Perfekcyjny makijaż

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 czerwca 2018 11:16
safie Nie masz gdzieś w okolicy Hebe? Podobno dokładają na bieżąco. Ja wczoraj trafiłam na prawie pełne stoisko w dosyć ruchliwej lokazliacji w centrum miasta, tylko mnie akurat nie zachwyciła.
Safie moze byc problem z dostepnoscia, bo wyprzedaje sie w zawrotnym tempie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 czerwca 2018 13:27
Do hebe mi nie po drodze. Pozostane chyba przy paletce wibo i tyle.
Cześć,
Używa ktoś różu z NARS Orgasm? Cena jest horrendalna, dlatego chcę dobrze przemyśleć, czy warto w niego inwestować.
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2018 08:11
Przychodzę z zapytaniem  :kwiatek: Jaką polecacie drogerię internetową z dobrymi cenami ? Interesuje mnie żeby miała w ofercie zarówno klasyczne kosmetyki jak i te naturalne (konkretnie miya i revlon), kiedyś korzystałam z e-kobieca, ale mam wrażenie, że bardzo się popsuli, ceny wzrosły a asortymentu ubyło...
ezebra, dla mnie najlepsze ceny i często mają promocje na wysyłkę darmową  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2018 08:37
dziękuję  :kwiatek: już sprawdzam

edit. niestety nie mają tego czego szukam 🙁 potrzebuję krem i mgiełkę z miya oraz revlon krem BB
Cocolita?
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2018 14:45
Nie maja revlona tego kremu BB ;(
A Minti Shop? Wiem, że mają revlon, ale nie wiem, czy ten krem.
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2018 15:39
Niestety również brak, poki co widzę go tylko w perfumeriach, gdzie brak naturalnych kosmetyków  👿
a iperfumy może?
efeemeryda, zerknij na wizaz24.pl - ja tam kupowałam i kosmetyki naturalne i kolorowe. Zamawiałam też ostatnio z drogeriaestrella.pl 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
27 czerwca 2018 20:27
Ale Revlon to chyba naturalny nie jest?

Ja jestem fanka kosmetyków naturalnych i duzo używam. Ale musze miec zawsze jeden porządny podkład i tusz a te jednak nie nadaja sie jak sa całkiem bio... juz próbowałam naprawdę wiele. Ale to nie jest jednak to. Porządny ester lauder DW to podstawa  😁
efeemeryda   no fate but what we make.
28 czerwca 2018 06:55
Gienia oczywiście, ze nie jest naturalny, potrzebuje i jego i kosmetyków naturalnych  🙂
Achaja,Karina zaraz sprawdzę  :kwiatek:



edit. wizaż i estrella - brak tego kremu BB z revlona, iperfumy - jest ale cena jak z rossmana  😵
ezebra, dla mnie najlepsze ceny i często mają promocje na wysyłkę darmową  😉

Też polecam ezebrę - jeśli nie ma jakiegoś produktu można wypełnić formularz i wtedy sklep Cię poinformuje, czy da radę dodać dany kosmetyk do oferty.
Dziewczyny, pomocy. Jak się okazało, mam uczulenie na jakiś składnik podkładu. Resztę testów alergicznych zrobię, jak będę juz w domu, a tymczasem nie mam pojęcia, co robić. Po każdym podkładzie, włączając w to te hipoalergiczne, od razu zaczyna mi schodzić skóra znad oczu i czoła. Czy warto próbować mineralne? Są może do dostania jakieś próbki? Nie chcę znowu wydać około 60 zł, żeby się pomalować po to, żeby po 30 sekundach to zmazywać, bo skóra mi nie wytrzyma.
mils   ig: milen.ju
22 lipca 2018 11:40
flygirl próbuj, próbuj! Próbki są na pewno do dostania, także śmiało. U nas popularne jest Anabelle Minerals, Lily Lolo też spoko. 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
22 lipca 2018 13:50
flygirl A kremy bb? Lżejsza konsystencja a krycie czasami jak i normalnego podkładu. Ja się rozstałam definitywnie z Revlonem CS, zaczął mnie potwornie wysuszać. Teraz na lato odstawiłam zupełnie podkłady i nawilżam skórę jak szalona. Z tym, że ja nigdy nie potrzebowałam extra krycia, mam raczej niewielkie problemy skórne z jakimiś "nieprzyjaciółmi".
Graba.   je ne sais pas
22 lipca 2018 14:06
Martita, a jakiś sprawdzony bb masz? Szukam czegoś lzejszego niż cc z bourjois, ale nie ufam bb z maybelline itp
Martita   Martita & Orestes Company
22 lipca 2018 15:06
Graba. Mam z Bourjouis ten Bb healthy mix co powstał na wzór czy z linii podkładów Healthy Mix i jest ok. Jakiegoś szału nie ma, nawilża, w sumie ładnie kryje ale super lekki nie jest przynajmniej dla mojej cery. Używam jak potrzebuje zrobić pełny makijaż. Na codzień aktualnie chodzę bez niczego bo właśnie nic mnie nie zachwyca. Mam ochotę spróbować tego ze skin 79 ale sama nie wiem.
Graba.   je ne sais pas
22 lipca 2018 15:52
Właśnie szukam czegoś lekkiego i słabo kryjacego, bardziej wyrownujacego koloryt skory i jeszcze nie trafiłam nic sensownego. Kusi mnie też albo skin 79 albo missha.
borkowa.   silesian team
22 lipca 2018 16:00
Właśnie szukam czegoś lekkiego i słabo kryjacego, bardziej wyrownujacego koloryt skory i jeszcze nie trafiłam nic sensownego. Kusi mnie też albo skin 79 albo missha.

