Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

emptyline   Big Milk Straciatella
03 maja 2018 13:10
majaa, jeszcze jest opcja że tylko na stronie mają stare fotki, chyba, że im zostaly w sklepie kaski sprzed jakiś 3 lat.
Jest w PL konfigurator kasków KEP? Lub można w jakimś sklepie złożyć takie zamówienie?
.
Czy gdzieś w Polsce przymierzę kask GPA First Lady?  Bardzo mi się podbają, ale boję się efektu garnka na mojej głowie xD
xxagaxx, sklep Stajnia w Warszawie. To na pewno.
Czy ktoś może mi pomóc  😕 szukam sklepu z tym kaskiem
W tych linkach widzę sklep po kliknięciu w obrazek ale nie widze tych kasków  🙄
https://pl.pinterest.com/pin/718957527989576818/?lp=true
https://pl.pinterest.com/pin/296182112988994158/
naovika, to jest KASK. Pytaj w Arpavie w Gdańsku, oni mają ta markę u siebie.
firmę znam, chodziło mi o modele 😉 i sklep  :kwiatek:
naovika, haha, no tak. 😉 Mój błąd. W każdym bądź razie myślę, że jak uderzysz do Arpavu to już z modelem itd. pomogą.
naovika, haha, no tak. 😉 Mój błąd. W każdym bądź razie myślę, że jak uderzysz do Arpavu to już z modelem itd. pomogą.

Dzięki, chciałam zamówić przez neta ale najwyżej napiszę do nich
naovika, miał na pewno just riding te kaski
Również posiadam kask Jabu i nie mogę złego słowa powiedzieć, już od 4 lat prezentuje się rewelacyjnie.
Jak wypada samshield pod względem wentylacji? Do tej pory miałam casco mistrall i chciałabym żeby nowy kask był równie przewiewny  🙂 może jakieś opinie na temat kepa cromo?
wiki15, samshield nawet nie stał obok pojęcia wentylacja. 😉 Niestety. Przynajmniej w moim odczuciu, ale może po x latach użytkowania "muchy" GPA mam inne podejście do tej kwestii.
Klami, to fakt, w musze GPA jak jest wiatr to włosami pod kaskiem narywa 😉
Czy ktoś ma porównanie Samshielda i Kepa Cromo matt? W kwestii wentylacji, wytrzymałości na zarysowania i ogólnego komfortu użytkowania?  😉
Chyba że polecacie coś innego do 1700zł?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 maja 2018 18:47
naovika Dogma Star Lady Swarovski Carpet Navy szukaj w sklepach  Arcus, Arpav, Just Riding w PL
Pytanie, czy ktoś posiada może ten kask : https://www.decathlon.pl/kask-jedziecki-c700-czarny-id_8325161.html posiada zdjęcie na głowie ? Bardzo jestem ciekawa jak wygląda na żywo  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Są zdjęcia na głowie w linku, który wysłałaś
ma ktos porównanie kasku KED paso do KED cocon 2?? czy ksztalt skorupy jest taki sam?
Czy ktoś może ma kask Ked Alvis z okularami i mógłby mi powiedzieć czy te okulary się chowają do wewnątrz kasku tak jak w casco czy nie
a może można je podnieść na kask - jesli tak to czy "daszek" zostaje na swoim miejscu czy leci razem z okularami do góry ? - pewnie nie ale wolę się upewnić
To ja się pochwalę, że z Owena przesiadłam się na GPA First Lady i jestem zachwycona !!!!!
Suche włosy po 2 parkurach w 29 stopniach  😍 😅
Użytkuje ktoś i może polecić sprawdzony kask z ruchomym daszkiem ?
Czy zwykła mucha GPA i first lady mają tą samą rozmiarówkę? Ma ktoś porównanie? :kwiatek: :kwiatek:
maliniaq   Just do your job.
17 września 2018 07:14
Mam nietypowe pytanie... czy orientujecie się czy jest możliwość dokupienia samego znaczka "UVEX" do kasku? Musiałam gdzieś przyhaczyć i mi odpadł z kasku i zostało mi w kasku puste irytujące miejsce po znaczku... 🙁
maliniaq, a Uvexy nie mają lifetime gwarancji?
Nawet jeśli nie, to pewnie można napisać do firmy.
Rozgladam sie powolutku za kamizelka ktora jak najmniej krepuje ruchy a spelnia swoja funkcje. Chetnie nie za miliony monet bo licze na to ze mlodziak sie szybko ujezdzi. Ewentualnie, jak jest z uzywanymi kamizelkami? Czy moze sie okazac ze nie spelniaja swojej funkcji? Sorry za moze debilne pytania, ale nigdy kamizelki na sobie nie mialam a teraz planuje zakup 3 latka a odwaga mi spada z wiekiem
karolina_, - używana kamizelka, o ile nie ma naruszonej konstrukcji w sposób wyraźny, który widać i czuć, spełnia swoje zadanie. Nikt przy kamizelkach nie pisze jak przy kaskach, że atest jest, ale do pierwszej gleby.
Mam pytanko początkującego. 😉 Mam obecnie kamizelkę takiego żółwika z decathlonu (kupiłam przed pierwszym galopem i dobrze, bo się przydała  :hihi🙂 ale rozglądam się za czymś lepszym i mniej krępującym ruchy i żeby chroniła również przód. Co polecacie? Słyszałam, że są takie kamizelki, które chronią a równocześnie są jak "druga skóra", można je ubrać np. pod bluzę i dalej spełniają swoje zadanie. Jeżdżę rekreacyjnie, ale chciałabym w przyszłości zdać brązową odznakę (więc wiadomo przyjdzie nauka skoków), no i chciałabym żeby też dawała rady na tereny.
Post pod postem ale podbijam. 🙂 Czy ktoś ma i użytkuje kamizelkę Swing P07? Rzeczywiście jest taka fajna jak w internetach piszą, że nie krępuje ruchów itd?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się