Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Dziękuję ci bardzo! :kwiatek:
Czy jest wątek o kamerach czy mam isc do sprzętu foto?
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2018 12:01
flygirl, spokojnie idź do wątku foto - nie ma osobnego wątku o kamerach 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 21:37
Szukam wątku towarzyskiego voltowiczów z Gdańska/Trójmiasta :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2018 07:38
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2018 09:05
Livia, dziękuję. :kwiatek:
Mamy gdzieś wątek odnośnie stajni w woj. lubuskim (ew. okolicach Zielonej Góry)?
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2018 18:28
Hej,szukam wątku w którym można wrzucić link do zrzutki. Ogólnie crowdfunding i te sprawy. Jest tutaj taki wątek?  👀
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2018 13:38
Livia, chodzi o to, że nie jestem pokrzywdzona przez los 😉 znaczy fundusze znikome, ale chcę założyć biznes, który może się przysłużyć pewnej grupie osób... Crowdfunding się popularyzuje - może uda mi się uzbierać co nieco....
Czy jest gdzieś wątek dotyczący pensjonatów w woj. małopolskim (okolice Krakowa)?
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2018 07:47
Dziękuje
Czy ktos pamieta dawne dzieje i watek w ktorym gralismy w odgadywanie co to za przedmiot na podstawie jego czesci w ogromnym przyblizeniu?  👀
Pamietam, ze to byla jakas angielska strona, ale nie moge za nic jej znalezc ani na re-volcie, ani w googlach  😡
Graba.   je ne sais pas
04 września 2018 14:22
buyaka, czy to nie bylo coś w stylu fotozagadki na facebooku? i mielismy watek do podpowiedzi?
Livia   ...z innego świata
04 września 2018 14:30
buyaka, to jest ten o którym mówi Graba: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,16370.0.html - może to akurat to, czego szukasz 🙂
o borze zielony, diewczyny, dzieki wielkie!!  😅
Strona co prawda nie dziala, ale znalazlam ta aktualnie dzialajaca. Foto zagadka, moje zycie stalo sie weselsze  😁
Dziekuje!  :kwiatek:
Hej,

szukam wątku o czaprakach i podkładkach, jestem właśnie na etapie zakupu i chciałabym porównać produkty, wykonawców, rozeznać się w rozmiarach, estetyce, tym na co zwracać uwagę, a na co niekoniecznie? Czy można kupić taki zestaw dla siebie, skoro jeździmy na 4 koniach rekreacyjnych (chcielibyśmy wspomóc naszą stajnie i kupić trochę nowego sprzętu)?  Widziałam, że jest coś takiego jak Rewia Mody, ale nie widzę tam wątków tylko zdjęcia. Czy gdzieś poza wątkiem o żółtodziobach istnieje wątek nt. tego co na ten koński grzbiet wsadzać pod siodło żeby było wygodnie konikowi, mnie i jednocześnie w miarę ładnie?
O podkładkach masz tutaj --> http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,77.0.html A w końskiej rewii, z tego co pamiętam jest sporo rozmów i uwag dotyczących jakości itp. 😉
W jakim wątku toczyła się dyskusja nt. amatorow na torach wyscigowych?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 października 2018 01:01
Czy jest tu jakiś wątek o Indiance?
Czy mamy jakiś wątek o siłowni, ćwiczeniach etc.? ,,Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania,, tyczy się sprawozdań i efektów a mi chodzi o miejsce gdzie dzielimy się wiedzą na temat konkretnych ćwiczeń, porady itp
efeemeryda   no fate but what we make.
26 października 2018 10:58
Szukam wątku w którym można porozmawiać o byciu wege kontra nie byciu  😁 jakkolwiek zawile to brzmi.
Nie chciałabym pisać w wątku wege bo tam są raczej zatwardziałe w swoich przekonaniach osoby, a nie chce też nikogo urazić.

Może macie pomysł ?
Szukam wątku o pielęgnacji sierści szczególnie zimą, mam siwego konia, chciałabym poczytać co robią inni żeby koń nie był w kolorze kupy a nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku  :kwiatek:
Mamy wątki o klinikach? Próbuje znaleźć kliniki na południu Polski, najlepiej w jakiś górskich miejscowościach i nic sama nie mogę znaleźć..
Sonkowa, ja kojarzę ten wątek: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89941.0.html
Ale on raczej z tych mało obleganych...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się