Re-voltowe Lobby Biuściastych

emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2017 19:41
Uff, udało mi sie coś tam zmierzyć. I rozważam jednak SHOCKA. Czy wasze przylegają idealnie w każdym miejscu? Miseczki pod biustem też?  Mówię o modelu ultimate run bodajże.
Gillian   four letter word
28 marca 2017 21:51
mój jak przyklejony!
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2017 22:00
Gillian, ja chyba mam za mało jędrny cycek w takim razie, bo w każdym ciut się marszczy (i w Panache i w Shock Absorber), ale trzyma super, więc chyba oleję ten problem 🙂 Chyba, że kompletnie nie umiem znaleźć sobie rozmiaru, ale chyba aż tak źle ze mną nie jest. Swoją drogą, nie wpadłabym na to, żeby pójść po stanik do...Go Sportu.

PS: ktoś gdzieś może nie widział SA Ultimate Run w rozmiarze 32F w kolorze różowym, albo z różowymi akcentami?
Gillian   four letter word
28 marca 2017 22:04
ja mam cycki typu skarpetki z piaskiem 😉 i wszystko jest ok 🙂 ale braffiterka modliła się nade mną 2 godziny 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2017 22:11
Gillian, ja ze zwykłymi stanikami nawet mam problemy, bo zawsze coś jest nie halo. Najlepiej leży mi Dalia soft z miseczką typu K26. Wszystko się trzyma, nic nie odstaje, nie wypływa, ale w tych sportowych chyba się poddam. Panache mierzyłam dziś z braffiterką dobrą godzinę, Shocka już sama. Może gdybym złapała węższy obwód i większa miskę? Ale kurna, mam wrażenie, że nie zapnę się (mimo, że ja raczej zawsze wybieram ciaśniejsze obowdy). Tutaj w 70-tce już mi jest wystarczająco ciasno. Tak sobie też pomyślałam, że to może być kwestia ramiączek, wydają się ciut przydługie (już w najkrótszej wersji) - kiedy je podniosę, wszystko jest okej i nie wżynają się w żaden sposób. Może go po prostu dam krawcowej i problem z głowy?  🤣

PS: piątunia, ja też takie mam!
Gillian   four letter word
28 marca 2017 22:13
męcz brafitterkę, jeśli masz sprawdzoną 🙂 samemu czasem się nie widzi rzeczy oczywistych 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2017 22:22
Gillian, nie mam niestety. Byłam w kilku miejscach i nie mają moich rozmiarów. Shocka z Braffiterką w ogóle nie znalazłam, Panache męczyłyśmy i doszłyśmy do wniosku, żeby zwęzić ciut obwód, bo coś cały czas było nie do końca. A tam akurat zmierzyłam wszystko co możliwe ^^
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 maja 2017 08:23
przestałam się mieścić w 70F, co jest dla mnie niezgłębioną tajemnicą, bo ani nie biorę hormonów, ani nie utyłam. Nawet schudłam. 🤔 staniki kupuję w necie, bo nie mam aż tyle kasy żeby pójść do sklepu i kupić sobie stacjonarnie (ufam triumphowi, a tutaj koszty by oscylowały w okolicach 200zł).
Allegro kusi mnie tanimi stanikami innych firm.
np.
Linaise
http://allegro.pl/biustonosz-stanik-70g-linaise-ecru-idealny-taniej-i6804209459.html
M&S
http://allegro.pl/marks-spencer-1x-biustonosz-roz-70-g-uk-32-f-i6806759126.html
i Gaia, imperium kobiecości...
http://allegro.pl/usztywniany-gaia-063-bs-70g-czarny-i6800428538.html

czy ktoś w tym chodził? jest w stanie coś powiedzieć?  👀
Ten ostatni mam już chyba ze dwa lata i jest moim ulubionym. Więc na okrągło prany i noszony. A piorę w pralce normalnie. I dalej daje radę. A noszę rozmiary 70 E-G (zależy od firmy, każda ma trochę inną rozmiarówkę - ten konkretny 70F).

