NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Monika B. Znowu atakuje na fb, tym razem sprzedaje bryczesy animo
Uwaga na siodła od znanej już Joanny W. Z Częstochowy. Podaje się za różne osoby, wystawia dobre siodła w atrakcyjnych cenach. Wystawia ogłoszenia na olx i rv
Uwaga na Caro Makowska. Prawdopodobnie kolejne wcielenie niesławnej oszustki. Znowu jej chyba kasy na starty brakuje  😵
Klopsik, raczej na komornika
Wiki Terlecka to też jej dzieło, na olx było meredith i equipe.. czy na nią nie ma sposobu?
dopisuje użytkowniczkę Kamka jako niepoważną. Umowiłam się na odbiór osobisty towaru (kaloszki). Odbiór nie doszedł do skutku przez tydzień umawiania, bo sprzedająca albo się nie odzywała, albo non stop zmieniała godzinę/miejsce odbioru. W końcu sama zaproponowała, że mi te kaloszki podrzuci. W umówionym dniu się nie odezwała. Poczekałam 2 dni i sama upomniałam się o finalizacje transakcji, na co dostałam odp, że sprzedająca zgubiła towar...
Nie polecam KRYSTYNY D.  Z WARSZAWY. Osoba decyduje się na zakup po czym wysyła potwierdzenie przelewu.  Kiedy paczka jest już zapakowana nagle rezygnuje  i anuluje przelew. Tylko strata czasu . Nie polecam
Jeśli ktoś chce pełne dane zapraszam na PV
kochani Krystyna D to ja  😜gandahorse to wszystkim znana Monika B. oraz jak pisali wcześniejsi revoltowicze prawdopodobnie kolejne konto p. Flis. Dziękuje re-volto za ten wątek bo sekundę po puszczeniu przelewu doczytałam jaka jest jej prawdziwa tożsamość i ile osób wcześniej oszukała. Osobiście moje przygody z odzyskaniem sprzętu/pieniędzy od Pani Flis trwały ponad 2 miesięce. W ciągu 30 sekund udało mi się cofnąc przelew i poinformować o tym sprzedającą z prośba o wysłanie paczki za pobraniem z możliwością otwarcia przy kurierze, oczywiście nie zgodziła się 🙂  :kwiatek:
brawo za reflex!  🏇 🙂
W ostatniej chwili  🏇
Ale tupeciara  🤔  Oszukała tyle ludu na gruba kasę i ma jeszcze czelność na kogoś się skarżyć. Do lochu z nią!
Nie polecam AgataaWW zwykła oszustka i nic więcej. Kupiłam 2 nowe czapraki Eskadrona i teraz nie mam oczywiście ani kasy ani czaprakow. Uprzedzając - nie mam możliwości odbioru za pobraniem, bo mieszkam na wsi a cała kasę mam tylko na koncie.
.
Zna ktoś może Agata Dereszyńska? Nazwa na olx agacik977 , podała lokalizacje Cieszyń, śląskie. Czy to prawdziwa osoba czy P. Flis czy P. Pasoń? Zapłaciłam za kask i ochraniacze 850 zł, i nie wiem czy dostanę sprzęt lub kasę z powrotem! Zapłaciłam dwa dni temu a dzisiaj wchodzę na revolte i widzę ze ludzie mają z nią problemy
witam
czy robił ktoś interesy z Agatą Wróbel (zbieżność imienia i nazwiska) niby z Rzeszowa ale konto w banku w Częstochowie.Wpłaciłem pieniądze za siodło i sie nie odzywa siodłą nie ma 3 dzien nie odpisuje na meile.uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!
Również nie polecam AgataaWW. Sprzedaje na olx kask samshield miss shield, wcześniej odezwała się do mnie na priv, bo wystawiłam ogłoszenie, że taki kupię. Próbuje umówić się na odbiór osobisty, ale bezskutecznie. Zdjęcia nie są kradzione, dlatego nic nie wzbudza większych podejrzeń.

Mnie próbowała oszukać na grubszą kasę i sprzedać mi wirtualne siodło
Uważajcie!!
BlackBerry jestem z Cieszyna i nie znam  tu nikogo takiego
witam
czy robił ktoś interesy z Agatą Wróbel (zbieżność imienia i nazwiska) niby z Rzeszowa ale konto w banku w Częstochowie.Wpłaciłem pieniądze za siodło i sie nie odzywa siodłą nie ma 3 dzien nie odpisuje na meile.uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!


na fb widziałam ostrzeżenia ( może Twoje, a moze nie)
Również nie polecam AgataWW. Próbuję w tej chwili odzyskać pieniądze, mam nadzieję, że się powiedzie. Jak się nie uda sprawa idzie na policję. Niby mogę nic nie zdziałać, ale warto spróbować. Jakbyście dziewczyny były zainteresowane możemy spróbować się dogadać. Więcej osób potrafi coś zdziałać.
Słuchajcie, mi ta Agata oddała część pieniędzy. Nie oddała mi 8zl wiec niech się nimi udławi... swoją drogą ciekawa osoba  😁 po mojej opinii tutaj napisała do mnie rozgniewaną wiadomość, że ona żadną oszustką nie jest i mam natychmiast usunąć wpis  😅 no właśnie widzę jaka z niej uczciwa osoba...
Cieszę się, że Ci się udało. Mam nadzieję, że mi też uda się odzyskać pieniądze  🙄
Mam pytanko dla "interesantów" Agaty Wróbel.Jaki adres wam podaje bo mi Rzeszów ,komuś innemu Radom może jeszcze komuś inny? Ja już złożyłem na policji odpowiednie dokumenty.Nie czekajcie OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi nie napisała wcale adresu. Podała tylko numer telefonu, na którym ciągle łapie poczta głosowa. Mi się wydaje, że to jakaś początkująca oszustka - Pasoń czy Flis/Filis nie oddałaby mi kasy.
Na razie z tego co wiemy to oddała tylko tobie. Może jeszcze się zreflektuje.

A jeżeli chodzi o adres to też nie mam żadnych informacji.
NIE RÓBCIE INTERESÓW Z AGATĄ WRÓBEL  pisze z meila agatawrobel1@wp.pl oraz na fb agata wr  WIELKA OSZUSTKA posługuje sie kontem w Bank Ochrony Środowiska w Częstochowie nr konta 
80 1540 1014 2101 0001 1681 0001

OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to ciekawe, ja mam zapisany zupełnie inny nr konta  🤔
werax, to akurat żaden problem mieć kilka nr kont...
Wiem, ale myślałam, że oszukała mniej osób. Teraz okazuje się, że jest ich coraz więcej, zaraz może dojść kilka innych nr kont. Sprawa wygląda coraz poważniej i trochę mnie to martwi  🙁
NIE RÓBCIE INTERESÓW Z AGATĄ WRÓBEL  pisze z meila agatawrobel1@wp.pl oraz na fb agata wr   WIELKA OSZUSTKA posługuje sie kontem w Bank Ochrony Środowiska w Częstochowie nr konta 
80 1540 1014 2101 0001 1681 0001

OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Niestety i ja padłam jej ofiarą. Wszystkie dane jak powyżej i u mnie, w mojej sytuacji. Połowa pieniędzy wysłana - ani siodła, ani kasy. Uważajcie, ta kobieta to oszustka i złodziejka.
Sprawa jutro ląduje na policji.
Dostałam w wiadomości prywatnej informację, że może to być kolejne wcielenie Joanna Woszczyna Pasoń... 😵  Co myślicie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się