Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

desire   Druhu nieoceniony...
21 czerwca 2018 11:53
SparkHope, to może dobrego fizjo w celu sprawdzenia miednicy?  kobyła znajomej miała podobny problem, okazało się że miednica (na zdjęciach czysta). ja polecam naszą forumową ancyk i Andrzeja Czaka.

Rudzielc_23, Piotra Łosia polecam, robił zęby w naszej stajni, bardzo szczegółowo i rzetelnie podchodzi do tematu. Do jednego konia pewnie nie pojedzie, ale jak uzbierasz większą liczbę to kto wie. Napisz do niego na FB, bardzo szybko odpisuje. Doktor Rojek, też ma same dobre opinie. Robi zęby w zaprzyjaźnionej stajni, koleżanka bardzo zadowolona z usług  🙂

Darolga
Kto w PL zajmuje się tapingiem?


Iga Przybyś, jak będziesz zainteresowana daj znać wyślę Ci numer  🙂
Witam
Czy mógłby ktoś podrzucić jakieś namiary na weta- okulistę? Takiego, żeby była szansa, że  dojedzie na Podkarpacie... Będę bardzo wdzięczna.
darolga   L'amore è cieco
21 czerwca 2018 22:58
brzezinka -  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: poleciało PW  :kwiatek:
SparkHope, to może dobrego fizjo w celu sprawdzenia miednicy?  kobyła znajomej miała podobny problem, okazało się że miednica (na zdjęciach czysta). ja polecam naszą forumową ancyk i Andrzeja Czaka.




Znajoma wzywa do swoich koni dr. Fronia i zobaczymy może coś powie również na temat mojego pasożyta. A jak nie to właśnie Pana Czaka obstawiam. Ale forumowa ancyk zaraz też nawiedze 🙂
Kogo sprawnie dojeżdżającego i godnego zaufania polecicie w okolicach Częstochowy do usg kończyn?
Sprawa ciągnie się już miesiąc, a mnie brakuje już pomysłów do kogo dzwonić...
Jeden weterynarz nie ma czasu, drugi może być po 10.07, jeszcze inny na urlopie. Gdy już miałam nadzieję na badanie - lekarz nie dojechał bo utknął w korku, a dziś dostałam informację, że też nie dojedzie... mam dość  😵
Hej potrzebny wet na tuva do okolic Poznania. Brać okolicznego czy ciągnąć z wawy?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 czerwca 2018 21:44
A nie bliżej poprostu z kliniki z Buku? 😉
Hej potrzebny wet na tuva do okolic Poznania. Brać okolicznego czy ciągnąć z wawy?


Najlepiej swojego, ale jeśli się nie mylę to z tamtych okolic jest dr Przewoźny, który ma bardzo dobre opinie
desire   Druhu nieoceniony...
27 czerwca 2018 10:16
ancyk0991, może prędzej ktoś Ci z okolic Łodzi dojedzie??
Słyszałam sporo dobrego o.dr.Przewożnym ale jest on jednocześnie jak się okazało lekarzem prowadzącym konia którego chce zbadać przed kupnem, obawiam się że może być nie obiektywny a wręcz zataić co nie co.
kolibera jeżeli obawiasz się że dr Przewoźny mógłby nie być obiektywny to weź Kujawskiego. Bywa w okolicach Poznania regularnie więc może uda Ci się umówić.
Czy mogę prosić o jakąś opinię na temat pani Małgorzaty Adamowskiej?
Potrzebuję weterynarza z dobrym sprzętem do badania TUV w Redzie.
Poproszę pw.
Hej,
Poszukuję dobrego ortopedy, który dojedzie do Bydgoszczy kuj-pom.
Dzwoniłam do Szpotańskiego - nie dojeżdża 🙁
Do Henklewskiego ale koszt dojazdu olbrzymi 🙁
Do Przewoźnego nie mogę się dodzwonić - on ma urwanie głowy, może jeszcze się uda...
Chodzi m i o takiego weta, który potrafi się skupić na badanym przypadku i chce poświęcić mu tyle czasu ile potrzeba na diagnozę. Bo tak na szybko-szybko to strzelają diagnozę, steryd, kasa i... zero poprawy, koń mi od roku kuleje (raz kulej raz nie). Ale przede wszystkim musi mieć doświadczenie w ortopedii i nie gdybać. Wiem, że może będzie potrzebny rezonans, ale może przy wprawnym oku i wyczerpujących badaniach się obejdzie.
Bujam w obłokach szukając ideału  😵
Ale proszę o info, będę próbować  🤔
Skoro bujasz się od roku z kulawizną (mniemam, że jakiś weterynarz go już widział) to najkorzystniej byłoby go zawieźć do kliniki na diagnostykę.
Cześć  :kwiatek:
Mam pytanie....kogo polecacie do układu oddechowego? drDukacz'a czy drKaczorowskiego?
Dzięki z góry za odp!  :kwiatek:
do oddechowego tylko Blanka Wysocka.
Szkoda, że olewa klientów.  😉
Może najzwyczajniej ma ich dużo i do tego w różnych miejscach, a może... ma wybór😉 tak jak i klient?
No tak, można najpierw się omówić na dany termin, a potem zapomnieć odebrać telefon, który parokrotnie przypomina, że się przecież z klientem umówiło.  😉
Ale ja się nie znam, obserwuję tylko.