Zakupy stanikowe robię tu:
http://www.kontri.pl/

Sprawnie działają, ciągle mają na coś promocje, jak masz możliwość zamrozić na tydzień większą kwotę to zamawiasz kilka do przymiarki i potem większość odsyłasz.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 maja 2017 19:28
dzięki  :kwiatek: spróbuję zatem
madmaddie - migracja. Zjawisko dość często opisywane na popularnym biuściastym lobby. Chodzi z grubsza o to, że tkanka, którą spychałaś zbyt małymi stanikami, płytkimi miskami, teraz ma gdzie wrócić, a jeśli jeszcze dodatkowo poprawnie wygarniasz pierś - to proces przebiega sprawniej. 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 maja 2017 18:46
ja od dawna noszę dobrze dopasowany stanik, nie ugniatam biustu niczym tak od gimnazjum 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 maja 2017 18:45
to ja może zrobię apdejt:
po pierwsze, żadna tam migracja czy urośnięte cycki. Zamówiłam dokładnie taki sam fason, z takim samym oznaczeniem, z tej samej linii Triumpha i okazało się, że miseczka jest zauważalnie mniejsza od tego co już mam! Czyli to nie ja, tylko pizdy pozmieniały rozmiary i teraz będę musiała płacić milion polskich pesos za sztukę cyckonosza. No smutno mi bardzo, bo do 70F jeszcze mogłam wyrwać jakieś radośniejsze wzory i fasony (np. BeeDees) a 70G to już produkują dla matek karmiących i kobiet po 50 chyba. Kij im w oko. Chciałbym napisać, że już od nich nie kupię, lecz:
po drugie zamówiłam Gaię i co prawda stanik, jak za 50 dyszek jest całkiem spoko, tylko jakościowo no nie umywa się, takie mam wrażenie. Rozmiar ok, ale "piękny full cup" wcale niepięknie modeluje biust.
borze tucholski, zła jestem na firmę na T. ale i tak tam kupię, bo mają jednak staniki które fest mi pasują i spokojnie na 3 lata starczają.
płacz i płać, w skrócie
madmaddie, nie pocieszę Cię, ale Ci powiem, że zdarza się, że ten sam model, tego samego producenta, ale np. inny kolor - i już rozjeżdżają się rozmiary. Doświadczyłam nie raz. 🙂 Niestety, prym wiodą polscy producenci i choć ostatnio jest lepiej, to kupując stanik via net- zamawiam dwa sąsiednie rozmiary, mierzę i niepasujące odsyłam. Niedogodności typu "zamrożona kasa" pozwolę sobie przemilczeć.
madmaddie, a w Marilyn patrzyłaś? 🙂 Nie wiem czy twój zakres cenowy, ale mają miseczki do H, jeśli chodzi o hajsy to i tak zdecydowanie lepiej niż Freya etc. , biustonosze całkiem ładne, swój mam pół roku prawie, noszę najczęściej ze wszystkich posiadanych i trzyma się perfekt (o taki mam, usztywniany i  fajny dekolt robi, choć pani na zdjęciach online nie zachęca 😉 ).

W Triumphie nigdy nic nie znalazłam, w rozmiarze 75G/H to mi jakieś cycowory dla emerytek wciskali 🤣 Chociaż po porównaniu miliona różnych marek to wygrywa zdecydowanie Freya, polskie tańsze marki to jakieś szmatki głównie co nawet jak nieźle wyglądają to niezbyt trzymają. Niestety z uwagi na ceny (nówka z 60-70 ojro) Freye mam tylko z wyprzedaży i dizajn mnie wali, byle cycki były na swoim miejscu <podziwia oczobitnie żółty cyckonosz z lamówką w panterkę> 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2017 07:22
dla mnie ten Triumph był spoko, ale teraz się zastanawiam, czy ze zmianą rozmiarówki nie poszła zmiana np. jakości.
w Marilyn nie patrzyłam, ale kupuję tam rajstopy często, więc sobie coś przymierzę następnym razem, dzięki! :kwiatek: (a problem z "mocno przeceniony, brzydki, ale dobry znam. chociaż u mnie bardziej "tak brzydkich butów do biegania nie ma nikt" 😁 )
emptyline   Big Milk Straciatella
18 maja 2018 16:47
Dziewczny, ratunku, czy na rozmiar 65H (przynajmniej w Dalii taki mam) jest szansa znaleźć coś cienkiego, lekkiego bez fiszbin? Coś jak braletki. W D* mam za przeproszeniem kształt i podtrzymanie, chcę, żeby mi w upał było wygodnie, także cycek nie musi wyglądać jak milion dolców, ale chcę żeby się zmieścił w środku.
Widzialam ze panache ma w tej kolekcji braletke,  zdaje sie Andora - rozmiarowka powinna byc w miare szeroka. Tylko to jest pewnie wydatek rzędu 150+ zlotych.

Edit: o,  i freya fancies,  tu juz powinno sie dac upolowac w fajniejszej cenie. Ale fancies ma ubraniowa rozmiarowke,  wiec jednak dupa. Przymierzyc trzeba na bank.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 maja 2018 14:46
Dzięki b]ekhem![/b] Koło 150zł tp luzik, ale nie chciałabym wydać więcej niż to, bo to jednak coś czego na stałe nosić nie będę. 🙂 Ta Freya to jak top już jest, za dużo materiału, chcę coś lekkiego, już mniej się spocę w normalnym sofcie z fiszbinką. Ale z Panache jest model Lizzy, wygląda obiecująco, mój rozmiar nawet też jest, ale z dostępnością gorzej...

A ma ktoś może coś od White RVBBIT? Ponoć mam szansę się w coś tam zmieścić.

