wasze ulubione seriale

keirashara, a które obejrzeliście?
Cricetidae, - lecimy po kolei od początku 😉 Dziś poszedł trzeci odcinek, więc skończyliśmy pierwszy sezon.
Może nie konkretnie o serialach, ale śmieszy mnie czasem Netflix. Dzień rozliczeniowy wypadł mi dzisiaj, czyli w niedzielę, więc za cholerę przelew nie pójdzie. Co Netflix na to? Obraza majestatu, ze pieniążki zamrożone i zawiesił mi konto. Dobrze, że mam też inne rzeczy do zrobienia dzisiaj 🥂 Kurde, jeden dzień. Moja znajoma czasem za Spotify nie płaciła pół miesiąca, bo nie mała środków na koncie akurat i działał bez problemu, tylko krzyczał, że nie było wpłaty, a jak tylko pojawiły się pieniądze, to ściągali.
lazuryt00, tak jest ze wszystkimi firmami/instytucjami - wisisz im pieniądze 1 dzień? Od razu odcinają, naliczają odsetki i w ogóle dramat i jak śmiesz. Ale w odwrotną stronę - miesiąc na rozpatrzenie reklamacji, drugi na odwołanie od decyzji negatywnej, trzeci na zwrot pieniędzy na konto, jeszcze pomniejszonych o koszt wysłania maila :P
Mi (a własciwie mojmeu mężowi) Netflix ściąga z karty. Wygodnie, nie trzeba pamiętać i nie grozi zawieszenie 🙂

Oglądam Schody. Po streszczeniu by mogło wydawać się, że film-szablon: żona spadła ze schodów: wypadek czy mąż ją zabił? Ale przy tym niezbyt oryginalnym pomyśle (ile takich filmów już było) sposób przedstawienia wydarzeń jest bardzo nietypowy. 

Bardzo mnie wciągnął, niestety jestem dopiero po trzecim odcinku i na tydzień tak pozostanie, bo mąż ogląda teraz mecze, a jutro wyjeżdża. Mam zakaz oglądania podczas jego nieobecności.  👿
Ja mam dokładnie tak jak trusia, mojemu P. też ściąga z karty. Przy okazji ostatnio rozszerzyliśmy na pakiet rodzinny za 50zł i udostępniliśmy jego mamci i siostrze, które się dorzucają. Można tak też ze znajomymi zrobić, generalnie super opcja, bo dzieląc opłatę wychodzi jakaś turbo śmieszna kwota miesięczna.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 czerwca 2018 21:20
ja też tak mam netflixa i spotify- że ściąga z karty. Nie muszę pamiętać 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 czerwca 2018 08:10
u nas to samo, spotify, netflix i hbo go lecą z karty, spotifajem się też dzielimy 'rodzinnym' pakietem, super opcja
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2018 09:11
W końcu obejrzałam drugi sezon "13 powodów" i mogli darować sobie i zostawić to wszystko na pierwszym sezonie. Nuda, nuda, nuda. Strach pomyśleć co będę naciągać w trzecim sezonie.
A ja odpaliłam Reign, bo kiedyś widziałam zachwalanie gdzieś, a akurat mam serialową posuchę. Trochę mnie przeraził opis na samym wstępie, gdzie widnieje "teen queen", ale ja strasznie lubię historyczne, kostiumowe, to dałam szansę. No nie polecam, oglądam z rozpędu i do kotleta, ale to serial w stylu "historyczne wydarzenia okiem MTV" 😂
budyń, jedyny plus tej produkcji to kostiumy 😉 Nie to, żeby były wiernie zgodnie z realiami epoki, ale suknie i biżuteria (kolczyki!) są świetne. 😉
Pierwszy sezon zmęczyłam, drugiego nawet nie zaczynałam.
Omamo obejrzalam 10ta Podręczną  😍 no mi się mega podobał odcinek, ale szczerze nie wiem w którą stronę pójdą...
A nowe The Affair ktoś juz oglądał?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2018 18:46
Ja zaczęłam the end of a fucking world i jest strasznie kiepski.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2018 20:02
😜 Jakie narkotyki trzeba brac żeby nakrecic "Legion"?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 czerwca 2018 20:13
Jara, omg, ja się nim tak strasznie jarałam! ( 😁 ) tęsknię za tym serialem, każdy odcinek to był majstersztyk szaleństwa.

