TRANSPORT- szukam, oferuje

LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 kwietnia 2018 10:42
Pilnie szukam kogoś, kto zabierze jednego konia (wałach, kuc D grupowy) z Mosznej (Opolskie) do Warszawy + mnie i koniecznie dwa psy.
Zależy mi na najbliższej niedzieli tj. 8.04.

Ktoś pomoże? 🙁
Transport 29.04 Wałbrzych - Rościsławice (Wrocław) - Barniewice ( Trójmiasto) jedno wolne miejsce
:kwiatek:
Mam jedno miejsce w transporcie na trasie Poznań - Jakubowice w terminie 27-30.04
Jedziemy z jednym koniem i chętnie kogoś zabierzemy 🙂
Witam,
Szukam transportu konia z okolic Trzebnicy do Wrocławia transport będzie. Szukam namiarów do osoby lub firmy, ktòra bezpiecznie i komfortowo przewiezie mi konia. Jeśli ktoś ma namiary na taką osobę lub firmę to bardzo proszę o informacje.
Kraków - Warszawa( i okolice) -kraków ! 05.05(ewentualnie 04.05)
Będę miała dwa miejsca w koniowozie  - z Krakowa do Wawy i jedno miejsce  z Warszawy do Krakowa.
Zainteresowanych proszę o kontakt priv
Transporty łączone 🙂
Wolne miejsca na trasach:
22.05.2018 - Warszawa - Olsztyn - 2 miejsca, 1 z powrotem
30.05.2018 - Ciekocinko - Gdańsk - Warszawa - 2 miejsca
03.06.2018 - Warszawa - Gdańsk - Ciekocinko - 2 miejsca
11.06.2018 - Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Francja - Anglia - 1 miejsce
13.06.2018 - Anglia - Francja - Belgia - Holandia - Niemcy - Polska - 2 miejsca
18-19.06.2018 - Polska - Niemcy (Stuttgart) - Polska - 2 miejsca, 1 z powrotem
25.06.2018 - Giżycko - Mrągowo - Warszawa - 4 miejsca
26.06.2018 - Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Francja - Anglia - 2 miejsca
28.06.2018 - Anglia - Francja - Belgia - Holandia - Niemcy - Polska - 1 miejsce
8.07.2018 - Warszawa - Mrągowo - Giżycko - 4 miejsca

Transport legalny, bezpiecznym i komfortowym koniowozem 🙂
Możliwość dostosowania trasy do Państwa potrzeb, dołączenia na część trasy etc.
Zapraszamy 🙂
Tel: 691 429 070
Będę potrzebować transportu dla 2 koni koniec sierpnia - prawdopodobnie ostatni weekend sierpnia z 
okolic Człopy -zachodniopomorskie ------do Gliwic- śląsk.
Szukam do wypożyczenia przyczepy na jednego konia. Orientuje się ktoś? Okolice Kwidzyna. Coś słyszałam, że mają w Dankowie?
Szukam do wypożyczenia przyczepy jednokonnej. Stajnia, wypożyczalnia, obojętnie, w okolicach Poznania

Ten nr z pierwszego postu jest aktualny?
Szukam transportu dla konia na trasie Kraków-Warszawa na koniec lipca (30-31 lipca) najlepiej łączonego 🙂
Szukam transportu na trasie Olsztyn - Gdynia, najchętniej pod koniec czerwca.
Czy jest jakis chetny na transport/albo poszukuje chętnego na transport na trasie Ostróda-Warszawa?
W czerwcu (nie ma jeszcze określonej daty) planowany transport dwukonnym koniowozem na trasie Trójmiasto-Wrocław (Gęsice klinika) -Trójmiasto. Do Wrocławia 2 miejsca. Do Trójmiasta jedno.
Szukam transportu łączonego na trasie Gęsice (klinika dr Golonki) - Warszawa w najbliższym tygodniu.
Hej, mam wolne miejsce w przyczepie:
Start: EZ Ranch Rumianka (gm. Żabia Wola przy trasie S8)
Meta: SHS Grobice
Data: 08.06 wyjazd - 9.06 powrót
Godziny do dogadania, przyczepa startuje z Rumianki.
Zapraszam 🙂
Wolne miejsce w koniowozie na trasie Kraków-Warszawa-Kraków w dniu 30.06
Nawet dosyć pilnie szukam przewoźnika z zachodniopomorskiego, najlepiej okolice Barwice, Grzmiąca, Bobolice, Koszalin. Który przywiezie Nam konia -  Docelowy transport Ok 150 km do pomorskiego.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
24 czerwca 2018 23:04
Szukam transportu dla 4 koni na zawody do Kliczkowa z okolic Kamiennej Góry. Kto może mieć koniowóz na 4 albo mniejszy, który pociągnie przyczepę?
Up, ostatnia chwila żeby się podczepić pod transport.

Jeszcze w czerwcu planowany transport dwukonnym koniowozem na trasie Trójmiasto - Wrocław (Gęsice klinika) - Trójmiasto. Do Wrocławia 2 miejsca. Do Trójmiasta jedno. Opcja podłączenia się niekoniecznie w 100% po trasie.
Mamy wolne miejsca m.in. na trasie Polska->NIEMCY->HOLANDIA i/lub BELGIA i z powrotem.
Świetna cena! 😀 Zapraszam 535-360-318
Poza tym wiele innych atrakcyjnych ofert!
Szukam koniowozu do wynajęcia (2 konnego, na kat. B), okolice Warszawy (najchętniej północna część). Ktoś dysponuje jakimiś aktualnymi namiarami?
Czy ktoś się orientuje jakiego rzędu wielkości jest cena transportu konia z UK do Polski?
Jedno wolne miejsce w transporcie do kliniki do Wrocławia. 2 miejsca z powrotem.

Piątek 24.08.2018

Gdańsk--->Wrocław
Wrocław-->Gdańsk
Jeśli ktoś chce się dołączyć to zapraszamy!
Najbliższe przejazdy:
Szukam transportu, najlepiej łączonego z Kołobrzegu do Warszawy. Koniec września/początek października dla jednego wałaszka.
Witam.szukam transportu na tą niedziele 9.09 w jedną strone warszawa-buk (klinika dr.Przewożnego)
Wolne miejsca w transporcie łączonym (koniowóz dwukonny Prentki z 2016r plus przyczepa Ifor Williams HB511 z 2018r):
1.10.2018 Polska - Niemcy - Szwajcaria i z powrotem.
Możliwość przedłużenia trasy na Francję, Hiszpanię, Portugalię lub Austrię i Włochy.
Zapraszamy do kontaktu:
691 429 070
LAST MINUTE na jutro!
Mamy miejsca w koniowozie na jutro na trasie Wałbrzych-Łódź.
535-360-318
Transport na już dziś jutro? Czy ktoś jedzie z okolic Poznania do Wawy i ma wolne miejsce?
Rozglądam się za transportem okolice Świdna/Mogielnicy woj mazowieckie do Holendrów Baranowskich pod Żyrardowem również woj mazowieckie.
Zależy mi na doświadczonej i zaufanej osobie w przewozie młodych koni i źrebaków.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się