Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Wzięło mnie na wspominki- 2007, 3 miesiąc razem 😀



Do dziś pamiętam pierwszą jazdę..
Burza, nie wierzę, toż to zupełnie inny koń! Kawał pracy w niego włożyłaś, szacun 🙂
harja, weź, przez 11 lat to nawet krowa się nauczy ( czytaj ja boże broń Piórko) 😀 ale taki zimny skwareczek z niego był 😀
Burza, na tych starych zdjęciach przypomina mi trochę mojego Boczka 😀

Swoją drogą właśnie dostałam wiadomość od PumCass - pt. co robią kiedy mnie nie ma 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 maja 2018 15:15
Burza naprawdę jesteście z Piorkiem wyjątkowi, niesamowite
harja i to jest porządny koń, w razie "w" jako kurier może na żarcie zarabiać 😁
harja, on nigdy nie miał takich włochatych kończyn ani nic ehh 🙂 może i dobrze bo bym goliła w nieskończoność 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
26 maja 2018 21:44
harja Prawda jest taka, że mieliśmy dzisiaj przećwiczyć magiczną sztuczkę - znikanie konika w kartonie. Tylko coś nie wyszło... 👀
PumCass, - bo karton za mały 😁
PumCass   zachowaj zimną krew!
31 maja 2018 15:57
keirashara Jest taka opcja 🤣 muszę poszukać większy karton!
Burza Mega zmiana 🙂 dwa różne konie!

mój Wielmożny dzisiaj zmienił otoczenie. W końcu ma łąkę, na pół z synalkiem i z tej okazji nauczył się nawet pozować 😁
A jutro śmierdziel skończy 13 lat 😍
Hej,ma tu ktos mieszanke ziemiaczka z SP?
kasia2107rafal ja mam mixa ale pzk z wielkopolakiem.
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 czerwca 2018 06:25
Ja znałam takową, fajna baba. Mocnej budowy, ale z baaardzo gorąca głową.
kasia2107rafal ja mam mieszankę z KWPN

PumCass a gdzie teraz mieszkacie?
PumCass, zmiana pensjonatu? Super 🙂
kasia2107rafal, ja z wlkp
Burza i jak z temperamentem i użytkownością? 
Mam klacz PKZ i chciała bym lżejszego konia dla siebie dlatego chciałam ja pokryć SP dlatego podgladam takie mieszanki.
kasia2107rafal, my z ojca to mamy głównie wielkośc głowy, rozłupany zad i kształt kłody oraz ułożenie szyi- generalnie kiedy nauczył się pracować to nie mogę narzekać na energetyczność czy reaktywność 🙂 jeśli klacz nie z tych najcięzszych to polecam.
Moja wcale nie az taka gruba,taka średnia raczej.

Ostatnie zdjęcie za duże.
.
kasia2107rafal mojego zdjęcia są gdzieś na poprzedniej stronie, mó zdecydowanie temperamnt ma tatusia, śadze że mama tylko go trochę złagodziła. Nie mam żadnych problemów typu że się nie da upchać, reaktywność na bardzo dobrym poziomie. Głowa i charakter też bardzo dobra.
himbusiowa piękna  😍
Widze że przejmuja mocną budowe po PKZ.

Rudzielc_23 właśnie od samego początku podgladałam Ciebie właśnie,bo Twój Rudzielec strasznie mi sie podoba  😍 💘 moj ideał poprostu...  Po jakim ojcu Twój?
A już widze że KWPN

Edytuj posty!
himbusiowa, jaka fajna mała! Bardzo podoba mi się jej głowa. Pokażesz zdjęcia rodziców? 🙂
.
himbusiowa, nooo, kurczę, ojciec konkret 🙂 ciekawe co z małej wyrośnie 🙂
Boski ogier 😍
himbusiowa czadowy łogr

dorobiliśmy się paru zdjęć, co prawda ja dalej jeździć nie potrafię ale gruby bardzo ładnie pozował mimo znasowanego najazdu much...  🏇





zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 czerwca 2018 10:09
Rudzielec23 co to za kantar? Bardzo mi się podoba. Koń też,  taki pogrubiony w sam raz 🙂
harja a was dokąd wywiało? Bo chyba razem z PumCass jesteście, czy mi sie coś ubzdurało?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 czerwca 2018 10:42
Dzięki  :kwiatek: Pasowałby mi na Blondasa  💘
.
My też polecamy takie mieszanki  :kwiatek:
Rude moje jest mega wygodne, spokojne i bezpieczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się