Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Wygląda jak ulotka, lol!
A artykuły????
Podobno jest juz drugi numer, gazete reaktywowal jockey club i jest dostępna w wybranych placowkach poczty polskiej za dyszkę https://www.poczyta.pl/kon-polski,530,ksiazka.html
Popełniłam ten błąd i z ciekawości kupiłam numer drugi, w empiku.
Zwykle jestem wyszczekana i na wszystko mam odpowiedź a tu... słów mi zabrakło  😵
Niech za komentarz posłużą cytaty (pogrubienia moje):

"Inauguracja "Konia Polskiego" była okazją nie tylko do spotkania branży końskiej, ale i (***) - fajczarskiej i cygarowej..."

"Co teraz porabia Andrzej Sałacki - światowy autorytet w dziedzinie ujeżdżania..."
"...pokaz Grand Prix wykonywany bez ogłowia /ujeżdżanie bez uzdy/..."
"Czcionka (***) miała we krwi gorącokrwistego Folbluta..."

"Po całym dniu w szkole (***) pobyt w stadninie..."

To już jest męczące . Światowy autorytet w dziedzinie ujeżdżenia  🙄  🙄
Planeta koni - fajne?
Edit: już znalazłam odpowiedź na moje pytanie 😀
Kolejne końskie czasopismo poszło do piachu. Miesięcznik Gallop został zawieszony, numer majowy jest ostatni .
Biorąc pod uwagę "zawartość" niewielu zapłacze  😁
Czy ktoś z Was jest szalonym fanem Świata Koni i ma szybko dostęp do numerów z 2008 i 2010 roku?
Nie jestem ale przypadkiem mam. Więcej z 2008.
paa ja mam z 2008 numery ze stycznia i września i z 2010 numer z marca.
Cały 2010, 2008 bez stycznia, kwietnia i października. Jakby co mogę czegoś poszukać i zeskanować.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lipca 2018 18:47
[quote author=Gandalf Biały link=topic=22707.msg2785411#msg2785411 date=1527019891]
Kolejne końskie czasopismo poszło do piachu. Miesięcznik Gallop został zawieszony, numer majowy jest ostatni .
[/quote]

O kurdeeee....  🤔 ja myślałam że przegapiłam  😲 😕 Mam wszystkie numery, bardzo lubiłam ten miesięcznik.  😡
Martita   Martita & Orestes Company
19 lipca 2018 14:51
Kiedy teraz będzie numer Hodowcy i Jeźdźca?  :kwiatek:
.
U! Też chętnie bym poczytała, jeśli mogę się podpiąć 😉
Mam, dajcie adresy e-mail na priv to przez weekend zeskanuję albo sfotografuję i podeślę.
Martita   Martita & Orestes Company
20 lipca 2018 13:43
SzalonaBibi Też mogę się podpiąć przy okazji? Uwielbiam ślązaki  😍
.
SzalonaBibi Też mogę się podpiąć przy okazji? Uwielbiam ślązaki  😍

Jasne. Pozbieram adresy i do niedzieli hurtowo roześlę.
Dziewczyny, mam cztery adresy na priv, ale dzisiaj nie dam rady wysłać. Posta piszę pół godziny, nie ma szans zdjęcia wysłać. Coś mi się pochrzaniło z zasięgiem neta. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej w ciągu dnia i dam radę wysłać.
.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 lipca 2018 12:18
Ma ktoś może czerwcowy i lipcowy numer ,,Kon polski"?
Dziewczyny (himbusiowa, nokia6002, Atea, budyń, Martita, keirashara) wysłałam. Jeśli ktoś jeszcze chciał to do mnie nie dotarło. Zrobiłam i skany i zdjęcia. Dajcie znać czy doszło i czy w miarę czytelne.
.
Martita   Martita & Orestes Company
24 lipca 2018 13:40
SzalonaBibi Miodzio! Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Czy ktoś ma może nr 1/2010 czasopisma Konie i Rumaki i mogłby mi zeskanować jeden artykuł?
Czy ktoś z Was prenumeruje H&H? Zastanawiam się nad opcją cyfrową, ale nie chciałabym utopić sporej kasy w czymś na poziomie Gallopu 😀
majek   zwykle sobie żartuję
07 września 2018 11:26
Poziomu galopu nie ma, ale jezeli nie interesuje cie hunting, relacje z lokalnych show, spacery po angielskich wsiach, prezentacje nieruchomosci (fajne), oferta sklepow/uslug z UK czy plotki na temat nieznanych w PL zawodnikow to za wiele nie poczytasz. Ujezdzenia/skokow/ogolnych informacji na temat np zdrowia konia raczej malo.
Witajcie! poszukuję archiwalnych numerów czasopism jeździeckich, gdzie były poruszane tematy: koni małopolskich, koni wielkopolskich, polski koni szachetny półkrwi oraz stereotypii. Jakby ktoś miał to będę wdzięczna za podesłanie/ sprzedaż 🙂  🏇 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się