wasze ulubione seriale

smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2018 08:41
trusia, z tego co kojarzę, to o zaginięciu/morderstie w bardzo hermetycznym społeczeństwie jakiegoś małego miasteczka w USA

Się w Westworld podziało 😀
trusia, smartini, rzecz dzieje sie w Anglii.
Ok serial, ale nie jakis wow wg mnie
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2018 19:19
Naboo, a to sorki, jakos bardzo amerykansko mi to miasteczko wygladalo 😀
bo to ogólnie klimat amerykański, tylko prowadzą auta po przeciwnej stronie  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 czerwca 2018 22:18
Safe spoko.  Obejrzane bez wow,  ale spoko.
Nieustannie ukochana Fauda,  nowy sezon jest,  polkniety.  Lepszy od pierwszego.
Za moich czasów hitem był "czterdziestolatek" ciekawe czy ktoś z forumowiczów jeszcze to pamięta 😀 Pozdrawiam! 😉
Netflix potwierdził produkcję trzeciego sezonu 13 Reasons Why. Wiedziałam, że tego nie zostawią.
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 czerwca 2018 18:39
janhulk1979, moje czasy są dziś,  a jestem starsza od Ciebie zapewne.
Milosnikom Hugh Granta polecam "A very english scandal" - miniseria, 3 odcinki, rewelacyjnie zagrana w swietnym klimacie. a na dodatek na faktach 😉
Chyba ze ktos jest homofobem, to omijac szerokim lukiem.
Jestem zawiedziona, ze na Netflixie nie ma trzeciego sezonu Lucifera, którego odcinki wciągam jak szalona. Jestem zmuszona do oglądania na starych stronach z serialami, oddajcie moje HD  🥂 Człowiek łatwo się przyzwyczaja do dobrego. Swoją drogą, ktoś oglądał?
Ja jestem już po trzecim sezonie i tak jak Ty bardzo ubolewam nad tym, że nie było go na Netflixie :/. Klikanie w setki reklam, żeby obejrzeć serial na darmowej stronie to już nie dla mnie 😉
Człowiek łatwo się przyzwyczaja do dobrego. 😉
Niezmiennie serial mi się podoba, chociaż żałuję, że Lucyfer stracił trochę swojego złowieszczego charakteru z pierwszego sezonu  🤔
Ja juz skonczylam, bardzo fajny sezon, zwlaszcza koncowka 🙂

Ja obejrzałam polecany tutaj serial Tabula Rasa i ogólnie bardzo bardzo dobry, wciąga... ale zakończenie według mnie skopane po całości. 8,5 z 9 odcinków warto, ostatnie minuty to dla mnie żart.
Wiecie co jest najgorsze? Podobno nie będzie kolejnego sezonu Lucyfera 🙁
Nie podobno, a na pewno. Nie sprzedawał się jak powinien to ucięli, jedyna nadzieja, że ktoś go wykupi. Ja jestem w trakcie trzeciego sezonu, ale od chłopaka wiem, że kończy się zachęcająco na następny sezon...
Z netflixowych meeeega bardzo przypadł mi do gustu Bridge i Mindhunter. Teraz szukam czegoś bez mordowania.
rtk-w takim razie polecam The Good Place: lekki, przyjemny i z humorem, fajny serial, ma tylko dwa sezony więc można szybko łyknąć 😉
Ja się w końcu przemogłam i zaczęłam stranger things. Fajnie, wciągnełam się z chłopem, ale jezus, momentami to taka zesrana jestem jak coś wyskakuje na ekranie  👀
budyń, Stranger Things pierwszy sezon wciągnęłam w dwa dni, drugi sezon oglądałam z facetem, więc trochę więcej nam to zajęło, ale też zmieściliśmy się w kilku dniach. Bardzo wyczekuję trzeciego sezonu. Na samym początku byłam sceptycznie nastawiona do serialu, bo każdy się rozpływał nad tym, jaki to nie jest cudowny. A ja, chcąc nie chcąc, mam uprzedzenie do takich. W końcu się przemogłam i nie żałuję.
Ja za to przerwałam na drugim sezonie. Klimat niby fajny, realizacja też, ale jakoś mnie męczył ten serial 😉

Za to jestem z każdym odcinkiem coraz bardziej zakochana w Altered Carbon 😍 Tylko mi się kończy... polecacie coś w tym stylu? 😀
Na Netflixie wrzucili serial autorstwa Harlana Cobena - "Safe" z Michaelem C. Hallem. Obejrzałam póki co 2 odcinki, wciągnął.
No i ponoć dobry jest nowy serial z Benedictem Cumberbatchem, czeka w kolejce. (Patrick Melrose)
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 czerwca 2018 11:05
Marzena, o Safe już ktoś wyżej pisał 😀 a Melrose jest na HBO, też się czaję 🙂
Nie wiem czy było, serial Sense8 na Netfilksie - o jeju jak mnie wciągnął. Fantastyka, zagadka, psychologia. Jestem na 4 odcinki i jeszcze nie wszystko złapałam 🙂 polecam, fajna zabawa.
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 czerwca 2018 11:19
jagoda1966, sense8 jest super, niestety zmartwię Cię - został zdjęty po 2 sezonie 🙁 było tyle petycji i oburzenia w sieci, że Netflix zdecydował się na 'filmowe', 2godzinne zamknięcie serii ale to nie będzie to samo, historia była rozpisana na 3 czy 4 sezony(chyba). Premiera jakoś niedługo, bo w czerwcu 😉
smartini a petycje i oburzenie dotyczyło czego?
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 czerwca 2018 11:53
jagoda1966, zakończenia serialu przed czasem 😉
smartini ten "2 godzinny odcinek" już wyszedł i wcale nie trwa dwóch godzin, a 2 godziny i 40 minut.
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 czerwca 2018 22:06
lazuryt00, faktycznie, widziałam dzisiaj zapowiedź na Netflixie, pamietalam, że w pierwszej połowie czerwca 😉
A 40 min więcej za bardzo mi sytuacji nie zmienia, nie da się upchnąć koncepcji na kilka sezonów w niespełna 3 godzinach 🙂 pamiętałam z dawnych informacji, że Wachowskie dostaną 2 godziny na zamknięcie historii, widać ciut się rozwleklo 😀
smartini bardziej chodziło mi o to, że producenci mówili o "dłuższym odcinku", "dwóch godzinach", a wyszło jak ponad pełnometrażowy film, lekko się pomylili  🤣

Ja skończyłam przed chwileczką Lucifera. I ja się nie zgadzam. Po prostu nie zgadzam na takie zakończenie. Fox się wypięło na ten serial, więc musiałoby ktoś go wykupić... Mam ochotę wziąć kredyt, sprzedać nerkę byle móc dofinansować kontynuację  🥂
Ja jestem świeżo po Netflixowym Free Rein i... nie mogę dojść do siebie  🏇

Sama historia absurdalna, powiedziałabym, że krzywdząca dla zaczynających jeździć dziewczynek (po jednej lonży można już uskuteczniać galopady po wrzosowiskach, za tydzień bierze się udział w zawodach itd.) ale nie powiem, 8-odcinkowy sezon wciągnęłam na dobranoc w 2 dni. Jedyne co mnie rozbawiło i zaintrygowało to sprzęt - jeden eskadron przewijający się przez wszystkie odcinki, aktorki cudownie wyglądające w Charlsach Owenach no i oczywiście miejsce nr 1 dla puślisk na szyi i martwych wytoków. Każdy jeden koń był też na pelhamie, ale w sumie... to normalne w Anglii (z tego co pamiętam).  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się