... ślub :) ...

maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2018 15:26
mundialowa, ja zawsze myślałam, że Ty jesteś baba taka 180 cm, tak po profilowym 😀
Martita, sprawdzę! 🙂

maleństwo, hahaha 😂 Ja naprawdę lubię swój wzrost krasnala, ale szczerze nienawidzę przez to zakupów, a tych eleganckich to już w ogóle! Dlatego dopiero teraz do mnie dotarło, że przeprawa z urzędnikami USC to nie koniec męki z tym ślubem. A chciał człowiek tylko podpisać jeden papier... 😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2018 22:22
mundialowa, a na domodi szukałaś?
Jeszcze coś takiego wpadło mi w oko, ale to chyba też nie ciążowa 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 czerwca 2018 05:59
mundialowa, zobacz sobie na [url=http://www.asos.com/women/dresses/cat/?cid=8799&currentpricerange=105-6090&refine=attribute_1027:6400]ASOSie[/url] - mają całą gamę ciążowych sukienek. Zwroty za darmo, wysyłka za darmo od stu złotych z kawałkiem. Warto zamówić kilka i np. w dwóch rozmiarach, bo różnie to bywa.
safie, domodi mnie póki co przerosło ilościowo. 😁 A na tą pudrową z bonprix patrzyłam, ale wydaje mi się, że pas jest zbyt szeroki. 🙁

emptyline, patrzyłam pobieżnie, bo ceny mnie odstraszyły. 😁 Ale pokopię bardziej, bo od kilku osób słyszałam, że warto.
Dziewczyny czy któraś z Was nie ma przypadkiem takich miseczek w kształcie love do candy baru lub może kupowałyście gdzieś?Przekopałam internety i niestety albo aliexpress albo wypożyczenie  🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 czerwca 2018 11:33
mundialowa, tam są bardzo rozne ceny. Rzeczy Asosa np są raczej tanie. Do 300zl spokojnie masz szansę coś znaleźć.
mundialowa, Asos maternity z Allegro:
[img]https://5.allegroimg.com/original/0133f1/7af4b76043b4a09d572227d22d95[/img]
A doswiadczenie w obrączkach we Wrocławiu ktoś ma? 😉
Mam troche złota, nie wiem gdzie z nim jechac...
W tym tygodniu zapadła u mnie decyzja o ślubie po 10 latach wspólnego życia, choć znamy się dłużej. Wesele dla mnie to była zawsze kwestia wydawania kasy, wiec  załamałam się dzisiaj po rozmowach z koleżankami, które płaciły za suknie 3-6 tysięcy. No nie! Czy wiecie gdzie w Warszawie można przymierzyć suknie w cenach „dla plebsu”? Czuje, ze będzie to straszna zmora...
kucyna, ja kupiłam używaną za 1500 zl, na olx masz tego masę, w komisach to samo. Ja swoją chce teraz bezskutecznie sprzedać za 500 zł ale prócz dwóch przymiarek jest cisza 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2018 17:29
kucyna, ja za moją daję 2600 - dużo, bo liczyłam na używaną, ale tu zależy jaką masz figurę, wzrost i styl.
PS są też w salonach tańsze + czasem mają promocje 🙂
Kucyna pewnie zależy, co to znaczy "cena dla plebsu" 😉 Ja kupowałam suknię u Julii Gastoł i pierwsza, która mi wpadła w oko, kosztowała 2100zł. Zawsze to mniej, niż 3000 😉 Ale też sądzę, że poszukanie używanej to dobry pomysł.