Jeszcze Asos ma sporo w ofercie, ale tam, to kompletnie nie wiem w jaki rozmiar celować. Zamówiłam kostium kąpielowy w teorii w moim rozmiarze i w bliskich okolicach i zmieściło mi się pół cycka, także tego. Może jak zamówię 65K to coś z tego będzie. 🤣
emptyline też szukam czegoś w tym stylu i mam podobny problem (żeby się cyc zmieścił), jak znajdziesz to koniecznie daj znać :kwiatek:
edit. jeśli interesowałoby Cię jednak coś z fiszbiną to super są miękkie biustonosze firmy Wiesmann - mam jeden ponad rok i na lato jest świetny. Tylko nie wiem jaki dokładnie to model, bo sprała mi się metka, ale sezonowo robią go w różnych oczodajnych kolorach 🙂 tylko rozmiarówka chyba jest tylko do G.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 maja 2018 17:03
Rozie, ja mam softy z Dalii, są cieniutkie, ale jednak no choćby nie wiem, co, to fiszbinę się czuje, a ja chcę w upale jej nie czuć. To jest moje marzenie i jestem bardzo ale to bardzo smutna, że mam takie dwie kule zamiast płaskiej klaty... Serio. Jak coś znajdę to dam znać. Ale nie widzę zbyt wielu opcji. 🙁
a u Ewy Michalak patrzyłyście? Ma dużo miękkich modeli. biustonosz ala krótki top bez fiszbin także jest.
emptyline   Big Milk Straciatella
25 maja 2018 19:46
żużka, na razie zamówiłam 6 rozmiarów z Asosa, może coś będzie okej.
dla mnie EMichalak to kompletnie nie moja estetyka. No i niestety, chciałabym kupować rodzime produkty, ale cena zwala z nóg, a praktycznie brak sezonowych kolekcji. Z brytyjczyków jeszcze można upolować coś na wyprzedażach. A propos 😉 Na brastop.com po raz kolejny jest weekend darmowej dostawy, żeby załapać się na darmową przesyłkę do PL musi uzbierać się zamówienie na 50GBP. Może ktoś byłby chętny na wspólne zamówienie? Mogę podjąć się organizacji. Do cen trzebaby doliczyć tylko wysyłkę ode mnie w Polskę.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 czerwca 2018 21:16
Jakby kogoś interesowało - doszły braletki z Asosa. Normalnie noszę 65H, z tych wybrałam 65K i jest względnie ok. Względnie, bo mój biust jest dość ciężki, więc no cudów nie oczekiwałam, ale dostał trochę zeza rozbieżnego. 🤣 Z obcisłym topem jest okej, wygodniej na upał niż z fiszbiną, także przeżyję fakt, że potrzebna nam wizyta u okulisty. 🤣
madmaddie Chciałam Ci własnie napisać o tym biustonoszu Gai, ale widzę, że sama doszłaś do takich samych wniosków jak ja. Ogólnie leży dobrze, ale po założeniu bluzki, no niestety widać, że ten biust nie jest wymodelowany tak jak trzeba, nie jest tak ładnie okrągły, tylko taki stożkowaty.
Nie wiem skąd jesteś, jeżeli z Warszawy bądź okolic to mogę polecić sklep z biustonoszami. Zaopatruje się tam bodajże od 3 lat, opcjonalnie kupuję jak uda mi się coś ustrzelić w SH. Wiem, że większość powie, że w życiu by nie kupiła używanego biustonosza, ale moje podejście zmieniło się odkąd udało mi się właśnie kupić m.in. Schock Absorbera za 15 zł, gdzie nowy kosztuje ok 200 zł 🙂
Oprócz tego moim ostatnim odkryciem jest Ann Summers. No to jest coś niesamowitego, nie miałam jeszcze biustonosza, który by leżał tak idealnie, wyglądał i ładnie modelował biust.
emptyline, przez ponad 20 lat probowalam wszystkiego, zebym mogla zakladac cos bez fiszbin, ale przy ciezkim biuscie niesety nie znalazlam zadnego rozwiazania.
Ja tak z innej beczki, kupuje któraś z Was biustonosze z Lascana ? Tylko z tej firmowej, niemieckiej stronki vel sklepu firmowego stacjonarnie? Mam bon na 10 euro przy zakupie za minimum 50 euro,(dorzucili mi do paczki z apteki), sama go nie wykorzystam, może ktoś chce?
emptyline   Big Milk Straciatella
13 czerwca 2018 17:20
Naboo, ja bym najchętniej niż nie zakładała, no ale "ni dy rydy"... 🙁 Przysuegam, jak już urodze dzieci to zmiejsze te cholerne cycki do rozmiaru D albo C...
emptyline, ja tak wlasnie zrobilam  🤣 i uwierz mi, ze mam taki uraz do stanikow, ze chodze teraz bez. No ok, do pracy zakladam jakas szmatke.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się