Tak, badało konia kilku wetów i niestety różne diagnozy dlatego szukam doświadczonego specjalisty.
A wiezienie konia do kliniki na diagnostykę nie jest takie proste w moim wypadku bo mam jeszcze jednego konia, który niestety sam nie może zostać, dostaje szału przy rozstaniach  🤔
Ponawiam pytanie, jakiego ortopedę polecacie?
jezeli konia badało już kilku wetów, jeżeli raz kuleje raz nie, to polecam nie szukać weta a dobrego fizjoterapeuty, np K. Żukiewicz, M.Saracyn...
Tak, badało konia kilku wetów i niestety różne diagnozy dlatego szukam doświadczonego specjalisty.
A wiezienie konia do kliniki na diagnostykę nie jest takie proste w moim wypadku bo mam jeszcze jednego konia, który niestety sam nie może zostać, dostaje szału przy rozstaniach  🤔
Ponawiam pytanie, jakiego ortopedę polecacie?


Tylko Mateusz Hecold : https://hecold.pl/  obecnie jest na ME we Francji ,ale za ok 10 dni myślę,że można spróbować dzwonić. Jesli będzie miał do CIebie za daleko lub nie po drodze to poleci kogoś dobrego w okolicy. No ja jestem mega zadowolona: dobry sprzęt,wyraźne zdjęcia , mega wiedza. 🙂
monikimiki, Kujawskiego brałaś?
blucha ostatnio była u nas Kasia Łukaszewicz, zbadała mówiła, że nic koniowi nie dolega, że jest sztywna, ale wtedy akurat mało było widać kulawiznę tym bardziej, że koniowi zebrało się na wariacje, machanie głową itp. Tak to jest na szybko-szybko  🙁
Kujawski był. Spróbuję jeszcze do Mateusza Hecolda, Czy ktoś jeszcze miał z nim przyjemność?
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Zakreconakoniara, zdecydowanie Michał Kaczorowski
monikimiki, tak, ja miałam - "prowadził" mi ortopedycznie starszego konia i pomagał w weryfikacji TUVów przy kupnie nowego. Najcudowniejszy ortopeda na świecie - i wiedza i sprzęt i zaangażiwanie i jeszcze na dodatek dobry kontakt z klientem. RatinaZ, dobrze prawi.
Tylko z dostępnością zazwyczaj trudno, ale jeśli to diagnostyka nieregularności a nie sprawa pilna to powinno być ok.
blucha ostatnio była u nas Kasia Łukaszewicz, zbadała mówiła, że nic koniowi nie dolega, że jest sztywna, ale wtedy akurat mało było widać kulawiznę tym bardziej, że koniowi zebrało się na wariacje, machanie głową itp. Tak to jest na szybko-szybko  🙁
Kujawski był. Spróbuję jeszcze do Mateusza Hecolda, Czy ktoś jeszcze miał z nim przyjemność?
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:




Dr Hecold jest niesamowity, polecam!
Potwierdzam - pan Mateusz Hecold to fachowiec ortopeda godny zaufania i polecenia
Ktoś miał doczynienia z drKaczorowskim?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się