Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

mundialowa, wymyślono przecież surogatkę.
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
22 czerwca 2018 08:47
Ja weszłam na taką grupę raz, odrazu po dodaniu przeczynalam pierwszy lepszy post- dziewczyna wstawiła screeny z messenger jak jakaś obca baba (nie należąca do grupy) wypytuje ją jak zmarło jej poprzednie dziecko i ze napewno było jej ciężko się pozbierać  😲 i się okazało ze koleżanka należąca do grupy jej o tym mówiła i podała imię i nazwisko i ona ja znalazła i zaczęła wypytywać  🤔
Odrazu się wypisałam  🙄

Ja jestem w grupie listopadowej na fb ale to zamknięta grupa, z forum z belly, jest 30 osób i spokój przynajmniej  🙂
Te duże grupy na fb mnie przerażają..
Zapisałam się na grupę o urządzaniu mieszkania na fejsie i czasami jest spoko dyskusja, a czasami ręcę opadają jacy niekótrzy ludzie się zawzięci i bezinteresownie złośliwi :O to chyba jestem w stanie sobie wyobrazić co się może dziać na mamusiowych grupach  😲
Dziewczyny mi się też dłuży ciąża, a mam dopiero 17 tydzień :P I termin na 28-29.11  🤣  I czemu ciąża nie trwa 2 miesiące z hakiem jak  u psa  😀  Teraz nie mam żadnych dokuczliwych objawów więc super, ale  zdrugiej strony nie super bo czasem się zapominam i latam jak mały samochodzik, biegam z konewkami i zapominam że miałam się oszczędzać.

I wogóle mi brzucha nie widać jeszcze,  co mnie trochę drażni , bo zaraz zacznę przecież 5 miesiąc...

I czekam na te ruchy pierwsze bo przecież od jednego do kolejnego usg nie wiem czy wszystko z nim/nią ok ...  😲

😜 😜
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 czerwca 2018 11:39
Ja dziś ostatni dzień w pracy  😜 już nawet siedzenie na d... jest za ciężkie, czas na odpoczynek, pakowanie, porządki. Z jednej strony trochę smutno a z drugiej się cieszę na jeszcze kilka tygodni wolnego.
yegua, fakt. 😀

Pierwsze mini zakupy dla Kuby zrobione. Ale to uzależnia bardziej, niż zakupy butów czy torebek! 😀 Te ciuszki są takie słodkie! 😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 czerwca 2018 12:21
To doskonałe zastępuje kupowanie czapraków i ochraniaczy 😉
majek   zwykle sobie żartuję
22 czerwca 2018 12:22
Faktycznie, ja ostatni czaprak kupilam przed urodzeniem Tomasza. W miedzyczasie dostalam jeden.
Nie, zebym miala za malo, albo brak... 

Laski, ja to czapraków nie kupuję już od... co najmniej 5 lat. 😁 Aktualnie wyprzedaję swoje bryczesy i inne końskie rzeczy, jakie mi zostały z tych zamierzchłych czasów jeżdżenia. 😉 U mnie to bardziej zastępstwo psiego szmatoholizmu. 😎 A że duże wyprzedaże w reserved i smyku, to coś tam trochę pokupiłam.
Ja to jeszcze nie zaczęłam zakupów ale moja mama szaleje...
Ja ciagle jestem na etapie płytek i paneli  😵 ale mam nadzieje ze zdążymy
hihi ubrankaa ?! kurcze wyszykowałam dzisiaj 8 wór ubranek mojej dzidziorry żeby wynieść na strych. Co z tego, że połowy nie miała ani razu na sobie, sterty kocyków, 5par gaci na basen-chociaż zapisałyśmy sie na kurs od lipca... dopiero po 10 miesiącach ogarnęłam się,ze za dużo ... Tak się wariuje tylko przy pierwszym dziecku ?

przypomnijcie proszę jak nazywa się grupa na fb ?
mimibell, dobrze kojarzę, że Ty z Rzeszowa? Pokaż co tam masz (dla chłopca lub coś uniwersalnego), może pohandlujemy. 😉
tak z Rzeszowa, ale mam córkę i omen nomen wyszło różowo chociaż broniłam się nogami i ręcami  😁 😎
Mam wrażenie, że w Rzeszowie ubranka niemowlęce występują wyłącznie w różu! Dlatego, pomimo ogromu sklepów, nic nie udało mi się kupić stacjonarnie i dziś zasiadłem do zakupów online. 😎
nooo a szczególnie dla dziewczynek ...
Fakt, dziewczynki nie da się u nas ubrać inaczej, niż na różowo. 🙄 Dlatego podwójnie cieszyłam się, gdy potwierdziliśmy chłopca, bo chodzenia między różowymi półkami mnie przerażało. 😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 czerwca 2018 17:48
Ejj, bez przesady. Ja tam mam mini niebieskie spodenki itd, nawet na noworodka.
Lotnaa, ale ja mówię wyłącznie o rzeszowskich sklepach, może te w innych miastach są lepiej zaopatrzone. 😉
Fakt, dziewczynki nie da się u nas ubrać inaczej, niż na różowo. 🙄 Dlatego podwójnie cieszyłam się, gdy potwierdziliśmy chłopca, bo chodzenia między różowymi półkami mnie przerażało. 😁

