Bryczesy

Mają grip, są tak mega elastyczne, że Ci się nic nie wyleje
Do Babo ruszam dziś koło 15, ale z postojem na obiad bo pracuję od jutra.
Propo jeansów - zakupiłam przypadkiem za śmieszną kwotę HKM-y i są boskie! 😍 Nie spodziewałam się niczego wybitnego po tej firmie, a bryczesy na prawdę wygodne, lej elastyczny i trzyma. Nie jest to jakiś ultra cienki jeans jak w Piekurach, ale nie ugotowałam sobie nic jeżdżąc w nich wieczorem w obecnej pogodzie 😉 Polecam, na prawdę dobra jakość.
keirashara, który model konkretnie, bo mają kilka jeansowych... ?
_Gaga, - kupowałam od kogoś, więc ciężko mi powiedzieć, mogę fote zrobić 😉 Ale metka jest hkm-hkm, nie którejś z podmarek.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 maja 2018 11:46
co to za rozmiar w bryczesach pikeura 72? :p
Mam takie i leżą idealnie, nie wiem czy kolejne szukać 34 czy 36?  Fair Play mam 36 rozmiar, horze też
Czy na długie i raczej szczupłe nogi pasowałoby coś z młodzieżowych Pikeura?  😉
Moon   #kulistyzajebisty
28 maja 2018 11:48
Pati2012, 72 to przedłużane 34.
Z młodzieżówek to szukaj na 176.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 maja 2018 11:53
oo super, dziękuje 😀
72 to wydłużane 36 -> 2*36=72  😉
Jak jest z rozciagwoscia materialu w Spooksach? I jak wypada rozmiar “S” w porownaniu do Pikeur?
Spooks'y są bardzo rozciągliwe, a S w porównaniu do Pikeurów 36 wypada troszkę większe  😉
Dziekuje!
Nie zgodzę się. Mam różne modele Pikeur które dośś mocno różnią się pomiędzy sobą rozmiarowo. Spooks zaś raczej trzyma rozmiar. W efekcie różne Pikeur 36 mają się różnie do Spooks S. Raz podobnie, raz większe, a od jednych moich jeansowych Pikeur są o wiele mniejsze.
to może doprecyzuję żeby pomóc, mam pikeury lugany z gripem 😉 a spooksy od tych starszych modeli po nowsze więc dla mnie wypadają większe (szczególnie czuć to w biodrach, bo w spooksach mam na nie więcej miejsca)  :kwiatek:
Jak się ma rozmiarówka Cavallo do innych marek ? Pikeur/Animo/Equiline/Spooks ?
Kojarzy ktoś model białych bryczesów z silikonem, które miałyby ciemny lej (szary albo czarny)?
Jakichś lepszych firm typu Kingsland, Equiline, Animo, Spooks?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 czerwca 2018 16:29
Proste, porządne, klasyczne czarne bryczesy z silikonowym lejem... mam 2 opcje:
klik
klik2
Które? A może jakieś inne możecie polecić? Słaby wybór jest, jak się szuka takich "bez ozdób"  🙄
edit. powalczyłam z linkami.
zembria, - ja bym brała Pikeura 😉 Grip jest dobry jakościowo, nie schodzi - przyjaciółka męczy swoje już 2 lata, a kupiła używki. Dość prosty i w podobnej cenie jest model Patricia, mają tylko przeszycia na kieszonkach.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 czerwca 2018 16:52
Też fajne, a widziałaś je gdzieś jeszcze? Znalazłam tylko szare, albo granatowe.
edit. znalazłam, a wiesz może czy ten napis to przypadkiem nie jest jakiś srebrny? Bo tam nitka srebrna podobno na przeszyciach.
Dziewczyny czy nosząc standardowe 36 zmieszczę się w pikeury 164? Tyłek mam normalnej wielkości i pikeury 36 na mnie normalnie wchodzą ale czaje się na model młodzieżowy a nie mam gdzie zmierzyć.
Ja noszę 36 pikeura, a młodzieżowe mam na 174 (albo 176- nie pamiętam). Mniejsze były za krótkie i ciasnawe.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lipca 2018 12:51
A apropos rozmiarówki Pikeura, jak standardowo noszę rozmiar 34/xs to młodzieżowe Pikeury brać 158, czy 164? Ma ktoś może tabelę rozmiarów? Szukam nieudolnie jakoś chyba...
Ja myślę, że 164. Kiedyś pani w koniku mi radziła, że jak kupuje się młodzieżówki pikeura to najlepiej rozmiar więsze 😉 aczkolwiek tableli rozmiarów nie udało mi się znaleźć na potwierdzenie tej informacji  🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lipca 2018 18:40
No właśnie kurka nigdzie nie ma, tajemnica normalnie 😉 Waham się włąśie, bo się boję że to 164 to takie bardziej 34/36 a ja potrzebuję raczej 34 w kierunku 32 🙄
edit. znalazłam jedynie rozmiarówkę damską i wg. niej to mam u nich 32, więc niby bardziej 158, tylko czy nie będą za krótkie, bo nogi mam raczej długie, jak na karzełka 😉 Kude, baba problemu nie miała, to sobie go stworzyła... 🤦
https://www.equishop.com/pl/tabele-rozmiarowe
zembria a ja bym brala te z horze, są super. mam białe na zawody (prane po każdych zawodach), Lej trzyma fajnie, nie spiera się, są odrzucające brud, ładnie sie dopierają, a wygodne jak druga skóra.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2018 10:54
blackstones dzięki za opinię 🙂 Jednak bardziej się skłaniam do młodzieżowych, niż damskich. Damskie rozmiary często mi w biodrach wiszą, a skoro tamte też mają pozytywne opinie to chyba mniejsze ryzyko 🙂
zembria, - nie masz jak przymierzyć jakichkolwiek pikerów? Albo poprosić sklepu o zmierzenia nogawek? 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2018 17:24
Mam takie super stare prążkowane, z 20 lat już pewnie mają i chyba są z tytanu, bo wykrzaczył się jedynie suwak od kieszonki  😁
Do najbliższego jeździeckiego mam 70 km około.... Chyba spróbuję poprosić sklep o pomiary faktycznie. Między modelami jakieś znaczących różnic nie powinno raczej być.
Ma ktoś może te bryczesy z decathlonu? ->https://www.decathlon.pl/bryczesy-br980-light-grip-gran-id_8505679.html
Zastanawiam się nad nimi i jestem ciekawa czy warto  😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2018 12:19
Przyszły moje bryczesy, wzięłam koniec końców rozmiar 164. Dostałam pomiary ze sklepu i rozmiar 158 ma już mega krótkie nogawki. Niestety rozmiarówka wygląda jak w damskich, nie młodzieżowych :/ czyli na szerszą pupę są, a nogawki i tak wypadają krótkie. W innych firmach młodzieżówki maję właśnie krój jak na nastolatki, długie nogi i wąskie biodra, no zawiodły mnie te Pikeury bardzo. Jakością też nie powalają jak za takie pieniądze, nie wiem, może są super trwałe o tym się nie wypowiem. Chyba będę odsyłać...
zembria a pisałam byś brała te z horze grand prix z lejem sylikonowym, zobacz czy nie ma czasem młodzieżowych ich. o i sa młodziezowe też: https://sklep.bergo.pl/bryczesy-junior-lej-silikonowy-grand-prix
Ja mam damskie 36, ale lepsze by były np dla mnie 34, są rozciągliwe i wygodne, jak druga skóra
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się