"Nie ogarniam jak..."

Ale epk chodzi o wyświetlanie sęe na górze na forum, info o nowych wiadomościach, a nie na maila. Ja też źle zrozumiałam.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2018 10:25
Moze ktos mi podpowiedzieć co mam zrobic aby pod avatarem miec zakladke ,,ogloszenia,, taka ja ma np. trusia?
Mam pododawane ogloszenia sprzedazy na forum, a mimo to nie wyświetla sie ten magiczny przycisk, jaki maja inni.
Nie wien gdzie to ustawić. :kwiatek:
No kurcze nie ogarniam nooo...🙁
zabeczka17, nie masz żadnych aktywnych ogłoszeń... nie masz też pewnie t shirtów Pikeura, czy zabawek do boksu...
Nie mam pojęcia dlaczego. Może dodawałaś ogłoszenia jako nie zalogowana? Albo Ci się ogłosaenia przedawniły... sprawdzałaś?

Powiadomienia o wiadomościach w ogłoszeniach przychodzą na maila. Poza tym, jak pyta się o 3 przedmioty tego samego sprzedawcy i dostaje odpowiedź tylko na 1 pytanie, odpowiedź dodam - niepełną... to chyba mało poważne... i - pomimo kilku przypomnień - cisza 🙁
blucha, tylko mnie nie bardzo ratuje przychodzenie info na maila. Nie zawsze mam dostęp do kompa nie mówiąc już o tym  że dziennie schodzi mi ok. 20-30 maili i po prostu mega łatwo to przegapić. A tak wchodziłam na forum i na górze było info.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2018 10:38
Mnie wkurza jak ktoś pyta o jakiś przedmiot, ja odpisuję a potem cisza... 😤 Wypadałoby napisać, że " dzięki za info, ale nie jestem już zainteresowana/y". Nie wiem, może ja już stara jestem, ale dla mnie to kwestia kulturu. No i potem włażę co chwilę na te ogłoszenia, bo powiadomienia się nie wyświetlają...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2018 10:39
[quote author=_Gaga link=topic=95120.msg2788763#msg2788763 date=1528190808]
zabeczka17, nie masz żadnych aktywnych ogłoszeń... nie masz też pewnie t shirtów Pikeura, czy zabawek do boksu...
Nie mam pojęcia dlaczego. Może dodawałaś ogłoszenia jako nie zalogowana? Albo Ci się ogłosaenia przedawniły... sprawdzałaś?
[/quote]
Ogloszenia dodawałam w zeszlym tygodniu 😵 🤔 przeciez to jest jakas parodia. I nawet nie ma siw do kogo zglosic w temacie. 🤔  zajeb...s ie
Jak o problemach ktoś pisał w wątku "ogłoszenia" na technicznym to od razu były pozytywne zmiany, więc może warto tam wspomnieć.
zabeczka17, powtórzę pytanie: dodawałaś ogłoszenia zalogowana?
Masz je w profilu?
I oczywiście że jest się do kogo zwrócić.  A forum działają modzi.

Ps. Możesz przestać przeklinać? Nie widać ogłoszeń w profilu prawdopodobnie przez Twój błąd a klniesz na wszystkich wokół

Nie ogarniam 😉
zabeczka17, z wprowadzeniem nowych ogłoszeń połączenie ogłoszeń z forum zostało zupełnie zerwane. Tym którzy na tamten moment mieli wystawione ogłoszenia pozostał pod avatarem odnośnik do ogłoszeń ale teraz po wygaśnięciu/usunięciu ogłoszeń ten znaczek nie znika i jak ktoś dodaje nowe ogłoszenia to znaczek się nie pojawia, dlatego go nie masz mimo że masz aktywne ogłoszenia. Masa forumowiczów ma znaczek mimo że ogłoszeń już nie ma i wielu ma ogłoszenia a znaczka nie.
Było to zgłaszane kilka razy w wątku o ogłoszeniach na technicznym ale bez skutku.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2018 12:50
[quote author=_Gaga link=topic=95120.msg2788789#msg2788789 date=1528194973]
zabeczka17, powtórzę pytanie: dodawałaś ogłoszenia zalogowana?
Masz je w profilu?
I oczywiście że jest się do kogo zwrócić.  A forum działają modzi.

Ps. Możesz przestać przeklinać? Nie widać ogłoszeń w profilu prawdopodobnie przez Twój błąd a klniesz na wszystkich wokół

Nie ogarniam 😉
[/quote]


No ale bylam zalogowana, nigdy nie ma mnie na forum jako ,,niezalogowana,, stad klne!- 😉
A biorac pod uwage co napisala BeAtra (dzięki :kwiatek🙂 to klne słusznie  👿
majek   zwykle sobie żartuję
08 czerwca 2018 08:26
jeju.

