Stajnie w Warszawie i okolicach

RatinaZ, jeśli Ciosny to bym się nie zastanawiała 😉


No ba  😍 😍 😍 😍    widzę Bera7,że chociaz Ty rozumiesz mój ból  😵
famka   hrabia Monte Kopytko
24 maja 2018 14:32
Czy ktoś zna stajnię ul. Wrzosowa/Działkowa w Kazuniu (chyba Kazuń-Bielany)? Czy to tylko rekreacja czy jakiś pensjonat też?


to nie jest Jamajka Klub która była w Dziekanowie  ?


edit: tak to Jamajka Klub z Dziekanowa
Ratina ja 3 lata dojeżdżałam do koni do Łodzi, ze względu na warunki, cenę i szkoleniowców (Ola Szulc itp.) więc spokojnie da się 🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2786156#msg2786156 date=1527178412]
Ratina ja 3 lata dojeżdżałam do koni do Łodzi, ze względu na warunki, cenę i szkoleniowców (Ola Szulc itp.) więc spokojnie da się 🙂
[/quote]

No to dla mnie Ciosny to jak Golden Dream dla Ciebie...najwyższy światowy lvl...hmmm...a ceny no cóż realne dla "zwykłego" zjadacza chleba...myślę intensywnie...aż czaszka mi dymi 😁
RatinaZ, Piękny ośrodek, hala, zielone padoczki i zawodnicy rajdowi na miejscu. Mi się tam bardzo podobało, właściciele konkretni, znający się na rzeczy więc wg mnie nie ma się czego czepiać.
Bera7 gdyby nie właścicielka tej stajni to ja bym już dawno zginęła...jest kochana forever,ever  😍 😍 😍pomaga mi często: służy radą, wiedzą ,doświadczeniem. Ostatnio tez mi tyłek uratowała: a konkretnie nogę mojego konia bo zakwestionowała diagnozę postawioną przez jednego z (podobno) lepsiejszych wetów no i finalnie okazało się ,ze miała rację  👍  Nie wiem kiedy byłaś ,ale to o czym wspomniałaś to tylko mała część tego co daje ośrodek: 3 myjki,solarium,pralnia,własna marka jezdziecka : bryczesy,bluzy,kurtki,ochraniacze dla konia,tor do galopu z idealnie elastycznym ,równanym podłożem i wiele,wiele innych (długo by wymieniać). To jest takie miejsce gdzie czas leci jak szalony: ja jak ostatnio wpadłam tam przy okazji wizyty w Salio tak na chwilkę ,na kawę to 4 h siedziałam na tej kawie  😂  aż papuga zaczęła wykrzykiwać :"salam alejkum"  😁 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 maja 2018 06:46
Cricetidae, nas 😀 kiedy się wstawiacie?
Kogo spotkam w Zielonej Koniczynce w Rasztowie 🙂? tuch?


Mnie już tam nie ma. Stałam pół roku.
[quote author=Cricetidae link=topic=46.msg2786059#msg2786059 date=1527164923]
Kogo spotkam w Zielonej Koniczynce w Rasztowie 🙂? tuch?


Mnie już tam nie ma. Stałam pół roku.
[/quote]
Teraz to chyba raczej, kogo pożegnam  🤦
RatinaZ, byłam tam jakoś 3 lata temu, o pensjonacie nie rozmawiałam bo tylko konia podrzuciłam, którego kupili. Ot popatrzyliśmy na całość z podziwem 🙂 Ale miałam jakiś czas kontakt i szukałam im z znajomą koni do rajdów, więc miałam okazję rozmawiać kilka razy.

Generalnie to wg mnie jeden z lepszych ośrodków w Polsce, szkoda że spory kawałek od W-wy
Witajcie ponownie,

Szukam kontaktu z osobami, które stały (lub nadal stoją) w stajni U Zająca w Józefowie pod Legionowem.
Będę wdzięczna za opinie (może być na priw).

Ktoś, coś?
Bera7 a to papugi nie znasz... to koniecznie się wybierz kiedyś w odwiedziny...Papuga jest super : krzyczy : "salem alejkum" , " allah akbar" i " pomocy"  😂 😂 😂 😂  no ja to kocham Łódź,kocham Ciosny wiec mogłabym tu piać jeszcze tydzień  🤣

rovardottir a co Cię interesuję jesli chodzi o tą stajnie?? warunki??  😉

Bera7 a to papugi nie znasz... to koniecznie się wybierz kiedyś w odwiedziny...Papuga jest super : krzyczy : "salem alejkum" , " allah akbar" i " pomocy"  😂 😂 😂 😂  no ja to kocham Łódź,kocham Ciosny wiec mogłabym tu piać jeszcze tydzień  🤣

rovardottir a co Cię interesuję jesli chodzi o tą stajnie?? warunki??  😉




RatinaZ Interesuje mnie tak zwane "wszystko". Warunki i podejście do koni najbardziej.
Megane, a co się dzieje?

