Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 marca 2017 15:51
Cricetidae, piosenki Zenka są spoko  😎 parampampampampampam ooo ooo oooo
JARA, gorzej jak mi napisali, że to piosenka na mój pierwszy taniec na weselu 😀 Kilka osób w to uwierzyło patrząc po komentarzach, ale napisałam potem że to żart, tablice dla nieznajomych mam zablokowaną, więc nie napinam się jakoś na to 😉
Cricetidae, parampampampampampam ooo ooo oooo
Czytając to od razu zanuciłam 😀
Zgadzam się z martva, smarcik - nie kupuję idei "karniaków". Ktoś zostawił zalogowane konto - wylogowuję go za niego, jeśli sama muszę skorzystać. Złota zasada - "nie moje - nie ruszam".
Cieszę się, że mam ten komfort niedzielenia z nikim komputera.
odkopuję bo chcę sprzedać ciekawostkę.
Właśnie sobie zdałam sprawę, że falabella zostały wyhodowane w Argentynie i "hodowla matka" znajduje się niedaleko mnie.
Szykuje się wycieczka!
😜

A ja żyłam w przeświadczeniu, że tylko jakiś amerykanin mógłby wpaść na taki głupi pomysł  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 kwietnia 2017 21:07
Koniecznie zrób fotorelację! 😍
Jeżeli szukacie dokumentów w portfelu to pamiętajcie o tym, że ma on też "ukryte" kieszonki...
Inaczej będziecie sądzić, że zgubiliście coś...

Jestem cholernym sklerotykiem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2017 21:00
Spokojnie, ja dzisiaj wracałam (autem) zmęczona z zawodów i wpadłam w panikę, że zgubiłam klucze od... auta  😵 a potem spanikowałam, że nie mam telefonu w kieszeni. Nie miałam, bo leżał sobie obok i leciała z niego muzyka  😵 😵
Czy produkty Premiere Equine są do kupienia tylko u nich na stronie, czy jakiś sklep prowadzi sprzedaż ich produktów? Bo nie mogę w żadnym sklepie znaleźć oprócz na ich stronie.
rybka   Różowe okulary..
21 maja 2017 21:33
Mimo, że odkurzacz bezprzewodowy jest cały czarny to ładowarka do niego naprawdę może być biała (2 dni szukałam gdzie wsadziłam ładowarkę i dopiero mój chłop mi powiedział, że to ta biała w szufladzie z ładowarkami na samym wierzchu to ta   😵 )
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2017 21:37
gllosia zły wątek.

Smarujcie się kremem UV. Nawet ja nie ma upału i tylko przyjemnie świeci słońce, to siedząc na parkurze przez 8 godzin można się spiec tak, że skóra spuchnie  😲
Spokojnie, ja dzisiaj wracałam (autem) zmęczona z zawodów i wpadłam w panikę, że zgubiłam klucze od... auta  😵 a potem spanikowałam, że nie mam telefonu w kieszeni. Nie miałam, bo leżał sobie obok i leciała z niego muzyka  😵 😵

Kiedyś wpadłam w panikę, bo nie mogłam znaleźć telefonu, ale już nie "zakodowałam", że mam go w kieszeni spodni...
majek   zwykle sobie żartuję
15 sierpnia 2017 11:49
jesli zamierzacie jedna reka myc zeby elektryczna szczoteczka a druga machac, zeby rozmieszac lakier do paznokci, to skupcie sie na tym, zeby trzymac reke ze szczoteczka w paszczy i nia nie machac. Prawie wybilam sobie zeby
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 września 2017 15:24
Nie próbujcie wygrać na rowerze z 1,5cm krawężnikiem. Nie uda Wam się  😎

[img]https://scontent.fman2-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/22014956_1655886477755280_481326666_n.jpg?oh=c1873174ae385c85f5637e153466915f&oe=59C9F0A7[/img]
Nie próbujcie wygrać na rowerze z 1,5cm krawężnikiem. Nie uda Wam się  😎

1,5cm?!?! jak Ty to zrobiłaś? 🤔 🤔 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 września 2017 16:18
Pewnie najechała na niego bokiem 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 września 2017 16:20
Dokładnie. Chciałam prosto, tak jak robiłam to setki razy, ale tym razem krawężnik okazał się zbyt śliski :/
A nowy poranek przyniósł nowe kolorki:
[img]https://scontent.fman2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21767951_1656621747681753_8760210586482014136_n.jpg?oh=30f9594bfe5b80301466a9c292fc02e1&oe=5A4F9E7B[/img]
Łoooo. Z powodzeniem mogłabyś zagrać w jakimś filmie ofiarę przemocy domowej ._.
CzarownicaSa, o, mam podobną radę - na rowerach broń boże niech nikt za wami nie wpada na pomysł minięcia was i klepnięcia w plecy, bardzo duże ryzyko, że kierownice się zaplączą i lecicie pyskiem na beton.
Zdjęć wam oszczędzę 😎
Jeśli chcecie zrobić galaretkę z owocami i bitą śmietaną, to nie używajcie do tego kiwi 😵 Już drugi raz mi nie wyszło i się zastanawiałam co poszło nie tak 😁 A specjalnie szłam po nie do sklepu, bo stwierdziłam, że banan, jabłko, porzeczka i brzoskwinie wyglądają mdło i przyda się coś zielonego 😂
A piszą na opakowaniu galaretki  🤣
Po sparzeniu zwykle wychodzi.
Aaaaa.... i podobnie jest z ananasem.
SzalonaBibi, az poszłam pogrzebać w koszu. No rzeczywiście 😵
kiwi i ananas mają enzymy, które żrą żelatynę, tak w skrócie, więc dlatego nie wychodzi 😁 ale do galaretek bez żelatyny spokojnie można dodawać 🙂
borkowa., już doczytałam w internetach 😉

A tak ładnie wyglądało to wszystko przed zalaniem 🤣

Jak po stłuczce 5 osób proponuje żeby jednak jechać do szpitala, to trzeba jechać, nawet jeśli póki co czujesz się świetnie.
Dżizas k ja pie... Co to była za noc... 😤
Jak macie bezpieczny karabińczyk to go po prostu nie używajcie. Jeśli Wasz koń pierwszy raz w życiu się odsadzi to akurat na takim karabińczyku. Aaa, i jakby coś karabińczyk potrafi złamać kość w dłoni i jeden palec (tutaj rada jak wyżej, jeśli ktoś namawia Cię byś jechała na pogotowie to zrób to!)
Behemotowa, ja nie trawię tych karabińczyków. Już nie raz widziałam, jak on strzela w kogoś przy naprężeniu uwiązu, kiedy koń się szarpnie albo odsadzi. Dla konia może jest bezpieczny ale dla wszystkich dookoła już mniej
Na co dzień używam zwykłego, wczoraj na szybko wzięłam ten stary uwiąz z felernym karabińczykiem...
Złośliwość rzeczy martwych. Raz coś się zrobi inaczej i natychmiast się tego żałuje. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności :kwiatek:
Te bezpieczne karabińczyki w ogóle nie są bezpieczne, mam wrażenie... za każdym razem, jak koniowate się odsadzało na nim, nie puszczał mechanizm, nie otwierał się. Prędzej karabińczyk w kantarze i to uwalniało konia. Przy tych najzwyklejszych, koń nie musiał szarpać aż sobie głowę urwie, przy mocniejszym pociągnięciu puszczało od razu. W sensie, rozrywał się, nie otwierał, ale przynajmniej uwalniał szybciej konia.
Dokładnie. Jak dla mnie to typowy przykład na to, że lepsze jest wrogiem dobrego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się