ja pyknęłam ostatnio Limitless (bardzo przyjemne) i Timeless (mniej, ale na odmóżdżenie dobre) i szukam czegoś ciekawego.  👀
JARA na którym jesteś odcinku/sezonie? Pierwszy sezon był rzeczywiście mega.

obejrzałam odcinek specjalny sense8 i kurcze... Widać było, że to wszystko pośpiesznie i żeby tylko zakończyć, sceny z helikopterem nie skomentuję 😁 (za to ta z klubu była super), ale poza tym ok. Straszna szkoda, że niektóre chłamy ciągną w nieskończoność, a taki dobry serial nie będzie dalej kręcony  🤔
Rul gdzie oglądałaś to zakończenie sense8? 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2018 12:07
nopebow, pewnie na Netflixie ;D zaczęłam oglądać ale... no muszę obejrzeć jeszcze raz, też żałuję, że skończyli a inne, znacznie gorsze wg mnie męczą i męczą
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 czerwca 2018 15:46
Rul, Zaczęłam dopiero drugi sezon oglądać, jestem po pierwszym odcinku 😉
Ja po pierwszym odcinku Patricka Melrose'a - wyczuwam dooobry serial 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2018 21:22
Finał Westworld...




Od jutra cały serial od początku!
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2018 07:15
eh, wstyd się przyznać normalnie, ale my obejrzeliśmy pierwszy odcinek nowego sezonu Westworld i stwierdziliśmy że nic z poprzedniego nie pamiętamy i porzuciliśmy resztę odcinków  😡 😫

Obejrzeliśmy, jako odmóżdżonko "Limitless" i "Safe" i teraz chyba weźmiemy się za "Rain". Ale tego Westworld jakoś nie mogę przeboleć...  😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2018 08:06
Moon, ja generalnie pamiętałam ale... i tak muszę wszystko jeszcze raz obejrzeć i nie wiem co ze sobą zrobię czekając 2 lata na kolejny sezon............
smartini, mój mózg ucierpiał. Już nic nie wiem. Jakąś minutę przed napisami końcowymi zaczęłam mówić "I niby z czego oni chcą ciągnąć..." Nie zdążyłam dokończyć: ...3. sezon. A potem...
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2018 20:09
Achaja, same here, z taką miną oglądałam napisy końcowe... a potem pusty ekran.
Teraz muszę doczytać ile się da i obejrzeć całość raz jeszcze, bo mnie ten sezon zniszczył :<
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
28 czerwca 2018 20:23
TU komus sie nudzilo na tyle, ze zrobil timeline calej historii na podstawie 1 i 2 sezonu Westworld, powinno wiele rozjasnic i pomoc ze zrozumieniem ogladac jeszcze raz sezony.
BTW widzialyscie scene po napisach, nie? 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2018 22:45
Becia23, ja się gapilam w tv jeszcze sporo po tym, jak okno odcinka się zamknelo i wrocilo do podgladu serialu... 😁
Timeline widzialam 😉
Moon   #kulistyzajebisty
29 czerwca 2018 06:43
Hmm, zaciekawiłyście mnie tym finałem, może dam drugą szansę temu sezonowi :P

A zaczęliśmy wczoraj z kolei "Black List" - niby takie tam na odmóżdżonko, nic głębokiego, bo po raz n-ty hameryka i FBI, ale sama koncepcja fajna :-)
A ja jestem rozczarowana finałowym odcinkiem. Twórcy idą coraz bardziej w efekciarstwo, w nadmuchane szoł, a nie w intrygującą, ale poskładaną fabułę.
Pierwszy sezon oceniałam całkiem pozytywnie (choć bez fajerwerków), ale drugi jest zdecydowanie gorszy. Czuć, że chcą ciągnąć zyski z kilku sezonów produkcji.
Oczywiście kilka scen w tym sezonie to były perełki i tego WW odmówić nie można.


Zachęcam do zajrzenia na portal "naekranie.pl" i poczytania dyskusji pod recenzjami odcinków i zapowiedzi nowego sezonu. Fajne rozkminy.
KLIK
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się