Stajnie na Śląsku

ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
25 maja 2018 21:12
Oki, dzięki wielkie  :kwiatek:
Elmadziara dr Henklewski ? Ortopeda chirurg
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
25 maja 2018 23:48
Też o nim pomyślałam. Zobaczymy, kto będzie chciał przyjechać na konsultacje.
megruda pewnie, że jest.

Ktoś poleci weta od nóg?


dr Golonka średnio raz w tygodniu jest na Śląsku
rox   ogony trzy
27 maja 2018 12:07
ElMadziarra, dr Henklewski był ostatnio u mnie na Śląsku, a właściwie byłam jedyna tutaj. Fakt, że sprawa była bardzo ciężka, ale da się dogadać w sprawie przyjazdu  🙂
Za to Monika Szubart to był mój pierwszy weterynarz, jeszcze jak była tu na miejscu. Polecam zawsze i wszędzie  😉
kasztankaija   Love you more and more and more.
09 czerwca 2018 22:40
Mam pytanie, czy w okolicy Rudy Śląskiej - Mikołowa, ale może być i dalej są stajnie, które przyjmują ogiery?
Aura na Wyrach chyba przyjmuje,  spróbować możesz w Jamnie
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
11 czerwca 2018 13:39
Czy ktoś się orientuje, która stajnia w Sosnowcu organizuje półkolonie tygodniowe, z wyżywieniem (w tym obiad) - za 500 zł?
Znajoma widziała ulotki, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie nazwy stajni.
ELMadziarra w Tabunie są takie półkolonie 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
11 czerwca 2018 14:17
Tabun w Sławkowie  😉 rzut beretem od Sosnowca
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
11 czerwca 2018 16:32
Dzięki dziewczyny.
Czyli jak w Tabunie, to spokojnie można dziecko opchnąć? Oni dość dobre opinie mają.
Tak, spokojnie 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
12 czerwca 2018 07:02
Można  :kwiatek:
Czy w Rybniku i okolicach znajdę stajnie, która organizuje wyjazdy w teren? Nie szukam dzikich galopów.
Czy w Rybniku i okolicach znajdę stajnie, która organizuje wyjazdy w teren? Nie szukam dzikich galopów.


Jeśli Gostyń nie jest zbyt daleko (35 min jazdy samochodem), to zapraszam 🙂 nawet niezła okolica, z tym, że zastrzegam sobie że wcześniej chcę zweryfikować umiejętności z oczywistych względów 😉
KJ Impuls w Dąbrowie Górniczej organizuje półkolonie.
Czy w Rybniku i okolicach znajdę stajnie, która organizuje wyjazdy w teren? Nie szukam dzikich galopów.


Radlin - Stajnia Głożyny
Z tego co wiem, to w weekendy mają jakieś tereny.
Dzięki  :kwiatek:
HEEJ
A stajnia Siwy kon w Chorzowie? ktoś coś🙂?
Początkująca stajnia, angielskie boksy, kameralnie, mała ujeżdżalnia i trochę łąk żeby jechać poza stajnię. Dość ciasno ogólnie jeśli chodzi o wybieg dla dużego konia, chyba że coś się pozmieniało teraz. Jazdy rekreacyjne. Opieka wydaje się być dobra.
Hej hej czy ktoś coś wie może na temat nowo powstającej stajni w imielinie-lędzinach. I nie chodzi mi o Cisówke. Słyszałam plotkę że na dniach niby ma się otwierać w niedalekiej odległości od stajni pani Oli Mandreli (przepraszam jak nazwisko przekręciłem) stajnia. Docelowo duża i ma być z hala w przyszłości.
Plotka jest pitwierdzona, tylko nikt nie potrafi mi powiedzieć nic dokładniej..ani gdzie to ma być ani kiedy ma się otworzyć.
Może ktoś z was coś słyszał?🙂
Albo zna jakiś konkret-namiary?😉

SparkHope
tez od kolezanki kiedys słyszałam i sama jestem ciekawa haha  🏇
.
To, co się działo w zeszłym roku w Ochabach na rekreacji wołało o pomstę do nieba. Poza tym Ochaby od Gliwic są daleko.
Livia   ...z innego świata
09 sierpnia 2018 07:40
pamirowa, Szałszę raczej większość odradza. Ciężko o dobrą rekreację - albo masówka, albo konie tyrające już x godzin wcześniej, albo jedno i drugie. Sama nie byłam, ale może spróbuj w Maciejówce (MOSiR Zabrze)?
malaga rozwiniesz bardziej o tej rekreacji w Ochabach? Jeśli nie tu to może być pw, chętnie się dowiem bo znajomi tam chcą córkę wysłać na obóz.
W zeszłym roku jeździła tam moja siostrzenica, zaczęło się nieźle, była jakaś ogarnięta instruktorka, ale z każdą jazdą było coraz gorzej - nikt tego nie koordynował, nie nadzorował, instruktorki nie było, kiedy się umówić na jazdę też nie wiadomo, potem uczyły jazdy jakieś dziewczynki. Obsługi konia nie uczono. Apogeum nastąpiło jak dali Małej niespokojnego konia, którego bito kilka razy batem, Mała się strasznie przestraszyła, nikt jej niczego nie wytłumaczył, bała się już potem i konia i o konia, masa stresu i łez. No dramat.

Za to w okolicy jest spoko stajnia, nazywa się Pod dębami i jest w Międzyrzeczu.
malaga tak, pod dębami znam 🙂 o kurde to nieźle w tych Ochabach...  🤔 szkoda, bo stracą dużo przez takie podejście.
[table][tr][td]pamirowa[/td][/tr][/table] jeżeli chcesz coś więcej niż jazda rekreacyjna to polecam umówić się na indywidualny trening do Oli Bagińskiej do KKJ w Katowicach koszt 75 zł o ile dobrze pamiętam 🙂
W Ochabach jest chyba nowa instruktorka od jakiegoś czasu. Myślę, że najlepiej zadzwonić tam bezpośrednio i dopytać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się