Wrocławianie :))

Koło mnie na św. Wincentego też jest sklep z garniturami. Sama tam nie byłam, ale ponoć dość tanio a ekspozycja wygląda fajnie. Znalazłam ich stronę http://garnitury-wroclaw.pl/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2018 11:53
Szukam takiego nowoczesnego, dopasowanego garnituru i kogos w sklepie kto dobrze go dopasuje 😉

I jeszcze szukam sukienki 😉 [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,168.msg2771839.html#msg2771839]klik[/url]
JARA, też szukam takiego garnituru, wszyscy polecają factory.
Dzień dobry, gdzie znajdę stacjonarny sklep we Wrocławiu ze sztucznymi włosami? Potrzebuję swój średniowieczny look nieco odświeżyć i niezbędne będą mi dwa długie warkocze ze sztucznych włosów. Chciałabym nie zbankrutować ( naturalne włosy to spory koszt) i dobrać kolor jak najbliższy moich  "codziennych" włosów.
Pomóżcie proszę  :kwiatek:
MATRIX69, [url=https://www.google.pl/search?q=cameron+hair+wrocław&oq=cameron+hair+wro&aqs=chrome.2.69i57j69i60j0l2.7830j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:15790926080742637688,rc_q:Cameron%2520Hair%2520Wroc%25C5%2582aw,ru_q:Cameron%2520Hair%2520Wroc%25C5%2582aw]sklep Arkady Wrocławskie[/url]
Takie coś znalazłam.
Dzięki za link, widziałam już ich stronę i powiem szczerze, że liczę na coś tańszego, bo tam dość drogo i nie znalazłam nic co by w 100%  odpowiadało do mojego stroju historycznego. Potrzebuję takie włosy jak do doplatania warkoczyków lub dredów, tylko w konkretnym kolorze. Od biedy zostają mi pakułu lniane farbowane cebulą  🤣 ale mi się nie chce.
Poczekam może jeszcze ktoś mi tu podpowie gdzie można takie włosy kupić w przyzwoitej cenie 😉
Hej, polecacie jakiegoś dobrego dermatologa na NFZ, z krótkim terminem oczekiwania na wizytę? Chodzi o problemy typu AZS, łuszczyca itp. Do doktora Kisiela niestety trzeba czekać 2 miesiące, a ja w tym wydałam już miliony na badania. 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 maja 2018 13:43
Dosyć nietypowo: czy poleci ktoś we Wrocku jakąś fajną strzelnicę z fajną, profesjnonalną obsługą, gdzie przyjaźnie i przychylnie potraktują osobę, która jeszcze nigdy nie strzelała? 👀
Becia23, znajomy mówi, że War zone na ul. Sztabowej
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
14 maja 2018 09:51
yegua, dzięki wielkie! :kwiatek: :kwiatek:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
14 maja 2018 12:34
A ja zapytam co warto u Was zobaczyć? 😉
Wybieramy się na 2-3 dni do Wrocławia, głównie do tego oceanarium (?) ale chcemy jeszcze coś zobaczyć, a nie chce jechać znowu gdzieś bez ładu i składu 😉
Może polecicie jakiś nocleg? żadne luksusy nam nie potrzebne 🙂
-Ostrów Tumski, na katedrze punkt widokowy
-Hala Stulecia-park i fontanny

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2018 14:34
Na katedrze jest punkt widokowy? 😀
Tak 🙂 na jednej z wież (jak się wchodzi do katedry to na lewo)
Czy gdzieś we Wro da się zrobić RTG stopy bez skierowania?
Pogotowie.
Już ogarnęłam, dzięki 🙂. Na pogotowie nie będę z taką pierdołą jechać i miejsca zajmować 😉.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 maja 2018 15:59
Poszukuję miejsca do zrobienia rtg w bardzo dobrej jakości .. Ktoś coś wie i może polecić ?
Jest jakiś sklep jeździecki w Leśnicy, albo w części zachodniej Wrocławia?
Dobry koń to taki prawie zachód ;-)
rtk, heheh no prawie.
Tia, tylko dojechać tam bez auta to cud...Watrusia, ja się muszę do nich najprawdopodobniej pofatygować - jeśli coś potrzebujesz to ci załatwię i po drodze potem podrzucę w okolice twoje.
epk, dzięki ci serdeczne :kwiatek:w myślę  nad zmianą paszy, ale to mogę telefonicznie się dopytać, bo na plecach ją do stajni nie zatargam 🙂 więc jak już obgadam, to poszukam transportu, ale potrzebuje takiej długiej mioty z bambusa, takiego drapaka, kiedyś kupowałam w Dobrym Koniu. Więc jakbyś tam była po drodze, to byłabym wdzięczna, bo chyba w innych sklepach, czegoś takiego się nie kupi...
Czy ktoś może polecić jakąś firmę zatrudniającą opiekunki i pielęgniarki dla osób starszych albo zna jakąś opiekunkę godną polecenia, która szuka pracy?

Cześć
We wrześniu wybieram się na kurs i szukam w miarę przystępnej cenie hotelu we Wrocławiu (weekendy) - najlepiej w okolicy Kraińskiego. Możecie coś polecić? Oprócz tego -gdzie można dobrze zjeść? Kompletnie nie znam miasta, będę pierwszy raz😉
[s]Hej, wyprowadzam sie do Wro niedlugo. Z koniem. I z psami.
I o ile 'mieszkanie' dla konia juz ogarnelam dawno temu to dla siebie nijak nie moge bo nikt mnie nie chce przyjac z psami 🙁
Ktos cos wie o jakis mieszkaniu na wyjanem nie za miliony monet? Samochod mam wiec obrzeza moga byc, albo cos z parkiem w okolicy (z uwagi na psiaki).

Ktos, cos...? 🙂[/s]

Znalazłam! 🙂
Drogie Wrocławianki, w połowie września muszę wyprawić dziecku chrzciny, rodzinę mam dość dużą i nie pomieszczę ich wszystkich u siebie w domu. Poszukuję jakiejś fajnej sali, kawiarni lub innego lokalu, który zorganizowałby takie przyjęcie.
Chciałabym, aby był to jakiś dobry obiad i deser, kawa herbata,( bez alko 😉).
Przede wszystkim zależy mi aby jedzenie było smaczne i raczej w Polskich smakach.
Polećcie proszę jakieś konkretne sprawdzone miejsca, rozważę każdą propozycję bo nie ukrywam, że jestem w lesie a "teściowa" ciśnie...
(fajnie byłoby nie zbankrutować na tych chrzciach bo fundusz mam ograniczony)
:kwiatek:
Zna ktoś jakiś punkt cerowania artystycznego we Wrocławiu?
Dziewczyny, sprawa pilna, mam skierowanie do szpitala, gdzie jest najlepszy oddział ginekologiczno - chirurgiczny? help!  :kwiatek:
Florcik, wg mnie Borowska lub Chałubińskiego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się