Ja tak nie przepadam za różowym, takim typowym różowym. Śmieję się, że synka sobie wychciałam. Jak mi lekarka na usg mówiła że chłopak będzie, to z radości aż trudno mi było uwierzyć.
My to podobnie mamy, bo nie dość, że radocha z chłopaka, do tego jeszcze imię to samo i rocznik ten sam 🙂
yegua, będą re-voltowi bracia. 😉

No dobra, miałam kupić kilka rzeczy na wyprzedaży w reserved, a zaczęłam skakać po sklepach i... z takich ubranek podstawowych typu body czy pajace mam chyba komplet na start. 😜 Do tego znalazłam używkę wózka, który chcemy kupić - super stan i super cena... 😍 Mam nadzieję, że nikt go nie kupi do mojej wypłaty. 😎
yegua, będą re-voltowi bracia. 😉

Brother from another mother :P
Mundialowa na jaki wózek się zdecydowaliście? Ja wciąż nie wiem bo blisko nie ma nic z tego co upatrzyłam a nie mam na razie jak pojeździć i pooglądać bo moj mąż nie może w tym uczestniczyć a chcę żebyśmy razem ten temat załatwili.

rochnar, naszym faworytem jest Anex Sport. Opinie o tym wózku są różne, ale nam najbardziej przypasował w kwestii wykonania, wielkości i designu.
Scottie   Cicha obserwatorka
23 czerwca 2018 22:59
Bardzo ładny ten wózek 🙂 Już pisałam, że był w naszym top 3. A co do opinii-  znalazłam w internecie same pozytywne na temat tego wózka, za to koleżanka- która miała problem ze spacerówką- same złe. Trzeba chyba testować na własnej skórze i tyle.
Poza tym, spacerując po Otwocku zauważyłam, że 95% gondoli to właśnie Anex Sport 🙂 W jaki kolor celujecie? Nam się bardzo podobał czarny z brązową budką, ale nie widzę go już na stronie. Chyba wycofali go ze sprzedaży, tak samo jak nasz kolor w Espiro 😉

Ja teraz jestem na etapie szukania nebulizatora i nawilżacza powietrza. Jedno i drugie by nam się bardzo już teraz przydało, bo oboje z mężem jesteśmy zakatarzeni na maxa  🙄
Scottie, jako ex-marketingowiec omijam szerokim łukiem wszelkie opinie i fora (no, poza re-voltą 😀 ). Koloru nie mamy wybranego, bo tak jak pisałam, chcemy kupić używkę. Odpadają wszelkie róże i duże dawki kolorowych wzorków i czerwieni. 😉 Ale fakt, jest to jedyny model, gdzie podoba mi się nawet cały czarny, więc musi coś w sobie mieć. 😀
Daj znać, jak wybierzesz nawilżacz powietrza, bo my też będziemy musieli kupić jesienią.

Ech, a u mnie powrót do problemów z pierwszego trymestru... bezsenność nocą i totalny no-life za dnia. 😵
Ja po ostatniej wizycie u lekarza. Rozwarcie na dwa palce, szyjka zgladzona , tylko skurczy brak  👀OD wtorku co dwa dni melduje się na ktg w szpitalu, a 3 .07 kładę się na oddział jeśli nie będzie akcji. Poproszę więc o kciuki aby  w końcu coś się ruszyło .
Donia Aleksandra kciuki są!
Donia Aleksandra, mocne kciuki! :kwiatek:

edit. czy naprawdę jest takie dziwne, że nie chcę wysyłać w ciemno sporej sumy za wózek i proszę o wysyłkę za pobraniem lub wystawienie przedmiotu na allegro? właśnie zostałam objechana przez jedną panią z facebooka, że w ogóle śmiałam coś takiego zaproponować... 😵 a wystarczyło odpisać "nie, nie ma takiej możliwości". 🙄
mundialowa, ludzie są nienormalni. Ja kupuję głównie lokalnie, mamy grupę sprzedażową kilku pobliskich dzielnic, super się to sprawdza.
yegua, ale ja rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu/konta na allegro, że może nie umieć czegoś tam wystawić, ale reakcja "boże, ja mam małe dzieci, ja nie mam czasu!!! jak się pani nie podoba, to sprzedaję komuś innemu" na grzeczne zapytanie o wysyłkę za pobraniem (zaproponowałam, że koszt takiej wysyłki pokryję z góry) od razu kieruje moje myśli w kierunku "uwaga oszustwo". No nic, w pobliskim mieście jest anex w innym kolorze na sprzedaż, w przyszłym tygodniu podjadę obejrzeć i może to będzie TEN. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się