Końska Rewia Mody XII (2018)

Trzcinka co masz za oficerki?
wątek zamknięty
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
22 lipca 2018 13:58
U Nas ANKY 🙂
wątek zamknięty
flygirl oficerki Hippica  😉
wątek zamknięty
Wezyrowe, no komplet ładny, ale reszta obrazka już niekoniecznie 🙁
wątek zamknięty
Czy ktoś może wie co to za model/kolekcja HV POLO? Założyłam wczoraj na konia ze sceptycznym podejściem ale jednak jest mega  😜
wątek zamknięty
Wezyrowe, nie masz za długich strzemion albo za dużego siodła, że to kolano Ci tak strasznie ucieka do tyłu?
wątek zamknięty
To my się pochwalimy pięknym kompletem Eskadrona  😉 co prawda czekał w szafie od marca ale w końcu była okazja do zdjęć  🏇
wątek zamknięty
Dżulietta, słodko!

Poszłam dziś do konika po skarpetki, wyszłam z dodatkowym zakupem.



Kolekcja jest śliczna, czekam jeszcze na to, co zamówiłam. Ciekawa jestem, czy eskadron w końcu wypuści Platinum w granacie. Był tylko chyba w pierwszej kolekcji, teraz sa ciągle czarne i odcienie beżu oraz różu.
wątek zamknięty
W zeszłym roku był granat 🙂 Ciemny, ale był 😀
wątek zamknięty
Mrrrrau, wiem, nawet kupiłam i sprzedałam. Wpadał wręcz w czarny, dodatkowo miał jasne lamówki. Za ciemny. Marzy mi się jednak ciut jaśniejszy.
wątek zamknięty
anai, - w Platinum Pure z wiosny jest granat, ale też dość ciemny.
Jak beż na żywo? Też tak fajnie blinguje? Czarny jest czarny-czarny? Bo na forach tak spłowiale wygląda w tej brokatowe wersji... ja się nie mogę zdecydować między brokatowym beżem, a velvetem w różu. Szkoda, że inne różowe są w takich średnich wzorach 🙁
wątek zamknięty
keirashara, no dobra, to chciałabym niebieski 😉 bo te prawie czarne granaty to nie to 😉 czarny w blingu jest jasny na żywo, dokładnie jak ta część w nausznikach na moim zdjęciu. Ale ładny jest. Niestety nude glitter jeszcze do mnie nie dotarł i nie było go w sklepie, więc nie wiem, jak wypada. Velvet blossom wydaje mi się ciut jaśniejszy niż róż w innych wersjach materiału. 
wątek zamknięty
anai, - to już wiem że czarny odpada 🤣 Nude jest piękny i róż jest piękny, ale big square do mnie nie przemawiają krojem, a reszta to bawełniaki. Jakościowo i wyglądowo wolę jednak glossy, szczegolnie w tej samej cenie... kurka a tak mi się ten róż podoba! Wybitnie mój kolor. Szkoda że nie zrobili brokatowego.
wątek zamknięty
Nowa kolekcja eskadrona

wątek zamknięty
Nie wierzę w końcu fiolet!  😵 🏇
wątek zamknięty
2 fiolety w Eskadronie, 2 fiolety w Anky, wyczekaliście i macie. 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2018 11:28
Nie chcę wam psuć humorów, ale jedyny kolor, który móglby podpaść pod fiolet nazywa się "...blue" 😉
wątek zamknięty
Livia wydaje mi się że jest tam napisane na 2 zdjęciu "lavender" o ile oczy mnie nie mylą  😁
wątek zamknięty
Patrząc na cottony jest to kolorystycznie tak od prawej strony:
•Plum - ten właśnie ladny fiolet na fotkach tych nie czysto katalogowych? Nie wiem jak je nazwać  (co każdy mysla że to właśnie ten niebieski)
•Lawender to o dziwo ten jasny kolor
• coś tam Blue - niebieski który każdy bierze za fiolet ( nie mogę doczytać koloru do końca nie widzę)
•darknavy
•Silver pearl

Linki do przecieków na fb (nie umiem skrócić linków  na telefonie, jak będą bardzo przeszkadzać zacytuję na komputerze, ale niech się już wszyscy cieszą że coś mogą już zobaczyć)

Więcej zdjęć CS : https://www.facebook.com/177016499347529/posts/658286204553887/

Heritage : https://www.facebook.com/177016499347529/posts/658288621220312/
wątek zamknięty
W ogóle mnie nie porywają jesienne kolekcje, ale to dobrze, mogę z czystym sumieniem obkupić się w letnie 🤣 Chyba, że plum na żywo zrobi większy efekt. Heritage nuuuda, jak pierwszy był szał, tak zeszłoroczny i ten nowy prezentują się średnio, miała być odświeżona, stonowana klasyka, a jest bez polotu jakoś. Już więcej klasy jest w platinum, gdzie pierwsze były paskudne, a od zeszłego roku są świetne. No i ja wiem, brąz z niebieskim wygląda ładnie, ale ile można wałkować to połączenie w różnych konfiguracjach? Tyle kolorów, a tu milionowa wersja tego miksu.

Czy będzie jeszcze gdzieś dostawa platinum? Nigdzie nie widzę brokata nude DL, wszędzie VS  🙁
wątek zamknięty
Od paru kolekcji czuje się jakbym oglądała w kółko jedna i ta sama. 🤔wirek: Zostaje mi polować na starsze albo całkiem się przerzucić w Anky. Albo w Equestrian Stockholm o.
wątek zamknięty
Na tych wstawionych zdjęciach przecieku kolory są totalnie przekłamane. W rzeczywistości będą niemal takie jak w kolekcji aubergine-violet-sand
wątek zamknięty
A czy podobają się wam najnowsze rzeczy PS of Sweden??  👀 👀
wątek zamknięty
smerfi, bardzo,. Szczególnie ten zielony.
wątek zamknięty
anai to nowe Platinum?
Ps ma takie piękne żywe kolory. Anky niestety nic mnie nie porwało
Czekam na Eskadrona na żywo .

wątek zamknięty
anai - cudny jest.
anil22 jeśli mowa o PS to chyba Emerald.  😎 Chyba, że chodziło o jakiś wcześniejszy wpis.
wątek zamknięty
anil22, pytasz o nauszniki i ochraniacze? To nowe platinum. Cudnie błyszczą te wstawki glitter. 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 sierpnia 2018 11:00
Ps of Sweden zdecydowanie trafiło w mój gust emerald 😍 i ten ice coffe 😵
A za naczółek Prosecco oddałabym nerkę 😁
ale no niestety na chwilę obecną nie mam funduszy  😕
wątek zamknięty
PS of Sweden jest gdzieś dostępne w Polsce, czy ściągacie? Widzę tylko pojedyncze pojedyncze sztuki w sklepach Arpav i Equier.
wątek zamknięty
Sivrite, też tutaj : tackshop

lusia722, prosecco w ogóle przepiękne!!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.