... ślub :) ...

macbeth, dlatego właśnie my też nie dajemy o północy tylko po obiedzie. 😉 Również byliśmy na weselu z takim rozwiązaniem i nam bardzo spasowało.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 czerwca 2018 18:39
My będziemy mieć cynamonowe bułeczki zamiast tortu. 🙂
macbeth, ja też wcześniej poprosiłam o tort, był koło 21 z uwagi na dziadków, którzy o tej godzinie opuszczają imprezę. Ale zwykle był na weselach koło północy własnie.
galopada_   małoPolskie ;)
23 czerwca 2018 21:58
Mamy tu kogoś kto brał ślub cywilny poza UE?  :kwiatek:
A mój mąż zgubił dziś obrączkę... Więc znów wycieczka do jubilera...
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2018 12:40
Cricetidae, ojej, przykro.

Chyba wpadłam w szał tworzenia...




A mój mąż zgubił dziś obrączkę... Więc znów wycieczka do jubilera...
kolejny raz? może niech na łańcuszku nosi?
Mój nie nosi wcale, bo nie lubi, a ja nie ściągam nigdy.
Cricetidae, jak udało mu się zgubić?

emptyline, szalona! Wygląda świetnie! 😜
yegua, nie, pierwszy raz, ale znów wycieczka bo raptem minęło 8 miesięcy od ślubu 😉

Zsunęła mu się z palca na rybach. Coś mówił ostatnio że jest dość luźna a teraz jeszcze schudł. Kazałam mu nosić bez względu na wszystko bo się bałam, że zgubi jak będzie zdejmować 😉 Ale nie przewidzialam że zgubi ją z palca.

emptyline, piękna praca 🙂 jak z pinteresta.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2018 17:48
Cricetidae, [b]Doubler, [/b] dziękuję! :kwiatek:

Cricetidae, to tylko obrączka, zrobicie drugą. My się dziwimy, że jeszcze żadne z nas nie zgubiło swojej, ale kilka razy byliśmy blisko. 🙂
emptyline, wiem, wychodzę z podobnego założenia, tym bardziej, że nie są z pamiątkowego złota czy coś. Szkoda tylko, że utopił prawie tysiaka w wodzie i błocie 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2018 17:54
Cricetidae, no niestety, zdarza się.  :kwiatek: Pewnie jeszcze kilka razy się niestety zdarzy. 🙁
Cricetidae, ojej, to strasznie pechowo! 😵
Emptyline świetnie to będzie wyglądać! Ale się musisz narobić 😁
Ja też się muszę chyba poważnie zabrać za dekoracje, bo ciągle mi się wydaje, że jeszcze tyle czasu, a tu raptem 3 miesiące... 😉
Zastanawiam się, czy nie spróbować zrobić własnoręcznie czegoś na kształt księgi gości, tylko muszę ogarnąć jakiś album, który dałoby się na to przerobić.

Cricetidae przykro 🙁 to jest słabe strasznie, ja dwa lata temu zgubiłam pierścionek zaręczynowy, który uwielbiałam. Rok się zbierałam, ale w końcu odkupiłam taki sam.
Dziewczyny, pomocy  😀 szukam inspiracji w temacie prezentów dla rodziców. Będę wdzięczna za każdy pomysł  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2018 08:54
Dziewczyny pamiętacie, która z dziewczyn szykująca się do ślubu dziergała takie na swoje wesele co wiesza się nad łóżkiem. Kompletnie nie pamiętam kto i jak nazywa się to co dziergała 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2018 08:55
JARA, Libella, nazywa się to makrama. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2018 09:03
emptyline, dzięki! :kwiatek:
Dziewczyny, pomocy  😀 szukam inspiracji w temacie prezentów dla rodziców. Będę wdzięczna za każdy pomysł  :kwiatek:

