Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

To ja też wpadnę z pytaniem.
Robiłam niewielki tatuaż na przedramieniu dwa miesiące temu. Teoretycznie wszystko się wygoiło, ale od jakiegoś czasu mam na nim niewielkie krostki. Ktoś się z czymś takim spotkał?
Nic nie boli ani nie swędzi, ale trochę mnie drażnią i nie wiem, czy coś z tym zrobić, czy powinno przejść?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2018 13:49
Gdzie w Wawie stacjonarnie uda mi się niedrogo kupić kolczyki do tragusa? Chciałabym kilka sztuk, różnych.
Arif?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2018 16:11
Ja w Arifie kupuje online, polecam 😉
zuza   mój nałóg
05 kwietnia 2018 17:20
zuza pochwal się tym tatuażem przy okazji!  🙂


przypomniało mi się 😉 /zdj.lekko nie wyraźne/ruszone ale córka robiła/


libella nie pomogę🙁 Mój z 07.03 gładziutki
Averis   Czarny charakter
06 kwietnia 2018 08:10
Libella, to normalne. To po prostu potówki. U mnie robią się latem i znikają, gdy robi się chłodniej.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2018 08:15
Dzięki dziewczyny
Hej, czy ktoś z was dziarał się u Karoliny (https://www.facebook.com/karolina.nowicka.tattoo/) ze studia Saveetat w Sopocie? Bardzo podoba mi się jej styl, jednak mam pare km do Sopotu i to miałby być pierwszy tatuaż, więc nie chciałabym trafić na "minę" a znalazłam parę niepochlebnych opinii, co prawda nie stricte o niej, ale o studiu i chciałabym to skonfrontować  😉
Hej, czy ktoś z was dziarał się u Karoliny (https://www.facebook.com/karolina.nowicka.tattoo/) ze studia Saveetat w Sopocie? Bardzo podoba mi się jej styl, jednak mam pare km do Sopotu i to miałby być pierwszy tatuaż, więc nie chciałabym trafić na "minę" a znalazłam parę niepochlebnych opinii, co prawda nie stricte o niej, ale o studiu i chciałabym to skonfrontować  😉


Ja się dziarałam u Radziana w Saveetat, ale już tam nie pracuje tylko w Hereticu. Jak ja byłam (to był 2016 rok) to nie miałam żadnych zastrzeżeń.
Przybywam do Was z pytaniem 🙂 W piątek robiłam tatuaż, dość duży na przedramieniu. Goi się ładnie, póki co nie mam z nim żadnych problemów. Smaruję zgodnie z zaleceniami Bepanthenem. Wyskoczył mi teraz weekendowy wyjazd, spędzę sporo czasu na słońcu pewnie, ma być mega ciepło i tutaj pytanie: czy muszę go obwiązywać folią i chronić pod długim rękawem (wiem, że nie zaleca się wystawiania na słońce) czy jednak mogę go wysmarować jakimś łagodnym kremem z wysokim filtrem? Jeśli tak to czy polecacie może coś konkretnego, może coś dla dzieci z panthenolem ?
I jeszcze przy okazji: jak długo smarowaliście Bepanthenem i kiedy przerzuciliście się na coś lżejszego ? 🙂
Z góry dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek: Pierwszy tatuaż więc nie chcę niczego zepsuć 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2018 10:01
Folią - nie. Długi rękaw - zdecydowanie tak. Żadnego słońca. Smaruj dalej Bepanthenem skoro Ci służy i załóż jakiś luźny ciuch. Pod żadnym pozorem nie wystawiaj niezagojonego tatuażu na słońce i nie smaruj kremem przeciwsłonecznym. No i pokaż dziarę  😉
Tak też myślałam, no trudno, będę biegać w upał na długi rękaw. Sama tego chciałam 😉
No to chwalę się tatuażem, zdjęcie z piątku po zdjęciu opatrunku. Obecnie nie jest zbyt reprezentacyjny 🙂 (zdjęcie mogłoby być lepsze, ale robiłam sama)
Przepiekny!!!
Ja generalnie tatuazy koni nie lubie, ale ten to normalnie pierwsza klasa!!
😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2018 17:18
vodka mi też się podoba! 🙂 u kogo robiłaś?
Zelenska Kateryna z DirtyLustStudio? Mnie to wygląda na jej pracę 😉
Dostałam termin na kolejny tatuaż u Miss Pank - teraz tylko pół roku czekania  😂
Dziękuję   :kwiatek: dokładnie tak, robiłam u Katji z DirtyLust. Trochę się obawiałam bo łatwo zrobić koszmarka zamiast konia ale jej konie mnie przekonały  🙂
Te rzęski ma rozbrajające 🙂
Faktycznie, jeden z niewielu koni, które mi się podobają.
vodka, - cudo! Ciężko o dobry koński tatuaż, a ten taki zdecydowanie jest 💘
Ojej dziękuję Wam bardzo  :kwiatek: usłyszeć od osób z końskiego światka że mój koński tatuaż jest okej to jest coś ! 😉
mils   ig: milen.ju
23 kwietnia 2018 17:40
To ja pokażę moje. 😀 Lawenda ma prawie rok, wzory robione 7 kwietnia na konwencie:




smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2018 18:40
Szkoda, że lawenda się rozmyła, bo pomysł zacny 🙁 co oznaczają wzory? Nigdy nie byłam dobra z chemii  😉
mils   ig: milen.ju
23 kwietnia 2018 20:53
smarcik lawenda tak specjalnie zrobiona. 😉 Na zdjęciu ciężko ująć te wszystkie kolory płatków itp. 🙂 Wzory to serotonina i dopamina, potocznie nazywane hormonami szczęścia.
edit. O, tu mam zdjęcie z niecały miesiąc po zrobieniu:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2018 10:04
O, to rzeczywiście się nie zmieniła  🙂 super pomysł z tymi wzorami!  😍
laski - kojarzycie kogoś kto ma podobny styl do Diany Severinenko?

https://www.instagram.com/dianaseverinenko/?hl=pl
Jeżeli nielaski mogą odpowiedzieć to Magda Hipner robi w tym klimacie  🤣
Equigrav, mogą😉) dzięki 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2018 10:32
Dziewczyny i chłopaki kojarzycie kogoś kto ma podobny styl do Pliszki ale robi covery? Bo Pliszka chyba niestety nie wykonuje takiej usługi. 🙁

Tak się zarzekałam, że nie będę chciała więcej albo większych tatuaży a tu dupa bo chce, ale w innym stylu niż mam więc byłabym gotowa go zakryć czymś nowym, mimo, że go lubie...
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
15 maja 2018 09:42
Co myślicie o tych pracach? https://www.facebook.com/tatuazRosemary/
Na szybki rzut oka są całkiem okej 🙂 Żadne babole nie rzuciły mi się w oczy chociaż oczywiście nie wszystkie wzory mi się podobają.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2018 22:22
Poszukuję kogoś świetnego we wzorki
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27336976_2093860493972640_5737911916379820180_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1792ef0a33d686e6624850adf2178d2f&oe=5B8F8CA9[/img]

cała Polska, ale najchętniej Śląsk, Wrocław, Lublin. Ktoś coś?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się