Konie czystej krwi arabskiej

Bronze   "Born to chase and flee.."
11 maja 2018 05:40
Gratulacje Wojenko. Zdradź coś więcej o tym swoim miejscu na ziemi  :kwiatek:
A Mihrab klasa jak zawsze  💘
amnestria   no excuses ;)
11 maja 2018 09:52
Wojenka, jest przebosko! 🙂 Ja za Wami tęsknie trochę 😀 I za Twoim pięknym koniem, ale życzę Wam wszystkiego dobrego! Gratulacje
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 maja 2018 10:03
Dzięki dziewczyny. Stajnia jest 40 km od Warszawy, więc nie jest źle. Z drugiej strony zadupie totalne, mamy jednego sąsiada. Bajka 🙂. Cały czas grodzę nowe padoki, trzeba będzie też odbudować kilka boksów. Powoli, ale do przodu! 🙂
Mihrab przeszczęśliwy, fajne tereny do pogalopowania, no i ma kolegę 🙂
Wojenka i tak spełnia się marzenia, niech wam się dobrze mieszka na osobistym kawałku planety. :kwiatek:
Super,że się udało...GRATULACJĘ  🙂 🙂 🙂
Gratulacje, piękne miejsce macie!  💘
Ja również szczerze kibicuję, mam nadzieję, że znajdzie się tam miejsce dla przyszłego potomka Mihraba 😉 Już nie mogę się doczekać
Nie znacie kogoś kto szuka araba do lekkich terenów? Czasem pomizia, da marchewkę i cukierki?
Eufona  stoi na łąkach, ale nic nie robienie jej zaszkodziło. Niestety...
Wpadam popuchnąc z dumy  😅 po wielu trudach i przeciwnosciach losu udało nam sie wystartować w rajdzie w P klasie na pięknym potomku Pedagoga  😍
Zadanie trudne bo koń bardzo krótko pod siodłem więc pojechaliśmy bardzo spokojnie najwazniejsze ze ukończyliśmy  💃

Alicja brawo  😅

Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 maja 2018 12:24
Alicja, wygląda jak dzieciak  🙂 . To 5 latek?

Mihrab ciągle młody duchem 😉





Alicja a czemu mnie ze zdjęcia wycięła moja Kochana  :kwiatek: 😂

Zdjęcia trochę za duże.
Alicja a czemu mnie ze zdjęcia wycięła moja Kochana  :kwiatek: 😂


To moja mama Cię wycięła, bo logo jest w całości. :P
He he dziewczyny było na zawodach super i mam nadzieje ze będziemy częściej sie spotykać w tym składzie 🙂
Wojenka dokłądnie tak, ma skonczone 5 lat i dopiero od stycznia rozpoczał przygodę z siodłem,zajazdka była bardzo trudna i poległam więc oddaliśmy go do osób o wiekszych umiejętnościach ,pożniej rzyplątała się gruda(i chyba świezbowiec!) leczyliśmy długo...więc to ze nam sie udało w maju wystartowac to naprawdę jestem dumna z niego  :kwiatek:
Hejka
Szukam czernidła/ smaru na chrapy i oczy, który je poczerni i nabłyszczy. Koniecznie do kupienia w złotówkach.
Hejka
Szukam czernidła/ smaru na chrapy i oczy, który je poczerni i nabłyszczy. Koniecznie do kupienia w złotówkach.


oliwka, wazelina 😉
zmienianie koloru jest zakazane w przepisach w Europie
didko20 specyfiki koloryzujące są na pokazach zabronione, tak jak Epikea mówi, ale skoro oliwka/wazelina jest wystarczająco dobra na czempionat świata, to na wszystkie inne okazje pewnie też się sprawdzi  😉 Oczywiście nie zakryje różowej skóry, ale naturalnie ciemną wydobędzie bez problemu - wręcz jak ktoś za dużo napaćka, to i z samą oliwką na podgolonej głowie koń może wyglądać, jakby miał powieki i chrapy z czarnego lateksu  🤣 Jeśli jednak zależy Ci konkretnie na nadaniu koloru, to istnieją takie mazidła np. na użytek sesji zdjęciowych i filmów, ale widziałam je tylko w amerykańskich i australijskich sklepach internetowych.
Dzięki za odp 🙂
Noooo, wątek na trzeciej stronie  🤬

Jak lato, to lato 🙂
A my się rehabilitujemy i powoli zaczynamy stępować 🙂 przy okazji podziwiając widoczki
Tegoroczny ogierek

to ja przedstawiam corkę Sabata  😍
mam takie laickie pytanie, jak określić ród męski i linię żeńską potomka? Ród męski po ojcu linia żeńska po matce?
ansc tak. 🙂
Coś tam z łąki

Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 czerwca 2018 21:49
Córka Mihraba, Groza - 14 miesięcy

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 czerwca 2018 09:54
Wojenka, przepiękna!
Piękna  😍 kopia tatusia
😍

(swoją drogą podziwiam też talent fotograficzny, bo każdy wie, jak wygląda źrebak w tym wieku 😉
Ja mam fotografie młodego zdecydowanie robione seriami - z niektórych okresów jego rozwoju całkiem sporo, z innych prawie nic  😁

Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 czerwca 2018 10:17
Właśnie najlepsze, że mała rośnie bardzo proporcjonalnie i naprawdę świetnie teraz wygląda. Także pod kątem kondycji. Chów bezstajenny.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się