Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

jagoda1966 na Śląsku. Mój facet jeździ na ciezarowkach i powiedział, że ma do nich 25km z kopalni, więc może podjechać 🙂 jak będzie jechał tam to napisze priv 🙂
Że Jar pasz na Śląsku to wiem, ale gdzie u Ciebie to byłoby do odbioru?  😉
Jestem z okolic Opoczna, ale czasami jadę do Łodzi i mogę podrzucić 🙂
Hej, nie wiem czy pytam we właściwym wątku, ale nic bardziej sensownego wyszukiwarka nie chciała mi wypluć  🙁 jeżeli jest jakieś bardziej właściwe miejsce to bardzo chętnie tam trafię  :kwiatek:
Nie orientuje się jak szeroko sięga tematyka wątku, ale spróbuję zapytać - szukam stajni pensjonatowej, dla dwóch koni, okolice Konin-Turek-Koło. Pytałam też w poznańskim wątku, ale to chyba bliżej mi w kierunku Łodzi niż Poznania. Przeprowadzam się w tereny zupełnie mi obce, nie mam żadnego rozeznania w tamtych rejonach. Moja baza wypadowa to Brudzew. Możecie pomóc z jakimś punktem zaczepienia? Może istnieje np na FB jakaś lokalna grupa, cokolwiek gdzie mogę zacząć szukać? Moje zdolności poszukiwawcze najwyraźniej są żadne, a chciałabym czegoś z polecenia albo chociaż z opinią innych ludzi 😉 będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki  :kwiatek: :kwiatek:
Hej hej, jakie macie opinie o stajni Malwina oraz stajni u Michasia? Obie znajdują się za Aleksandowem Łódzkim (jadąc z Łodzi). Chodzi mi o pensjonat. Z góry dziękuję  :kwiatek: 😀
Czy ktoś miał do czynienia z KJ Zbyszko pod kątem zakupu koni? Warto się umówić i popróbować konie czy raczej trzymać się z daleka?
Moj znajomy ma od nich konia. Wszystko w porzadku, jego corka zrobila na nim II klase i zaczela jezdzic C.
Są różne opinie...
Moja znajoma kupiła i raczej zadowolona nie jest...
Inni znajomi jeżdżą w tej stajni i powiedzieli że nie polecają...

Ale na tyle sprzedawanych koni każdy powinien coś dla siebie wybrać  🏇
Też mam znajomych, którzy tam jeżdżą i mówią to i owo.. nie kupiłbym od nich konia z wiedzą jaka posiadam, chyba że stać by mnie było na zrobienie wszystkich możliwych badań koniowi...
Ha ha jakiś czas temu bardzo podobały mi się 2 konie z ogłoszeń i dzięki znajomym też się dowiedziałam "to i owo" o nich i skutecznie się wyleczyłam z nich.
Coś chyba jest na rzeczy bo konie stoją nadal w ogłoszeniach już 2 lata...  🙄
Hej!

Właśnie przeprowadziłam się do Łodzi na studia i szukam konia do jazdy. [CIACH] - od elaboratów są ogłoszenia.



Witam, czy w łodzkim dostane gdzies trociny dla koni???  Jakiś producent/dystrubutor godny polecenia? Wszelkie rady mile widziane.
Szykują się w Łodzi 18 sierpnia fajne ujeżdżeniowe zawody:

https://www.facebook.com/events/191030158271222/?ti=icl
Jeśli ktoś z Was szuka pracy w charakterze kierowcy do naszej firmy zajmującej się transportem koni to zapraszamy do kontaktu pod 535-360-318 🙂
Najchętniej ktoś z łódzkiego.
Hej,
Szukam rymarza na terenie Łodzi, jest ktoś godny polecenia?  😉
Hej 🙂 znajoma szuka hotelu/pensjonatu/stajni przydomowej w okolicach Brzezin/Łodzi. Cenowo tak do 550zl. Ma młoda klaczke, nie zależy jej na hali czy krytych lonzownikach.
Ktoś coś?  :kwiatek:
Ma ktoś namiary na fajny pensjonat dla konia na emeryturę?
Łódź i najbliższe okolice.
Łąki przede wszystkim, opcjonalnie ze stajnia angielską.
Fajnie aby jednak ktoś godny zaufania miał na to wszystko oko.
Z góry dziękuję za informację  :kwiatek:
Ja słyszałam ostatnio o tym miejscu:
[[a]]https://www.facebook.com/Stajnia-Bellangolo-Go%C5%9Bcimowice-107168773285852/[[a]]
Tylko, że to kawałek drogi od Łodzi. Łąki i święty spokój 🙂 Może komuś się przyda na przyszłość.
Dzieki, juz mi tez te stajnie polecano  :kwiatek:
Trzeba bedzie sprawdzic.
Milla rudzielca wysyłasz na emeryturę? Mojej Ali od 15 urodzin też idzie pod górkę. Wychodzi jej teraz spędzenie połowy życia w syfie.
Niestety 🙁 A chciałabym dla niego pensjonat gdzie będzie mógł całymi dniami się byczyć na łące.
Milla ja słyszałam bardzo dobre opinie o stajni Kaskada na Strykowskiej. Nawet rozmawiałam telefonicznie z Panem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie 🙂 Z tego co pamiętam mają swoją stronę. Może warto tam popytać  🙂
Kaskada to zajebioszcza stajnia, ale raczej nie na emeryturę. Mają bardzo dużo udogodnień i cudowną opiekę, ale też infrastrukturę, a co za tym idzie - cenę.
Sprawdzałam już te stajnie, faktycznie raj dla konia!
ale niestety cena zdecydowanie przewyższa średnią za pensjonaty w łódzkim 🙁
Sprawdzałam już te stajnie, faktycznie raj dla konia!
ale niestety cena zdecydowanie przewyższa średnią za pensjonaty w łódzkim 🙁


A ile teraz biorą, jeśli mogę zapytać?
Polecam "Gospodarstwo Rolne Sabela"- jest fp na fejsie 🙂
Raj dla koni za bardzo przystępną cenę. A jeśli zależy Ci na pastwiskach, łąkach, padokach to tego jest pod dostatkiem i ciągle więcej 🙂
Też poproszę o cenę Kaskady i jakąś opinię, może być priv  :kwiatek:
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś o stajni w Lutomiersku? Niedaleko Dino jest stajnia. Ktoś coś wie?
Czy mogę prosić o jakieś aktualne informacje o stajni Rzgów? Z puntku widzenia pensjonariusza?  :kwiatek: Ew jakieś godne polecenia stajnie w blisiej okolicy z dobrym i  rozsądnym instruktorem i warunkami dla RAOwca? Boks angielski koniecznie...
Tak się podepnę, czy w Rzgowie jest nauka jazdy dla dzieci (10 lat)?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się