez nich jest smutne.

Nie ukrywam, że myślę o drugim koniu, bo nie potrafię bez żyć bez tego, i pewnie niedługo zawitam w innym wątku na tym forum, chociaż wiem, że takiego jak moja Ruda już nie znajdę i żaden koń jej nie zastąpi 🙁
kasztankaija, serce mi pęka... bądź dzielna i silna, i wspominaj wszystko co najlepsze... 🙁 tak przykro... taka piękna dziewczynka...
Niestety świat zabezpieczył nasze zwierzęta i nie pozwolił by żyły dłużej od nas.....

Ja tu wpadam z chyba moim ulubionym zdjęciem  😀 fota nie moja, więc linkuję:
https://web.facebook.com/fitandride/photos/pcb.2114321098846978/2114321065513648/?type=3&theater
kitty, fakt, a ciężko przejść nad taką stratą do porządku dziennego... Ja po Kubie do tej pory się pozbierać nie mogę, a minęły prawie dwa lata. Dwa dni temu kończyłby 11 lat.
Kasztanka, jesteśmy z Tobą.

Co do zdjęcia Dzidzi - jaka. Ona. WIELKA... 😍 gwiazda! Ile ona ma teraz wzrostu? I jak zdrówko? :kwiatek:
harja, to aż tyle czasu???? ciągle mam wrażenie, że dopiero co...

Połyskliwy Piór w majowej lampie 🙂

Burza  😍 mam nadzieję że może kiedyś dojdziemy z Dokim chociaż do połowy waszego poziomu  😉
Rudzielc_23, ja nie wiem czy nam życia nastarczy, żeby zawsze było dobrze i harmonijnie... ciągle falowanie i raz super raz gorzej, niby można się przyzwyczaić no ale.. 🙂 to żaden poziom, staramy się tylko żeby było przyjemnie i zdrowo dla niego.
My też do tego dążymy, żeby było przyjemnie i mieć z tego fun. Na razie też raz lepiej raz gorzej, ja zrozumiałam ostatnio że on nie ma siły pracować super każdego dnia narazie i przestałam mieć ciśnienie że ma być tak codziennie. I to podejście naprawdę zmieniło wiele. Wiem że odkryłam Amerykę w konserwach ale lepiej późno niż wcale  😉 Mieliśmy konsultację dietetyczną i kazali nam przytyć 😉

Taka moja chudzina  😂


Rudzielc_23, i tak wygląda super- trzeba go pewnie tylko lekko okryć mięśniami a do tego musi być nakarmiony 🙂
Burza zrobię trochę  🚫 ale jakie masz siodło na Piorka? My musimy zmienić bo się nam wyrosło, już mam doła bo bardzo lubię to swoje.  😕
Rudzielc_23, a weź... jedyną rynkową opcję nie za 10tys 😉 Wintec 500 Wide. Szału nie ma, ale jeździć się da, no i jestem na środkowym łęku od bardzo dawna plus mattesie- więc nie musze się martwić,że będzie wąskie.
no to mnie nie pocieszyłaś, niecierpię syntetyków v 😵
Przynajmniej się nie krzywią 😉 moje wymarzone siodło to nie jest ale...
Burza, jaka z niego turbokulka :-D
Nic nie mów, ja cały czas mam w głowie, że wysłałam go na jakieś łąki niedawno, a nie, że go nie ma w ogóle...
Rudzielc_23, małymi kroczkami, ale ważne, że do przodu!

Ej winteci są w porządku! ;-)
Rudzielc_23, - a siedziałaś w wintecu? Ja byłam na nie dla syntetyków, a kupiłam i miałam jakieś 3 lata 🤣 Zmieniłam nie ze względu na materiał, ale na twist, był dla mnie za szeroki do konkretnej pracy. Odkupiła go ostatecznie znajoma i jest zachwycona. Nie krzywi się, trzyma nawet w bryczesach bez leja, konserwacja to bajka, leciutki.
Piękne rude 😀 Mojemu ślązakowi też kazano przytyć chwilowo, a ja się cieszyłam, że on w końcu ładnie wygląda 😂 Niestety, mięśnie nam się budują powoli, bo nie ma z czego, więc musi nabrać objętości.
Burza, - jacy wy piękni i eleganccy 💘 Super to wygląda!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 maja 2018 22:10
Burza jesteście niesamowici 😍
Rudzielc_23 pięknie się prezentuje, BTW chyba mieszkacie "po sąsiedzku" 😁
keirashara siedziałam, co prawda raz ale nie mogę powiedzieć żeby mi się dobrze siedziało. Bates mi się strasznie podobał, ale jak wsiadłam to coś mnie gniecie w tyłek  😂 i nie wiem dlaczego, a siedziałam w ujeżdżeniowym i wszechstronnym. Jestem załamana zmianą siodła  🙁

harja Rudy był strasznie tłusty jak go kupowałam, zaczął pracować i stopniowo gubił tłuszczyk a mięsnie jeszcze nie zdążyły się nabudować. Narazie trawka robi swoje. Jeszcze wiele pracy przed nami, ale w tym cały fun.

lusia722 Kierzkowo a wy gdzie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 maja 2018 07:40
Tak myślałam, że to Kierzkowo. Byłam tam kilka razy w zeszłym roku.
My mieszkamy w Czarnej Hucie.
harja, bo on zawsze tu z nami będzie, w sercach.. 🙂
keirashara, dziękuję, próbujemy 🙂
lusia722, oj oj a gdzie panicz łaciak?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 maja 2018 12:11
Już trochę schudł to chyba do wątku nie pasuje 😁
lusia722 mnie też mówią że nie pasujemy tutaj  😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 maja 2018 12:18
No mój to kucyk ojciec tinker, matka konik polski, więc trochę chyba jednak inna bajka.
Chociaż nie powiem, ze czasami gabarytami przypomina jakiegoś cherlawego pkz 😜
Pitu sritu tam... mam też iść po pług, żeby pasować? 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 maja 2018 17:32
Burza po to są wątki, żeby każdy się gdzieś mógł "dogadać."
Ja tu wpadam sobie Wasze pięknoty pooglądać, ale w razie czego w rekreantach się dość często udzielam.
Tutaj pojawimy się po sezonie pastwiskowym 😁 😵
lusia722, dobra dopiero teraz ogarnęłam- gadamy na tylu wątkach, że nieszczególnie zwracam uwagę na którym aktualnie- sorki 😀
Hahah, dziewczyny, ale przynajmniej wątek trochę ożył 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się