Howrse gra :)

ok, to wystaw mi na pl, a ja potem wystawię na com konia 🙂
Nie rozumiem tej promocji 🤔, pełno mam tych żetonów, ale ciągle odrzuca mi karty, nie wiem co robię źle 🤔
Nie rozumiem tej promocji 🤔, pełno mam tych żetonów, ale ciągle odrzuca mi karty, nie wiem co robię źle 🤔


Jak odrzuca Ci karty? Musisz kliknąć dwa razy tę, której chcesz użyć.
Sivrite, klikam, może źle się wyraziłam, po prostu kliknę na dwie, trzy, i już nie mam kart, chociaż w rubryce było więcej aktywnych. Znikają.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 kwietnia 2018 18:54
Watrusia, znikają, czy są nieaktywne?
Są nieaktywne. Mam dopiero 4 punkt kontrolny, no zabójcze tempo  😵
Są nieaktywne. Mam dopiero 4 punkt kontrolny, no zabójcze tempo  😵


Jak ich używasz, to znikają. Prawdopodobnie dobiegasz do momentu, gdy nie masz karty, żeby minąć przeszkodę. Możesz wtedy użyć jednej dziennie, darmowej wymiany kart.
Sivrite, tak robię, niestety jakoś nie rozumiem tej promocji.
Coś mam szczęście do Wyzwania

złote jabłko
5 punktów dorastania
50 x Marchewka
Poziom 2
1 x Czarna Orchidea
Poziom 3
1 x Różdżka Płodności
Poziom 4
600 punktów do całkowitego rankingu
Poziom 5
Znalazłeś Devoted Indigo, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!
borkowa.   silesian team
05 maja 2018 09:57
może ktoś poratować punktem dorastania? 🙁 na konto limonkowa. :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 maja 2018 10:08
może ktoś poratować punktem dorastania? 🙁 na konto limonkowa. :kwiatek:


Wyślij zaproszenie do znajomych na Dementek
Średnio jestem zadowolona z kart, dostałam tylko 3 złote, a tak to srebrne i brązowe.
Ja wydałam 4 kupony i mam boskiego 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 maja 2018 20:56
A ja żadnej kolekcji nie ukończyłam. Tyle, że dostałam konto VIP na 10 dni...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 maja 2018 17:03
Też właśnie żadnej kolekcji nie zebrałam :o
Ja zabrałam tylko tą do zestawu bonusowego... za tu udało mi się zgarnąć nieco drobnicy z CR i trochę 3x 2* komplet, więc w sumie nie jest źle.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 maja 2018 11:00
Mam sporo CR w zapasach, ale nie mam chętnych na jego zakup za konie na kupon lub kupony.
Ja też bym chętnie posprzedawała swoje rzeczy z CR albo powymieniała na RO.
A co macie? Ja KK, ZJ, ZH przyjmuję niemal zawsze 😉 Teraz chętnie przygarnę chmurki. Za to orchideą, puszkami pandory i tym podobnymi mogę się rzucać...
Klepsydrę i Chmurki mam. 😉
Niestety większość to mam jakieś gówienka, które wszyscy dostają podczas promocji.:/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 maja 2018 13:16
Mam 16 KK, 10 KF, 8 OM, 9 UH, 21 5-tych żywiołów, 13 ZHarmonii, 10 PC, 37 ZP.
Dementek, - wow 🤔zok: Nie używasz tego wcale?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 maja 2018 13:24
Nie mam czasu zająć się hodowlą, która stoi od 2-3 lat. Oporządzam tylko boskie konie i biorę udział w promocjach. Ośrodek (przez mój błąd) padł i odpuściłam go sobie.
Keira, mam na sprzedaż prawie 300 OM, ponad 60 Chmurek (mogłabym dać prosto na skillera, żeby nie przesyłać), 15 ZJ jeszcze zostało, 15 ZHa. Jakbyś chciała coś kupić, to pisz, bo powoli wyprzedaję się z siedmiu lat gry. 🙂 MyJoy.
Omg, na tyle to mnie nie stać 😂 Odezwę się jutro na spokojnie.
Ile equus może być warty Magiczny Kapelusz?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 maja 2018 22:38
Ktos może zgłaszał się na ambasadora?

Edit:
Sprzedam UH po 2 kupony sztuka! Mam 8 na zbyciu  😉
uwielbiam wyzwania

Wygrywasz!
Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 6...

Poziom 1
9 000 Equus
5 punktów dorastania
60 x Marchewka
Poziom 2
1 x Chmurka
Poziom 3
1 x Czarna Orchidea
Poziom 4
1100 punktów do całkowitego rankingu
Poziom 5
1 x Zestaw Nyks
Poziom 6
tanemahuta Znalazłeś Tāne-mahuta, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

Gdzie 1 był za 2 kupony, 2 był za punkty w promocji, 3 był gratisowy dzięki podkową i było tam wyzwanie tytanów, które postanowiłam zabrać na 4 poziomie i w 4 był koń 🙂
a mi dzisiaj wypadła Falabella ze skrzyni 🙂 jeszcze tylko jednej mi brakuje do pełnej kolekcji.

następną (lub jeszcze kolejną promocją) będą te dzieci, którym daje się cukierki albo inne fanty. na halloween coś takiego zwykle było, teraz będzie wersja wakacyjna.

mam 4, a zaraz będę mieć 5 kuponów do wymiany z pl na com. ktoś coś? :kwiatek: 👀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 lipca 2018 12:54
Calore- tylko ubiję konie i będę chętna na wymianę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się