Tak zawsze jest jak sie chce zaoszczedzic nie tam, gdzie trzeba. Kupilam maszynke do golenia koni (a takze owiec i wielbladow). Na ebayu. Pomyslalam, ze pewnie nizsza cena, bo nie konska marka. Jakis noname, ale moc niezla, ostrza pasuja masterclipa, wiec wzielam (bo nie chcialam placic za golenie dziewczynie, ktora ciagle nie ma czasu do mnie przyjechac).
OK, maszynka przyszla, maz powiedzial, ze budowa prosta jak cep i nie ma sie co spierniczyc, faktycznie wlaczona na sucho (tzn bez konia) robila niezle wrazenie.

Pojechalam do stajni. No i nie goli. Sprawdzilam wszystkie ustawienia, zasiegnelam porady bardziej doswiadczonych osob. Wszystko gra. Ale nie goli. Przelozylismy ostrza do masterclipa kolezanki (i golily).
Reklamacja. Pisze, ze nie goli, ze ostrza w porzadku, ale maszynka nie goli. Sprzedawca: `troche jestem zdziwiony, prosze przyslac filmik, na pewno sie dogadamy`.
Wiec krece. W stajni (widac, ze to nie cyrk albo obora tudziez wybieg wielbladow - chociaz ponoc miala dac rade). Pisze, ze probowalam ogolic KONIA. I ze KON sie denerwowal, bo sie za bardzo grzala. Itd.

Odpowiedz dzisiaj: `Przepraszam, co to jest za zwierze, co Pani probuje ogolic`.

Perski dywan kur....  😂
Hahahaha. 😁 już dzień mam lepszy.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 czerwca 2018 12:14
majek to jest dobre do stand up-u  😜 😁
majek   zwykle sobie żartuję
08 czerwca 2018 12:15
wy sie smiejecie, a on ciagle taki nieogolony!!
majek o ja pierdziulę, pośmiałam się  😁
Wypadek w mojej miejscowości

Zginęły osoby, które kojarzę, widziałam i mijałam się w korytarzu szkolnym. I nie ogarniam, jak można być taką kanalią, aby kilka godzin po wypadku wieszać na tych dziewczynach psy, no bo "jak tak młode osoby mogą mieć poważne problemy. Oczywiście wypowiadają się osoby starszego pokolenia, które nie chcą przyjąć do świadomości, że nastolatki w dzisiejszych czasach są bardziej narażone na depresje oraz inne problemy psychiczne. Okej, oczywiście, że nie pochwalam samobójstwa jako sposób pomocy sobie, ale może zamiast wyzywać je pośmiertnie, ludzie naprawdę zaczęliby się interesować samobójstwami wśród młodzieży, tak na poważnie. Bo aktualna pomoc ludziom z takimi problemami w szkołach jest bezsensowna i wręcz śmieszna. Jasne, nawet jeżeli dziewczyny nie widziały innego ratunku dla siebie, mogły nie rzucać się pod pociąg, bo nie dość, ze skutkuje to dużym wydłużeniem podróży dla pasażerów, zafundowały traumę dla maszynisty. Mogły to zrobić tak, aby ludzie postronni nie odczuli tego na sobie. Ale stało się. I nie rozumiem, jak można pomiatać tymi dziewczynami jeszcze pośmiertnie. Skoro "odważyły się" na taki krok, jak musiały być już wyniszczone.. A społeczeństwo nadal będzie piętnować ludzi i doprowadzać do kolejnych wypadków.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2018 07:27
lazuryt czytam komentarze i nie wierzę - "żałosne, nie dostały pieniążków od rodziców?"  😲 😕 Albo afera, że ludzie musieli stać w pociągu,  no serio koniec świata.

