Końska Rewia Mody XII (2018)

Klami, łączę się w bólu, śliczna jest. Ciekawe, że część derek z kolekcji jest w rozmiarze xxl, część nie.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2018 15:15
Niedawno jęczałam, że szukam bordowego czapraka, no i wreszcie się zdecydowałam 🙂 Choć wolałabym ciemniejszy, to za 40% ceny dorwałam nowy z metkami więc, żal było go tak zostawiać 😁
Fair Play Azuryt na blondasie:
wątek zamknięty
Ma ktoś z Was przecieki, kiedy i w którym sklepie u nas będzie to platinum dostępne?

Widziałam na insta GNL, że będzie u nich dostępna 🙂
wątek zamknięty
Jak rozmiarowo wypadają kantary Eskadron faux fur? Czy przez tyle futerek nie są mniejsze niż normalnie?
wątek zamknięty
Hajduczek, - nie są, sa normalne jak nie ciut większe 🙂
zembria, - ładnie blondasowi! 🙂 A jaki zgrabniutki się zrobił 😀
wątek zamknięty
Przeprzeprzepiekna!!
Dawno mi się nic tak nie podobało.
wątek zamknięty
Och wjedzie coś!!
A teraz z innej beczki. Dawno, dawno temu skończyłam swoją przygodę z siodlami i szmatami ujezdzeniowymi. Teraz wróciłam... I mam pakę pełną starych kolekcji a moj gust (zapewne przez wiek ) się trochę zmienił. Oplaca się to w ogole sprzedawać? Czy zostawić na posłanie dla kota?
wątek zamknięty


Florian w najnowszym komplecie z Eskadrona  😍 😍 😍
wątek zamknięty
kotbury, pewnie, że sprzedać. Jeszcze możesz zarobić nieźle na starych kolekcjach w dobrym stanie 😉
wątek zamknięty
kotbury Wszystko z logiem Eskadrona sprzedaje się w moment, inne firmy ciut wolniej, ale można trochę funduszy na nowe szmatki odzyskać 🙂 Po przesiadce w ujeżdżeniówkę, wyprzedawałam prawie całą kolekcję - na grupach na Facebooku niektóre czapraki sprzedawały się w ciągu kilku minut(!).
wątek zamknięty
kotbury, - opłaca się, ja sama szukam kilku szmatek sprzed paru lat 😉 I kilka sprzedałam kupując siodło z nimi w pakiecie.
wątek zamknięty
Zeave, tak było rok temu. Obecnie zastoj taki że nawet Big Square nowe z metką z niedostepnych kolekcji za 220 zl nie schodzą. Mam pół garażu takich czapraków które od roku czekają na nowych wlaścicieli. Mimo że nowe i cena każdego od 30 do 40 % niższa niż sklepowa
wątek zamknięty
Laguna Ostatnie Eskadrony wystawiałam z pół roku temu i też poszły w moment. Tylko cottony, więc może ceny bardziej w zasięgu dzieciaków? Głównie młodsze osoby brały ode mnie te czapraki.
wątek zamknięty
Trzeba mieć chodliwe kolorki i cottony, ja używanego orchidmauve sprzedałam prawie za cenę nowego, a nawet jakiś bardzo stary "nie znam kolekcji, ale jest brązowy" poszedł niemal od ręki. Inne są zwykle za drogie, a cotton w zasięgu cenowym większości dzieciaków.
wątek zamknięty
Nie chce nic mówić, ale cena takiego cottona mauve sięga 200zł, a i tak nie bardzo są "w obrocie" 😉 Dużo zależy od kolekcji, nie ma co ukrywać, że są kolory mało chodliwe, albo powtarzane ileś razy (iceblue, granat, brązy), więc zejście mają średnie - chyba, że cotton pod dzieciaki. Takich hitów kolorowych jak darkred, pierwsze blackberry, mauve, pierwszy petrol jest niewiele i mają wysoką cenę. Ja od kilku lat próbuje upolować derkę nici z 2010 w paski i jak już coś jest to kucykowe 🙁 Gdzie mój w mniej niż 145 nie wejdzie.
wątek zamknięty
Mi szmaty z Eskadrona również schodzą w przeciągu kilku godzin, wydaje mi się że to też kwestia ceny w stosunku do stanu rzeczy.
wątek zamknięty
Mi wcale nie schodzą tak szybko cottony, jak sprzedaję to zawsze są to szmatki w super stanie, prawie nowe a "bujam" się ze sprzedażą dość długo. I nie, nie wystawiam ich za miliony, tylko ceny wg mnie są adekwatne do stanu. Nie mam pojęcia od czego to zależy.
wątek zamknięty
Od popularności koloru i profilu 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lipca 2018 11:01
keirashara A dziękuję, mi się też bardzo podoba jak Pan koń w nim wygląda 😀 Dorzucam jeszcze detale:
Odrobina błysku  😍
wątek zamknięty
Mam z każdej kolekcji 😉
Ale fakt że zero cottonów. Same BS, Glossy itp
wątek zamknięty
Laguna, hehe ja mam z czasów gdy nie było jeszcze glossy🙂


edit: Ha! sprawdziłam na szmatoholikach- mam deepblue/nugat. Kolekcja sprzed 10 lat!!! 🏇

wątek zamknięty
Nie chcę się licytować ale mam kolekcje od 2005 roku 😉
W tym kompletną fango-walnut-sky. Głównie Impulsy ze starszych bo były nieśmiertelne.
wątek zamknięty
Laguna, - może kwestia ceny 😉 Albo spróbuj za granicą upchnąć.

kolebka, - przeoczyłam wasz piękny fiolecik! Super do siwego! Bardzo uroczo i wiosennie 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 lipca 2018 13:23
Laguna tak z czystej ciekawości, używasz tak w ogóle tych czapraków, czy zbieractwo takie?
wątek zamknięty
kolebka pięknie na siwym/-ej, przymierzam się do tego koloru dla mojej siwki🙂
wątek zamknięty
zembria, część używam a reszta handlowa.
wątek zamknięty
To i ja się pochwalę- u mnie od dłuższego czasu dominują brązy  😍
wątek zamknięty
Laguna ja po części nie rozumiem tego, kupić żeby sprzedać? Przecież nie ma z tego zysku, prędzej można stracić  :P
wątek zamknięty
Laguna a to może Ty wystawiasz takie zabytki z ładnymi fotkami na allegro?
wątek zamknięty
Laguna ja po części nie rozumiem tego, kupić żeby sprzedać? Przecież nie ma z tego zysku, prędzej można stracić  :P


Zależy gdzie kupujesz i za ile
Sklepy też kupują u dystrybucji żeby sprzedać dalej. Na tym polega handel detaliczny.
Miałam legalną działalnośc gospodarczą - sprzedaż internetową.
Teraz zawiesiłam w maju i nie wiem czy będę kontynuować.

Kitty - już nie.
Raz że zawiesiłam działalność, a dwa że na allegro od dawna już nie szło.

Dobra bo już off top się robi. Jakby co służę info na priv
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.