W kwestii obrączek we Wrocławiu nic nie doradzę, ale gdyby ktoś chciał w Warszawie, to zdecydowanie mam do polecenia jubilera (Cricetidae, to chyba Ty mi polecałaś tego na Wawrze?  :kwiatek🙂. Odebraliśmy je w tym tygodniu i mimo, że są totalnie proste, bez żadnych fajerwerków, to jestem zachwycona i już chciałabym ją nosić  😁 I super obsługa, doradzali, odwiedli od głupich pomysłów itp 😉

A w temacie obrączek - macie jakieś pudełeczka/poduszki czy coś w tym stylu na obrączki do ślubu? Gdzie warto szukać? Zaczynam się rozglądać i znów przytłacza mnie ogrom wyboru 😉
wiecie, dla mnie to jest po prostu nie do przeżycia że za sukienkę na jeden raz muszę tyle zapłacić. No jak trzeba to zapłacę, ale przeliczam to sobie chociażby na to że za to mam już nocleg dla prawie 30 gości. Ehhhhhhh....
no dobra, a jakieś sklepy lub miejsca gdzie mogę przymierzyć sukienki do 3 tysi w Warszawie?

edit: Julia Gastoł trafia całkiem w mój gust, dziękuję!
zawsze mozesz tez poczekac na wyprzedaze "starej" kolekcji - szczerze, jesli mialabym wydac 1500 zl za uzywana to wolalabym nowa z przeceny, ktora do Ciebie i tak dopasuja.
Moja kolezanka kupila przepiekna suknie z przeceny, ktora normalnie kosztowala okolo 3 tys a dala za nia 1300.

Ta Asosowa piekna  😜
Libella, tak ja 😀 cieszę się, że moje polecenie się sprawdziło 🙂 Ten facet to pasjonat złota.
Pudełeczek nie miałam, bo u nas były na tacy, ale zobacz aliexpres albo jakieś grupy sprzedażowe, bo dziewczyny takie rzeczy potem wyprzedają 🙂

nerechta, na szczęście na mnie nie trzeba było niczego dopasowywać 😀 Można mieć po prostu farta tak jak ja i trafić. Pewnie tez bym szukała wyprzedaży, ale zakochałam się w swojej sukni jeszcze zanim się zaręczyłam 😉 Ale patrząc czasem na ogłoszenia to wiele dziewczyn za swoje używane sukienki chce jakieś chore pieniądze...
Libella - w temacie obrączek, bo pytałaś o pudełeczka. My będziemy mieć dokładnie to, co dostaliśmy (a w sumie wybraliśmy sobie) od jubilera, jest tak piękne, że aż szkoda nam kupować coś innego. Generalnie drewniane, po środku ma skórzany prostokąt... ciężko opisać, ale wygląda obłednie. 😜 Możesz poszukać w małych sklepikach ze skupem złota, tam mają ogromny wybór takich pudełeczek (codziennie wracając z pracy mijam kilka takich sklepów, więc widze ich wystawy). Tylko pytanie czy nie będzie tak jak napisala Cricetidae - czy nie będziecie i tak mieli ich z tacki podawanych. 😉
kucyna, na Facebooku jest bardzo duża grupa sprzedażowa sukienek. Ceny wahają sie Ok 1000zl, a sukienki nie ida wiec mozna negocjować. Próbuj. Ja pierwotnie chciałam tam kupic, ale jestem niewymiarowa i musze kupic nowa :-)
Zamówiliśmy obrączki! 😍 😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2018 14:22
mundialowa, jakie wybraliście?

Gdyby ktoś chciał bukiet z zawieszkami ze zdjęciami bliskich to takie zawieszki sa do wyszukania pod hasłem "bazy do kaboszonów"  😜

edit.: tak się zastanawiam nad kolorem stroju dla gościa - skoro odpada biały i wszystkie jasne kolory, czerwień, czerń i granat, to jaki kolor wypadałoby wybrać?
emptyline   Big Milk Straciatella
16 czerwca 2018 21:13
safie, jak dla mnie to każdy, ale ja widać jakaś dziwna jest. Różowy, niebieski (cała gama), szmaragd, w zasadzie to wszystkie zielone, mięta, koral, brzoskwinia, ciemny beż... Dużo tego jest.

