KOWALE

[quote author=EchelonMaja link=topic=97.msg2741613#msg2741613 date=1513969889]
Hej szukam opinii na TEMAT Wojciecha Orlika może ktoś się wypowiedzieć?

Nie wiem czy to pytanie aktualne ale odpowiem 🙂 Bardzo dobry kowal ale ciężko się z nim umówić. Trzeba dzwonić, prosić do skutku.
[/quote]

Potwierdzam! Bardzo dobry kowal, a z łapaniem go jak to z dobrym fachowcem - ciężko z dnia na dzień wcisnąć się w napięty grafik. Trzeba się umawiać wcześniej 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 stycznia 2018 17:20
Gorąco polecam kowala Michała Wyrzyka. Przede wszystkim MYŚLI jak robi i bardzo się przykłada.


Potwierdzam! Bardzo dobry kowal, a z łapaniem go jak to z dobrym fachowcem - ciężko z dnia na dzień wcisnąć się w napięty grafik. Trzeba się umawiać wcześniej 😉


Pal licho gdyby to było z dnia na dzień (nie dziwiło by mnie to wtedy), ale nawet jak się umawiasz z nim z miesięcznym wyprzedzeniem to zapomina lub coś tam innego mu akurat "wypada" i trzeba go ostro pilnować.
Wojenka czy Michał Wyrzyk dojedzie jakieś 100km od Warszawy?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 lutego 2018 15:48
Jak będzie miał kilka koni do zrobienia, to pewnie tak 🙂. Najlepiej zadzwonić i zapytać.
Czy ktoś zna godnego polecenia kowala działającego na terenie woj. lubuskiego (konkretniej- dojeżdżającego do Zielonej Góry), który wyprowadziłby kopytko sztorcowe?
forumowy łukaszpodkuwacz 🙂
Krzysztof Szczepanek lub Jacek Kowerski 🙂
Czy ktoś z was ma może namiary na kowala werkującego konie w poskromie?
Czy ktoś z was ma może namiary na kowala werkującego konie w poskromie?


Ja mam. A gdzie jest potrzebny i do czego dokładnie?
lukaszpodkuwacz Napisałam na priv.
Szukam kogoś od naturalnego strugania kopyt powiat ostrzeszowski-południowa wielkopolska .....do trzech koników....
Halo, Toruń! Dziewczyny, podobno pojawił się ktoś nowy w okolicach Torunia, lub w samym Toruniu, objeżdżający teren. Słyszałyście coś?
Jak z Sopotu ten objezdzajacy  to tak
:barnabik, dzięki, ale podobno ktoś nowy miejscowy. No nic, szukamy dalej.
Ramirezowa   Ania i Urania !
25 maja 2018 07:49
Poratuje ktoś numerem telefonu do Tomka Gawinka?  :kwiatek:

edit. poratowana  🤣
SZUKAM PILNIE KOWALA DO DWÓCH KONIKÓW !!!
KUJAWSKO-POMORSKIE !!!


:barnabik, dzięki, ale podobno ktoś nowy miejscowy. No nic, szukamy dalej.

A jak on się nazywa, barnabik??

Jak z Sopotu ten objezdzajacy  to tak

Sorki, odpowiedź miała być do barnabik. 😡
Też intensywnie poszukuję kowala ! :-)
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 czerwca 2018 16:10
Poszukuję namiaru na kowala z okolic Nysy, Strzelina, Ziębic, Przeworna ... Kojarzy ktoś kogoś godnego polecenia ?
u mnie z kolei potrzeby kowal w okolicach Grodziska Wlkp/Wolsztyna/Leszna... kiedyś mi się obiło o uszy, że p Szklarz w okolicah kopyta ogarnia. Ma może ktoś namiary?
Witam, czy dysponuje ktos namiarem na dwóch kowali, braci, robiących konie w SK Michałów?? nie pamiętam dokładnie jak sie nazywali bodajze p.Rafał i p.Marcin ?? jesli jestem w błędzie prosze poprawic
z góry dziękuję za odpowiedź
Ja ich nie polecam, bo tak załawili konia po ochwacie, że trzeba było uśpić.
Witam,

Czy ktoś na północy zakłada podkowy klejone (easy shoe, glushu, itp)?

Będę wdzięczna za każdą informację
Witam
Szukam kowala ktory podejmie sie werkowania okolo 30 koni co 8-12 tygodni w Radzyminie pod Warszawa.
Dziewierz, spróbuj zadzwonić do Mateusza Szczęsnego, pewna na 100% nie jestem, ale on różne cuda robił 🙂
harja dziękuję  :kwiatek:
Jakiś kowalna Dolnym Śląsku? Rejon Kłodzka, Ząbkowic? Oprócz J.Jakubowskiego
Witam, potrzebuję dobrego kowala z pomorskiego, kogo polecicie?
Witam
Szukam kowala ktory podejmie sie werkowania okolo 30 koni co 8-12 tygodni w Radzyminie pod Warszawa.


Paweł Piątkowski najlepszy!
rupka, raz jeszcze Mateusz Szczęsny lub Grzegorz Koziorowski - polecam :-)
hajra, dziekuję  😍 a jakie opinie ma Hildebrand z Trójmiasta?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się