Hermes, dziś 🙂 ale my kontuzjowani więc na razie stęp tylko a potem w sumie nie wiadomo 🙁
Rotacje, jak w większości stajni z tej strony Warszawy 😉
Megane, a co się dzieje?

Hermes, dziś 🙂 ale my kontuzjowani więc na razie stęp tylko a potem w sumie nie wiadomo 🙁


jesli to to rude to było dzisiaj już na łące...oprócz stępa to zaobserwowałam kilka innych chodów  🤔
asds   Life goes on...
25 maja 2018 23:20
Dziewczyny,

zaraz wrzucę do właściwego wątku ale stwierdziłam że i tu warto wkleić.

Rymarz i kaletnik na Grochowie 🙂.


https://warszawawpigulce.pl/zaklad-istnieje-74-lata-i-ma-przestac-istniec-pokazmy-ze-fachowcy-sa-w-warszawie-potrzebni/
RatinaZ, domyślam się, ale nie jest i raczej nigdy nie będzie to kon do pozostawienia w stajni, niestety. Nawet na kwaterce...
Poza tym niestety wbrew ustaleniom w poprzedniej stajni dostawała owies a nie chodzi pod siodłem, dlatego też m.in przeprowadzka była tydzień przed zaplanowanym terminem.
RatinaZ, domyślam się, ale nie jest i raczej nigdy nie będzie to kon do pozostawienia w stajni, niestety. Nawet na kwaterce...
Poza tym niestety wbrew ustaleniom w poprzedniej stajni dostawała owies a nie chodzi pod siodłem, dlatego też m.in przeprowadzka była tydzień przed zaplanowanym terminem.


Dobra ,chyba muszę zniknąć z RV bo to nie na moje nerwy...Cricetidae chcesz powiedzieć,że dla Ciebie puszczenie konia kontuzjowanego i kulawego na łakę do stada sztuk ponad 20 to normalny proceder...dodam ,że łaka jak to łąka: poza tym ,że wielka jest również: nierówna,jak to na polu zdarzają się kamory..do tego jak to w stadzie: są wałachy,są kobyły,jest hierarchia,są sztuki mniej lub bardziej agresywne...do tego konie z łąki do stajni zbiegają stadem i dopiero wchodzą do boksów a Twój koń kuleje i to w pień... 🤔 🤔
Cricetidae, i twój koń, kontuzjowany ale też  nowy w grupie, został z punktu wpuszczony  do stada? pytanie retoryczne, bo wiem że tak robi sie w tym miejscu, ale jednak wymaga to zgody właściciela 🙄
To nie mój kon i nie wiem jak został puszczony, możecie sobie darować ten ton, naprawdę.
archeo   Bo warto :D
26 maja 2018 08:46
Cricetidae nie bierz tego do siebie dziewczyny mają ALE do stajni a ty dostalas po prostu rykoszetem 😉 inna sprawa, ze dorosli ludzie sie tak nie zachowują.

Moj też w chwili obecnej kontuzjowany i tez chodzi na lake- moja decyzja, prosze bardzo mozna bic, srednio mnie to rusza.

Jak tu stoję dwa lata NIGDY nie bylo sytuacji zeby kon zostal wypuszczony do stada BEZ zgody wlasciciela.

Stajni nie bronię, wyroslam z tego juz kilka stajni temu 😉 jak komus pasuja warunki stoi jak nie nie wstawia konia i tyle
archeo, dzięki za tą odpowiedź 😉 a gdzie stoisz?
Ja tam będę na pewno wpadać w odwiedziny. Dlatego zapytałam kto stoi bo może będzie z kim zamienić słowo 🙂
archeo   Bo warto :D
26 maja 2018 10:13
Jeśli chodzi o stajnię to Rasztów. A jeśli chodzi o konkretny boks w Rasztowie to pierwszy przy paszarce 😉
archeo, piszę prv 🙂
Kogo spotkam w Zielonej Koniczynce w Rasztowie 🙂??


Ponawiam pytanie - prosiłabym o priv 🙂
archeo   Bo warto :D
31 maja 2018 18:55
MonioRek byłaś przypadkiem dziś ok 11? 🙂
MonioRek byłaś przypadkiem dziś ok 11? 🙂


Przypadkiem tak 😀
Jakieś opinie o stajni vega? Jak jest z karmieniem, wypuszczaniem koni na padoki? Jest dojazd ZTM? Jeżeli nie Vega to jakie stajnie polecacie na wstawienie konia na 2 tyg żeby sobie porządnie potrenować? Stoimy w przydomowej ze słabą infrastrukturą więc treningi też dosyć słabe ale 2 tyg nam w zupełności wystarczy tych nieco bardziej wymagających "zabaw"  😉
Martita   Martita & Orestes Company
03 czerwca 2018 11:34
Luxyk Myślę, że zależy z kim chcesz trenować 😉 a jakiś region?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się