My mieliśmy spotkanie z 'urzędnikiem' który będzie nam udzielał ślubu. Muszę przyznać, że szwedzkie śluby są szybsze niż formuła jeden, przysięgam, z 6 minut max i to już zakładając, że upuszczę obrączkę i będę jej szukać w trawie. 😁
safie, naprawdę wszystkie jasne, granat? W sierpniu będę świadkową i mam w planach założyć granatową sukienkę, nawet nie pomyślałam, że może być to przez kogoś źle odebrane. "Moja" panna młoda nie ma nic przeciwko 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2018 21:20
emptyline,olencja  tzn. dla mnie i czarny i biały jest ok, ale pytałam w kontekście dyskusji, że sa kolory których nie wypada ubierać. Akurat zielonego i pomarańczowego/ brzoskwiniowego nie lubię :p

Victoria Beckham była krytykowana za granat na królewskim ślubie  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
16 czerwca 2018 21:22
Nie no dajcie spokój, to już serio przesada, aż mnie to naprawdę z równowagi wyprowadza. Biały i czarny jeszcze jakkolwiek mogę zrozumieć z uwagi na tradycję etc, ale nie dajmy się zwariować. 😁 Ja byłam w granatowo szarej sukience, nikt nie miał nic przeciwko. Swoją drogą, szary to bardzo fajny kolor.
Ja chodzę na wesela w tym co mam i są to różne kolory, tylko nie biały. I mnie tam jakieś gadanie że w czarnym nie wypada nie interesuje i w czarnym mogłabym iść 🙂
safie, z żółtego złota, zaokrąglone, klasyczne, ja 4 mm z dwoma diamencikami, M. bodajże 5 albo 6 mm (oboje zdecydowaliśmy się na grubsze niż wcześniej mieliśmy upatrzone). Do miesiąca czasu powinny być do odbioru, więc jest spora szansa, że jeszcze w lipcu uda nam się wziąć ślub. 😀 No, dajemy sobie czas maksymalnie do połowy sierpnia. 😁

A w kwestii kolorów weselnych, to jak powiedziałam wczoraj mamie, że mi maleństwo wysyła swoją suknię, to jej pierwsze pytanie brzmiało „ale nie czarną?” 😁 Mama jednak wie, że i do tego byłabym zdolna, bo nie przepadam za tymi „weselnymi” pudrowymi kolorami. 😉 W każdym razie trzymajcie kciuki, żeby sukienka pasowała, bo serio nie mam ani ochoty ani sił na chodzenie po sklepach...
Dziewczyny, może któraś z Was chciałaby przy okazji ślubu wspomóc fundację?
Mój brat jest wolontariuszem, więc wiem, że działanie fundacji jest jak najbardziej fair.
http://www.mammarzenie.org/nasze-akcje/zamien-kwiaty-na-marzenia/
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
17 czerwca 2018 11:01
A doswiadczenie w obrączkach we Wrocławiu ktoś ma? 😉
Mam troche złota, nie wiem gdzie z nim jechac...


jak jeszcze potrzebna Ci taka wiedza, to Złota Linia na Traugutta robi piękne obrączki 😉


https://www.facebook.com/zlotalinia/
safie, myślę, że tak jak napisały dziewczyny - nie dajmy się zwariować 😁 Według mnie wszystko pasują, miałabym coś przeciwko wyłącznie białej sukience i tyle. Beckham była krytykowana - bo to królewski ślub, każdego chcieli skrytykować. 😁 A że akurat miała bardzo ciemny granat, więc w kościele wyglądało na czerń... a jednak w takich kręgach to nie do pomyślenia.  😵 Nie wiem czemu mówisz że wszystkie jasne, bo czemu błękit, beż czy pudrowy róż mają odpaść? 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 czerwca 2018 12:08
Doubler, ostatnio jak oglądałam zdjęcia sukien ślubnych to coraz więcej jest różowych czy brzoskwiniowych. Moja prywatna koleżanka chce błękitną suknię no i tak się zastanawiałam, bo na jakiejś grupie na fb był płacz, że ktoś w jasnej kiecce przyszedł, a akurat młoda miała w takim odcieniu suknie  i to nie wypada - też uważam, że to wariactwo no, ale ja się właśnie najlepiej czuje w czerni :p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się