kącik skoków

Ponia   Szefowa forever.
26 czerwca 2018 21:57
Gillian, Dawaj do Salio!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, włożyłam w Contiego naprawdę masę serca i pracy, to najlepsze uczucie pod słońcem jak są takie tego efekty.  A po drodze wcale nie było rożowo ...
Gillian   four letter word
27 czerwca 2018 07:12
Mistrz krzywej mordy - ja zawsze mam zdjęcia jakbym miała udar 🙂  😁





morał jest krótki i powszechnie znany - nie widzimy odległości to nie wyprzedzamy!  😜
ścigałaś się czy nie wiesz gdzie jest środek ?  😂
Gillian   four letter word
27 czerwca 2018 08:18
się ścigałam 🙂
No to ja się pochwalę, bo pierwszy raz jechałam na moim młodym takie ZR koło naszej stajni i nadal żyję  😁



desire   Druhu nieoceniony...
27 czerwca 2018 10:26
wybiera się ktoś w sobote do Lando (śląsk) ?
Hej, poratujcie mnie, mam pytanie. Pamiętam, że do Czech na zawody trzeba było robić badanie krwi/szczepienie, które nie jest u nas obowiązkowe, czy to dalej obowiązuje, i jak tak, to co dokładnie trzeba zrobić?
Dziękuje :kwiatek:
Malezja, Obowiązuje. Pobierasz krew i wysyłasz do Weterynarii i masz ważny wynik przez 6 miesięcy.
Szukam dobrej, sprawdzonej firmy ktora zajmuje się kompleksową obsługą i organizacją zawodów skokowych. Chetnie z okolic Szczecina, ale rozważe wszystkie propozycje. Ktoś coś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2018 07:14
KaNie, od a do zet to chyba nikt, ale uderzaj do Gagi ona powinna mieć najszersze informacje.
KaNie, co konkretnie Cię interesuje?
Nie znam w kraju firm zajmujących się organizacją zawodów. Znam wiele firm obsługujących zawody (oferują nagłośnienie, fotokomórki, tablice, obsługę komputerową, przyjmowanie zgłoszeń / przygotowanie lista startowych, usługi GT i sędziów). Oczywiście można skorzystać z części oferty.
Pytanie jaki zakres Cię interesuje. Może być tu lub na PW.
Strzyga
Dziękuję  :kwiatek:

Gaga
Pisze na PW  😉
Jak tam wrażenia po MP w Jakubowicach?

Czy ktoś wie co z koniem Vivian  Brattli?
pestka, wrażenia takie, że poziom dość niski jednak, bo wiadomo że na MP parkury muszą być trudne.
Swoje zrobiła też na pewno temperatura, ale wyniki wielocyfrowe mówią same za siebie,a były takie w każdej kategorii.
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2018 07:13
Parkury nie były szczególnie trudne, przynajmniej mnie nic w nich nie zaskoczyło. Stało ile miało stać, kilka pułapek było i na nich się mleko wylało zgodnie z założeniem parkurmajstra 🙂
Pogoda zabijała 🙁 w stajni murowanej było spoko ale dla mojego konia nadal zbyt duszno - szczególnie wieczorem robiło się piekiełko. Wg mnie miało to przełożenie na wynik bo był bardzo do pchania i bez siły, jednak wynik 4-0-4 uważam za dobry jak na debiut na takiej imprezie 🙂
Gillian, a Ty startowałaś? W jakiej kategorii?
To może nawet Cię widziałam ?
W seniorach rów z wodą pokonał większość
Pogoda na pewno dała w kość koniom, chociaż wszyscy robili co mogli żeby im pomóc i zapewnić jak najlepsze warunki.
W MJ i juniorach faktycznie wyniki kiepskie ale to jednak mistrzostwa poziom trudności duży a i stres robi swoje.
A koń Vivian ma pęknięta kość ale nie ma dramatu, powinno być dobrze.
Dzięki za widomość, trzymam kciuki, żeby kobyłka wyszła z tego szybko i bez konsekwencji!
somebody, w Seniorach wyniki też nie porywały.

Jednak Ladies były najbardziej stabilne, ale też parkury nie były trudne akurat w Ladies, porównując do innych kategorii.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2018 10:56
Bo Ladies to nie mistrzostwa, tylko konkursy dodatkowe.
lusia722, takie nieoficjalne ...
W zasadzie najliczniej obsadzone i najciekawsze jednak , bo stworzone dla zwykłych śmiertelników tzn. Śmiertelniczek 😁

Jeszcze mogliby stworzyć kategorię amator  😉
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2018 11:44
Ladies to nie Mistrzostwa dlatego były łatwiejsze parkury  🤣  🤣 o Boże  🤣
Nie wiem czy dobry wątek, jeśli nie to gdzie się kierować? Coraz częściej na parkurach widuję jeźdźców w kremowych/beżowych/szarobeżowych bryczesach. Gdzie jest jakiś przepiś odnośnie koloru bryczesów mówiący jakie to mogą być kolory oprócz bieli?  👀 jestem mistrzem w szybkim uwalaniu bryczesów, bo przy białych wygląda okropnie...
Nirv, od zawsze bryczesy mają być białe lub kremowe. Jeśli szukasz przepisu, Art 256 przepisów B.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2018 12:16
Perlica ja trochę nie rozumiem tej idei, bo w jeździectwie na żadnym etapie nie ma podziału ze względu na płeć.
I tak powinno zostać. Rozumiem, że fajna zabawa i w takiej formie jest to ok, chociaż mężczyźni są tutaj pokrzywdzeni, bo też są tacy co nie dysponują koniem na seniorów albo mają młodsze konie i mogli by je przegnać...
Gillian ja bym w to religii nie mieszała 😉 A wiesz skoro Ladies jadą i dziewczynki i dorosłe kobiety to ciężko ustawić stopień trudności.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2018 12:23
Gillian,no nie nazywa sie to Mistrzostwa Polski Kobiet, a Ladies Cup.
I dla mnie wielka zaletą jeździectwa jest, ze mężczyźni i kobiety rywalizują razem.
Mistrzostwa Polski w kategorii... kobiet. To nie Mistrzostwa Polski ?  🤔
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2018 12:29
Jeżeli może być Grand Prix w klasie N, to Ladies Cup może być kategorią Mistrzostw - skoro już wchodzimy w detale 🙂
Nie napisałam, że parkury były łatwe. Nie były. Były spoko dla ludzi przygotowanych. Dziewczynki startujące tam mają więcej doświadczenia od niejednej dorosłej zawodniczki...

Proszę, propozycje - klik

Mistrzostwa Polski w kategorii Ladies.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2018 12:30
naovika, Jest kadra narodowa kobiet w jeździectwie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się