Revoltowicze z Podkarpacia

Dziewczyny, ma któraś jakieś dojścia do trotów? Okolice Krosna, jacyś przydomowi stolarze, potrzebuję 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 grudnia 2017 10:21
Musisz pamiętać o jednej rzeczy, że takie stolarskie troty mają jedną wadę- kurzą się jak fix...
Hej dziewczyny ! Dołączam się i ja ! Melduję się z Krosna 😀
Czy ktoś ma dojście do siana w kostkach? potrzebuję
Kasia na olx jakieś ogłoszenia wiedziałam np to https://www.olx.pl/oferta/sloma-siano-w-kostkach-CID757-IDjx09d.html#ca5cd9befa i są też inne - nie wiem jakie, ile Ci trzeba. Mogę jeszcze swoich popytać czy ktoś coś
Czy są tutaj koniarze z Przemyśla i niedalekich okolic 🙂? Mam parę pytań.
Pilnie poszukiwany weterynarz z rtg  .Ktos cos ?
Pilnie szukam stajni dla konia astmatyka, na chwilę obecną może byc tylko trawa ale pasowałoby moczenie siana a w zimie możliwość sypnięcia trotów lub innego niesłomianego materaca🙂, nie musi być innych udogodnień, może być przydomowa 🙂
Jest opcja ściągnięcia na podkarpackie lek. wet. Pawła Dukacza. Chętnych proszę o kontakt na fb u Klaudia Cząstkiewicz lub numer telefonu 662 233 369
http://paweldukacz.pl/vademecum/

Polecam!
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2018 20:00
[Rzeszów]
Wstępnie mam wybraną stajnię, ale informacji nigdy zbyt wiele. 😉 Szukam pensjonatu z halą, dużymi, czystymi boksami, dobrym karmieniem i koniecznie trawiastymi padokami z maksymalnie długim czasem na dworze (codziennie) .  👀 Cena właściwie bez znaczenia, im bliżej miasta tym lepiej (tak do 30km bo jestem na razie bez swojego auta).  :kwiatek:
Insomnia_90   equo ius civile
18 maja 2018 09:10
galopada_    z tego co opisujesz to zdecydowanie -  Leśna Wola :-)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 maja 2018 08:56
W Leśnej totalny brak codziennego wychodzenia na padoki  😉
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2018 09:21
Mozii,  to absolutnie odpada w takim razie :|
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2018 17:37
Podbijam pytanie :kwiatek:
Galopada Janiowe Wzgórze?
Galopada, myślę że nie ma stajni, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Insomnia_90   equo ius civile
21 maja 2018 07:37
Galopada Janiowe Wzgórze?

,

tam z padokami to  jest bardziej niż krucho 🙂 a właściwie z wypuszczaniem.
Po więcej info-pw. ;-)

A co do Leśnej- to warto dopytać, znajomi trzymają tam konie i mówią że są codziennie padokowane. Więc może zależy to od "opcji" jaką się wybiera\wykupuje :-)
galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2018 11:02
krysiex213, tylko to chyba zagłębie westernu, więc chyba się tam nie odnajdziemy z Dużym 😉

brzezinka, kurcze myślałam, że jak zaznaczę "cena nie gra roli" to są szanse 😁 Wydaje mi się, że wymagam podstawowych rzeczy 🙁

Insomnia_90, poproszę o pw w takim razie 😉
galopada_, a Boska Dolina w Dylągówce? Tylko nie wiem, jak tam z wolnymi boksami teraz.
Przeprowadzasz się do Rzeszowa? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2018 13:23
mundialowa, o dzięki, zerknę! 🙂 Tak, przeprowadzamy się jesienią na minimum rok 😉

podrzucam jeszcze pw.
halo halo, szukam dostawcy sianokiszonki, wiem że trochę póżno ale potrzebuję ok 40 balotów sprawdzonej dla kaszlaka. Czy któraś poratuje informacją?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
17 czerwca 2018 07:38
A skąd jesteś?
Rzeszów - Straszydle
Witam,

czy ktoś mógłby polecić mi jakąś stajnię w okolicy Polańczyka?

Chodzi o jednorazową przejażdżkę w teren (kilka godzin). Byle nie 100% stępa bo usnę 🙂

Z góry dziękuję
Jacyś re-voltowicze chętni na przejażdżki w tereny - okolice Brzozowa/Trzesniowa? Bardzo chętnie jakaś ekipa 🙂
W trześniowie koleżanka czasami w Dworze jest ale chyba nie ma z kim żeby jakieś dziweczyny były
🙂
Weterynarz Sandomierz, Stalowa Wola, Żabno znający się na badaniach kupna-sprzedaży
Snape,  Ostatnio parę razy robił u nas badania kupna-sprzedazy dr Kalinowski (trzeba się uzbroić w cierpliwość z terminem albo mieć szczęście że będzie w okolicy). Sama będę go brała do badania kolejnego konia jakiego będę kupowala bo mam 100% zaufania plus ma świetne podejście do koni.  Poza tym w tej okolicy nie ma weterynarzy od koni z potrzebnym sprzętem. Byli u nas różni weterynarze w latatnich latach, jeden z okolic Kielc,  ale nie pamiętam nazwiska. Z Krakowa był dr Polakiewicz, był dr Samsel, ktoś z Lublina...  Także proponuję poszukać poza podkarpaciem (chyba że pojawił się nowy weterynarz o którym nie wiem).
Hej,


poszukuje stajni w okolicach Rzeszowa z dobrym dojazdem( max 45 min z centrum) gdzie :

konie są wypuszczane na padoki/pastwiska codziennie ( nie musi być trawa i nie musi być na cały dzień, ale jednak żeby koń wychodził)
boksy są sprzątane częściej niż raz na miesiąc 😵
jest normalnej jakości owies,siano i słoma ( nie wymagam top quality, ale też żeby to nie był to totalny syf którego inne stajnie nie chcą )😵

Stajnia musi być z halą( która nadaje się do użytku tj.jest polewana !) i placem zewnętrznym. Nie zależy mi na terenach. Cena nie ma znaczenia.Dwa ogony.

Może jest jakaś stajnia o której nie wiem? i mi umknęła?  Albo się łudzę, że taką znajdę, ale chyba wymagania nie są wygórowane. (JKS  Pogórze, Janczar pstrągowa, dylągówka odpada )

Chętnie na pw ;-)
Kameralna stajenka w miejscowości Poręby Kupieńskie ( 25 km od centrum Rzeszowa )
[CIACH] - sio do ogłoszeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się