My robiliśmy album z naszymi zdjęciami i naszymi zdjęciami z rodzicami, zostawiliśmy sporo miejsca na kolejne zdjęcia. Do tego kupiliśmy bardzo fajny album o mieście w którym mieszkamy (teściowie są z innej części Polski) i daliśmy kosze z kwiatami.
emptyline
Nie wiem,czy w Twoim stylu ale do butelek możesz sobie kupić w Castoramie spraye i np genialny jest kolor chrom i miedź.
Dziewczyny, szukajka nic nie wypluwa. Miala ktoras z Was do czynienia z suknia Riki Dalal Provence 1508? Jesli tak to macie moze jakies fotki nie na modelce? :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2018 12:15
Dekster, dzieki, ale idziemy w bardziej rustykalną wersję. 🙂
rtk Tortissima w Kopalinie. Pycha i nie drogo. Pracowałam kiedyś w cukierni która miała ciasta od nich i torty, więc sporo popróbowałam i opinii klientów słyszałam. Warto.
Doubler Pierwszy raz miałam coś ogarnięte wcześniej niż Ty - próbny makijaż 😀
szerek, nasz DJ będzie nam sklejał filmik dla rodziców z naszych zdjęć z dzieciństwa i tych późniejszych, już jak się spotkaliśmy. 😉 Do tego kupujemy piękne ramki i drukniemy jedno ze zdjęć z tej naszej sesji narzeczeńskiej, no i M. chce kupić jakieś małe kosze ze słodyczami, kawą czy procentami, jeszcze nie wiemy. 😉

Sivens, hahaha, super! 😁 To co Ty tak wcześnie? 😁


A my dzisiaj kupiliśmy wódkę, bo wczoraj się dowiedziałam że jest extra promocja na tą co my chcemy i dzięki temu zaoszczędziliśmy jakieś 7 stówek... Aczkolwiek jeszcze nigdy nie wydałam na alkohol trochę ponad 4500... i mam nadzieję, że to był ostatni raz. 😵 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 czerwca 2018 19:42
Przyszły moje buty ślubne  😍 Co prawda zagapiłam się i muszę je wymienić na bardziej zakryty model, ale WOW  😍

Teraz mam głupie pytanie - czy ktoś tańczył z tatą? Chodzimy od stycznia na kurs tańca (tak, chodzę na kurs tańca z tatą  :hihi🙂 i tato chce, żebyśmy podczas wesela coś zatańczyli - albo walc angielski albo wiedeński. Nie mam tylko pomysłu na muzykę - czy ktoś tańczył, albo byl świadkiem i podpowie do czego moglibyśmy zatańczyć?

safie, pokazuj jakie buty w końcu wybrałaś! 👀 I tak, ja będę tańczyć z tatą, ale to dopiero za 1,5 miesiąca. I niestety nie pomogę w kwestii walców, bo my to takie sobie normalne "2 na 1" zatańczymy do tego. Tatuś mój znalazł i od razu nam przypadło do gustu, bo ani to wolne, ani mega szybkie, a i tekst extra dla nas. 😍 Nic dziwnego dla mnie, że na kurs chodzicie, ja chciałam zaciągnąć tatę na discofox, na który chodzę z M., ale się nie dał - bo stwierdził że jak to tak. 😵
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 czerwca 2018 20:14
Safie, Walc op. 2 z Suity Jazzowej Szostakowicza:
.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 czerwca 2018 20:26
Docelowo będą TE, ale przy kupowaniu się zakręciłam i wzięłam TAKIE

Doubler
, właśnie z P. chodziłam, ale on nie lubi tańczyć, więc się pobujamy do pączków chce P. wyciągnąć na kilka spotkań z instruktorem, żeby się trochę pewniej poczuł i żeby dodać kilka rzeczy z serii "proste a robi efekt" 🙂

Lanka_Cathar , aj widzisz kombinuję z innymi piosenkami, a zupełnie nie pomyślałam o klasyce  😍

Podoba nam się Hijo de la Luna, ale teks średnio się na wesele nadaje  😁
Ja się tylko wcisnę z komentarzem, safie, jednym z czołowych przebojów na weselach jest Windą do nieba. Piosenka o kobiecie która wychodzi za mąż i jest nieszczęśliwa, bo kocha innego...

...czyli nie ma czegoś takiego jak "tekst się na wesele nie nadaje" :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 czerwca 2018 20:36
FurryMouse nasz DJ ma to już wpisane na listę "piosenek zakazanych" zaraz obok "facet to świnia"   😁
Z ojca o skórze koloru cynamonu zrodziło się dziecko
białe jak grzbiet gronostaja.
Z szarymi oczami
zamiast oliwkowymi.
Albinoskie dziecko Księżyca.
"Bądź przeklęta!
To nie cygańskie dziecko
i nie przemilczę tego!"
[...]
Cygan czując, że okrył się hańbą,
podszedł do swej kobiety z nożem w ręku
" Czyje to dziecko?"
Na pewno mnie zdradziłaś"
I zranił ją śmiertelnie
Potem udał się w góry
z dzieckiem na ręku
i tam je porzucił.

no niezbyt  😜

W grę wchodzi jeszcze tango, bo bardzo nam fajnie wychodzi. Żałuję, że foxtrota nie ogarniemy do tego czasu 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się