Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

maliniaq   Just do your job.
31 maja 2018 16:04
Czy również macie problem z darmową wysyłką w horsetown? Zawsze była darmowa od zamówień za 100zł...
I nadal jest. Nie masz w koszyku pasz lub czegoś ciężkiego?
maliniaq   Just do your job.
31 maja 2018 19:13
Nie, same lekkie rzeczy 🙁 nic spróbuje jeszcze raz dodać do koszyka
Sprawdziłam jeszcze raz i wygląda to tak jakby pow 150 zł była darmowa dostawa.
W Hidalgo 15% przy zakupie 3 produktów.
Czy jakaś dobra duszyczka podzieliła by się kodem rabatowym do konika?  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
01 czerwca 2018 09:29
Sklep Horse Toys ul. Słoneczna 220 Lesznowola (niedaleko stajni Poster)

"Drodzy klienci!
Z przykrością informujemy,że w wyniku splotu różnych okoliczności,zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność sklepu.
W związku z powyższym od dnia dzisiejszego do 23.06 odbywać się będzie wyprzedaż towaru.
Wyprzedaż przewiduje -30% na cały asortyment „dla konia”,oraz -40% na cały asortyment „dla jeźdźca”.
* promocja nie obejmuje pasz i suplementów dla koni oraz art. dla psów i kotów
."
strawhorses.pl -10% na fraki i bryczesy oraz podkolanówki gratis przy zamówieniu powyżej 200zł
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=15196.msg2787922#msg2787922 date=1527837456]
Czy jakaś dobra duszyczka podzieliła by się kodem rabatowym do konika?  :kwiatek:
[/quote]
Ja mam 3% jak Ci to coś da🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
01 czerwca 2018 14:01
-15% w gnl dzisiaj z okazji dnia dziecka  😉
Horse tack też - 15% kod DD18
-10% w True Rider na hasło "celebration", powyżej 250 zł torba gratis.
w Provender -10% 🙂
Mnóstwo promocji to moze komus sie rzuciło w oczy Kerabol equistro w najkorzystniejszej cenie ?  :kwiatek:
Ma ktoś jakiś kod do gnl którym mógłby się podzielić?  :kwiatek:  Nie ogarnęłam, że promocja na dzień dziecka obowiązywała tylko wczoraj 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2018 12:28
Vendetka chyba tutaj
rybka   Różowe okulary..
02 czerwca 2018 13:25
Czy ktoś ma może jakiś kod do amigo-konie?

Chętnie przytulę  :kwiatek:
Czy ktoś ma może jakiś kod do sklepu arpav?  👀
Promocje z okazji dnia dziecka się skończyły a dziś mi się rozpadł but. Czy gdzieś jakieś promocje na sztyblety albo jakieś kody ktoś coś?
kivik w bergo -15% na hippica i darmowa dostawa 🙂
Ja mam kod do Pasi-Konika -10% do 31.08 jakby ktoś reflektował 😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
08 czerwca 2018 09:15
Promocje z okazji dnia dziecka się skończyły a dziś mi się rozpadł but. Czy gdzieś jakieś promocje na sztyblety albo jakieś kody ktoś coś?


W Dobrym koniu jest wyprzedaż https://dobry-kon.pl/promocje-jezdzieckie/czapsy-sztyblety-oficerki.html?p=3

lub Decathlon z darmową dostawą  https://www.decathlon.pl/sztyblety-jedzieckie-classic--id_8162052.html

edit: poprawa linka
Dziękuję🙂 teraz to nie wiem, które wybrać 🙂
kivik ja mogę polecić te z decathlonu mam juz 2 pare bo pierwsza umarła, ale oddałam, dostałam zwrot i mam nówki :P
są dosyć fajne, tylko polecam zmienić sznurówki bo te są dosyć śliskie i lubią się rozwiązać 🙂
Horse-trade 8-9.06 ma promocje z okazji urodzim, może jeszcze ktoś się załapie. W tym są również pasze i suplementy  😅
lusia722 Dziękuję  :kwiatek:
Czy ktoś ma może kod rabatowy do MK SKLEP? :kwiatek:
Ma ktoś jakiś rabat do gnl? W zamian mogę dać kod do bergo na 20 procent ważny do 30 czerwca. :kwiatek:
ma ktoś może do Tundry rabacik?  😀
Szukam hesta selen plus,może komuś się rzucilo w jakiejś promocji?przegapilam urodziny w horse-trade a akurat muszę zamówić parę opakowań. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się