Jakiś czas temu w mojej okolicy była podobna sytuacja, 19-latek zastrzelił się na zawodach. Rozmawiałam o tym ze znajomym. Usłyszałam "19-latek? A jakie on ma problemy?  Nawet kredytu nie miał".  A tymczasem samobójstwa popełniają nawet kilkuletnie dzieci.. 🙁 straszna znieczulica jest s tym społeczeństwie, gdzie dzieci traktuje się jak jakiś gorszy gatunek a nie jak małych ludzi.
Fejsbuki, instagramy, #światoweżycie, airmaxy, ajfon, pińćset zdjęć, glamur etc.... i samotność, samotność, samotność.
A w "prawdziwym świecie" agresja zewsząd.
Nie ogarniam, nagonki i wystawiania oceny 1 na usługi, z których ludzie nie korzystali, bo ktoś namalował na zadzie konia kwiatka. Nie ogarniam, jak ludzie, którzy mają ratować zwierzęta, szukają sensacji i problemów, tam gdzie ich nie ma. A gdzie serio potrzebna jest pomoc, to nic nie widzą. 🤬
Albo afera, że ludzie musieli stać w pociągu,  no serio koniec świata.


Tym ludziom akurat się nie dziwię, sama się do nich zaliczam. Zwłaszcza po zeszłym roku, kiedy wypchany do granic możliwości pociąg, w którym jechałam na stojąco od prawie 4h stanął w szczerym polu, bo kawałek dalej ktoś postanowił rzucić się na tory. W ciągu ostatniego roku takie postoje zaliczyłam 4, za każdym razem miałam dzięki nim problemy w dalszej podróży lub w pracy.

lazuryt masz rację - nikogo piętnować nie zamierzam, zwłaszcza że sama dość długo byłam w stanie w którym rozważałam skończenie ze sobą. Ale w sytuacji gdy staję w szczerym polu bo blokada ruchu z takiego powodu, to nie rozważam dlaczego ten człowiek to zrobił, tylko dlaczego - skoro już podjął decyzję o samobójstwie - nie wybrał innego sposobu...
DeJotka pewnie dlatego nie wybrał innego sposobu, ponieważ odpowiednie rzucenie się pod pociąg jest chyba jednym z najskuteczniejszych.
Nie ogarniam tego hejtu na nasza reprezentacje po przegranym meczu. W ogole chyba nie ogarniam naszej kibicowskiej mentalnosci. Przed meczem- koszulki Polski, flagi na samochodach, balkonach, wymalowane na bialo- czerwono twarze, co drugie zdjecie profilowe na fejsie zmienione na "Laczy nas pilka" albo "Kibicujemy naszym". A po przegranym meczu hejt, deprotacja Cionka, slabe memy i "mecz o wszystko, mecz o honor"... Nie ogarniam takich skrajnosci.
Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2018 08:20
ashtray, no właśnie. I pytania w tv "Czy wierzy Pan/i jeszcze w tę drużynę?"
... Serio?!  🤔wirek: Przegrali JEDEN mecz! Czekam na komentarze pt. Nawałka do dymisji, do kozy, do piekła...  🤔wirek:
Bo jak to bywa, jesteśmy z naszą reprezentacją na dobre i na dobre 😉 A Polacy to sami eksperci wielu dziedzin.
No ale cóż, to nie był najlepiej rozegrany mecz naszej reprezentacji. Ja i tak jestem pełna podziwu, że pomimo wieloletniej sinusoidy sukcesów i porażek naszych piłkarzy, każdy ważniejszy mecz zbiera takie tłumy widzów i kibiców.
czy ktoś z was wie o co w tym chodzi https://saveyourinternet.eu/pl/strona-glowna/ ? czy oni chcą nam całkowicie ocenzurować internet i ogłoszenia re -volty znikną?
Ja po wczorajszym wylewie hejtu na naszą drużynę doszłam do wniosku, że chyba nie będąc fanką piłki i nie interesując się tym specjalnie (jednym uchem słucham, jak się trafi) - jestem lepszym kibicem niż "prawdziwi kibice".
Bo podeszłam do tego na zasadzie "sport to sport, raz się wygrywa, raz się przegrywa, następnym razem będzie lepiej". I rzeczywiście sądzę, że będzie.
A wokół hejty, wyzwiska, dramat.  🤔  🤔wirek:
Mnie to śmieszy, że ludzie tak się emocjonują bandą facetów latających za piłką 😁
Mnie to śmieszy, że ludzie tak się emocjonują bandą facetów latających za piłką 😁


Ooo tego tez nie ogarniam. Osob, ktore uwazaja sie za lepsze/madrzejsze/cokolwiek, bo interesuja sie czyms innym niz pilka...
A  ja nie ogarniam osób, które mają skłonności do nadinterpretacji 😁
No to moze wytlumacz 🙂 Skoro Ty interesujesz sie jazda konna i chodzisz na fitness (z tego Cie kojarze z forum), a ja interesuje sie pilka i jestem smieszna, to jaka Ty jestes? 🙂 I czemu jestem smieszna? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się