... ślub :) ...

Bardzo dobrze, że zespoły mają piosenki zakazane lub takie, których nie zagrają.

Lanka_Cathar, piękny jest ten walc, aż chce się tańczyć 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 czerwca 2018 21:54
Lanka_Cathar, piękny jest ten walc, aż chce się tańczyć 🙂


Mój ulubiony. 🙂 Drugi, który bym rozważyła, to Walc Kwiatów z "Dziadka do orzechów" Czajkowskiego:
. Tylko on już jest dużo trudniejszy.

"Na wzgórzach Mandżurii":

"Fale Amuru" (oczywiście można znaleźć wersję bez śpiewu):
.
"W lesie przyfrontowym":


Ale to już moje klimaty. U nas na weselu dużo było muzyki rosyjskiej. I tej klasycznej i tej wojskowej.
galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2018 22:28
Podbijam :kwiatek:
[quote author=galopada_ link=topic=34.msg2792808#msg2792808 date=1529787489]
Mamy tu kogoś kto brał ślub cywilny* poza UE?  :kwiatek:
[/quote]

*najlepiej poza urzędem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2018 06:48
Galopada, wszystkie informacje powinny być na stronie ambasady/ konsulatu danego kraju 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
28 czerwca 2018 07:05
safie, wiem, bo przeglądałam 😉 mam pytania o stronę techniczno - logistyczną na co najlepiej odpowie mi ktoś, kto brał ślub w taki właśnie sposób 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
28 czerwca 2018 08:00
safie, fajne buty!
galopada_, może znajdź sobie na FB grupę w której masz Polaków mieszkających w danym kraju. Myślę, że tam masz większą szansę kogoś znaleźć niż tutaj.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2018 08:26
Galopada, działają firmy organizujące śluby w różnych krajach i czasem na stronach opisują różne sprawy techniczne. My np. myśleliśmy o  Chorwacji, ale trzeba być na miejscu min. 30 dni przed, więc albo długi pobyt albo kilka wycieczek 🙁
Galopada moja koleżanka brała na Hawajach, więc jeśli masz jakieś konkretne pytania, to mogę podpytać 🙂
My jesteśmy po degustacji tortu (miałam rację, najprzyjemniejsza część wśród przygotowań :hihi🙂 i będzie malinowo-jogurtowy 🙂
Safie fajne buty, wyglądają na wygodne. Będziesz miała jeszcze jakieś dodatki w tym kolorze czy to jedyny taki mocny element?

Ja butów nadal nie mam. Jak tak dalej pójdzie, to pójdę w moich dyżurnych, starych szpilkach  🤣 Bo teraz to już w ogóle nie wiem, czy szpilki, czy sandały, jaki kolor i w ogóle...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2018 12:50
Libella, są mega wygodne  😍
Właśnie na pewno będę mieć bukiet z róż i zastanawiam się nad czerwonymi ustami ( ale to dość problematyczne na weselu) albo kolczykami. Jeszcze jest opcja półwianka - sporo czasu jeszcze do przemyślenia takich szczegółów 🙂
Teraz szukam ramoneski  😀iabeł:
Libella, tort będzie na pewno pyszny! 😜

Libella, moja makijażystka mówiła że mocne usta na weselu to kłopot, bo już po życzeniach ich nie masz. Ona sama sobie robiła makijaż i mówi że ani raz nie była się poprawić w łazience, bo nie było kiedy. 😁 To co dopiero wtedy kiedy cały make-up opiera się na ustach. 😉 Zawsze możesz postawić na kolor na oczach. 😎
Scottie   Cicha obserwatorka
28 czerwca 2018 13:28
safie, co do butów- mnie się bardzo podobają te, co przez przypadek zamówiłaś! Może to wcale nie przypadek, zastanów się, czy warto wymieniać 😉
A co do tańca z tatą- pamiętam, że Breva kiedyś pisała, że tańczyła z tatą do piosenki Celin Dione "Because you loved me". Chyba będzie pasowała do walca.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2018 13:33
Scotti, gdybym nie miała ślubu końcem listopada to bym przy tych została 🙂 nawet mnie kuszą do chodzenia na codzień :p
safie, hah, nie chciałam być pierwsza, ale zgadzam się ze Scottie. 😁 Może sobie je zostaw, jeśli masz na to finanse? 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2018 14:12
O Wy złe kobiety  🤬
Makijaż będę testować nie raz - koleżanka makijażystka (tyle wygrać  😀iabeł: 😍 )
safie, my tańczyliśmy do Moon River 😉

I mi też bardziej się podobają te "pomylone" buty. Jakieś takie zgrabniejsze 😉 Tak naprawdę, to na dworze za długo nie będziesz przebywać 😉
safie, szczęściara! Malowałabym się na każdą okazję jaką bym miała po drodze. 😁 A co do butów... chyba nie masz wyjścia... 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2018 14:40
Chyba zostaną te "pomyłkowe" jednak. Przyszły mi te planowane i ten sam producent, praktycznie ten sam model, wkładka niby o tej samej dlugości i kurde ... są ciasne i niewygodne  🤔wirek:
Scottie   Cicha obserwatorka
29 czerwca 2018 15:42
Widzisz, los tak chciał  😁 😁 😁 😁
safie, dokładnie, przeznaczenie. 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2018 20:35
Na to wychodzi  😂
AAAAAAAAAA mam rozkminę życia!
Pojechalismy do cukierni zamówić tort. Wybralismy tort typu naked. A pani w cukeirni powiedziała, że jest to specyficzny tort, który nie wszystkim smakuje. Że we wszystkich tortach jest biszkopt, a w torcie Naked jest babka przełożona masą i dlatego tort ten mocno różni się od klasycznego. Kto jadł naked? Jak wrażenia? 😀
Rtk my będziemy mieć naked, próbowałam chyba 5 różnych smaków i na moje oko to smakowało jak biszkopt 😀 jeśli chcesz, to mogę jeszcze dokładnie dopytać, co tam jest w środku naszego 🙂
A masz możliwość spróbowania takiego tortu z tej cukierni?
galopada_   małoPolskie ;)
01 lipca 2018 09:06
Libella, o Hawaje - super. Wysyłam pw 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2018 10:12
rtk, jak byliśmy w cukierni pytać o torty to dostaliśmy próbki. Nikt nic nie mówił, że naked inaczej smakuje  👀
Ostatecznie problem z głowy, bo tort dostajemy "w prezencie" od sali
Libella, dzięki za polecenie sukien ślubnych! W piątek wpłacam zaliczkę, wymarzona suknia się będzie szyć. Obsługa fantastyczna w salonie, Panie były bardzo profesjonalne. No i ceny do 3 tysi u projektanta, co wydawałoby się graniczyć z cUdem 🙂
To i ja mogę dołączyć do wątku  :kwiatek:
Wreszcie się doczekałam zaręczyn i wybraliśmy datę 3 sierpnia 2019  😅 😅 😅
Przygotowania i ogarnięcie wszystkiego mnie przerażają....  👀
jaskierkowa, gratulacje!
Nie ma się co bać 😀 Mnie na początku strasznie podekscytował fakt organizacji wszystkiego, a teraz stresuję się, że coś pójdzie nie tak :P Już wolałabym mieć ten ślub za sobą  🤣
jaskierkowa, gratulacje! :kwiatek: Sierpień najlepszy 😀
jaskierkowa, gratulacje! Równo rok po mnie. 😁
2 tyg zostało a my gdzie są?Głęboko i daleko.  🤔wirek:
Szła któraś z Was w rozpuszczonych włosach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się