ja miałam próbki pomarańczowego kremu BB skin 79 i nie pamiętam dokładnie czy to krycie było mocne czy słabe, ale jak dla mnie wystarczające, mega trwały produkt, bo poszłam na imprezę i spałam w makijażu 😁 rano nadal był na twarzy, także nie mogę odmówić mu trwałości 😜 natomiast jedyny minus, a raczej czepianie się, podkreślił suche skórki przy nosie i zebrał się w tym miejscu, co z bliska wyglądało średnio, ale wtedy miałam z tym problem, więc to kwestia mojej twarzy, a nie samego produktu 😉 myślę nad kupieniem pełnowymiarowego produktu 🙂
Gienia-Pigwa, mam tusz do rzęs z benecos - bardzo fajny. Trochę grudki, ale możliwe, że to przez nieumiejętność malowania :P Ale jest czarny, delikatnie podkreśla i przede wszystkim nic nie czuć, że się go ma. I po zmyciu również bez zmian, a po innych zawsze miałam suchawe oczy.
Graba.,flygirl,  to tak w temacie naturalnych kosmetyków, mogę ci polecić podkład mineralny z annabelle minerals. Bardzo delikatny, ale fajnie wyrównuje kolor i nie robi absolutnie żadnej maski, a krycie jest niezłe. Gdzieś tu pisałam nawet kiedyś swoją opinię nt tegoż podkładu.
Graba.   je ne sais pas
22 lipca 2018 17:30
budyń, oo, właśnie myślałam o Annabelle, zwłaszcza, że akurat jestem w Polsce. On jest w pudrze? Jak się go nakłada to wtapia się w skórę czy zostaje wrażenie pudru na buzi? borkwowa., dzięki, szukam właśnie czegoś trwałego, więc wypróbuj jak znajdę gdzieś stacjonarne 🙂
Z fajnych lekkich produktów ja polecam Beautifier Inglota. Nosi sie jak krem, cera jest ładnie wyrównana i rozświetlona 😉
Graba., nic nie zostaje, ani nic nie czuć 🙂 Tylko pewnie na suchej skórze może osiadać, tak czytałam przynajmniej. Choć ja mam trochę skórek przy brwiach i puder tego nie podkreśla, także nie wiem. Ale zawsze daję krem, podkład i psikam wodą różaną, to wtedy się ładnie wyrównuje i nawet mimo ocierania twarzy w ciągu dnia albo nie schodzi, albo nie widać nic. Ja go noszę i po 13h w ciężkich warunkach pracy i jest super, trzyma się i nie zapycha.
Miałam minerały Annabelle i są calkiem fajne. Nie ma żadnej pudrowości po nałożeniu. U mnie sprawdziła się wersja matująca, kryjąca powodowała niestety ciastko.
Z kolei kremy BB z Misshy wg mnie mają fatalne kolory. Ziemiste i takie nijakie... zbyt neutralne, w kierunku burych, a te które mają coś żółtego są ciemne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2018 15:02
Kiedy Rossmann ma promocję -49% na wszystko? Czy to już po?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 lipca 2018 08:48
chcę zmienić mój podkład - z revlona na innego revlona. Czy odcień shell jest dla wszystkich podkładów taki sam?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się