wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lipca 2018 13:03
Ja mam problem z The Good Doctor, bo nigdzie nie idzie obejrzeć pierwszego odcinka :/
Facella jeśli obejrzenie po angielsku nie będzie dla Ciebie problemem to na swatchseries jest 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2018 07:58
Elisabeth Moss, aktorka wcielająca się w June ma po prostu koszmarną manierę. Niestety ten sposób grania powiela się w innych produkcjach, w których wystąpiła np. Top of the lake.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2018 10:04
JARA, ja zupełnie nie rozumiem jej mimiki, to fakt. Ale rozumiem, co robi June.
Gdzie można obejrzeć Belfra online?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2018 22:49
Na player.pl i chyba tylko tam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2018 07:58
Obejrzałam wczoraj 6 odcinków The good doctor, typowy amerykański serial, piękni ludzie, geniusze, no nie ma szału, ale przyjemnie się ogląda 😉 Gra aktorska głównego bohatera genialna.

Gdzie jest The Good Doctor?



http://alltube.pl/serial/good-doctor-the/4651
Zaczynam Podręczną. Jestem po pierwszym odcinku...
ło mamo, jak psychodelia 😉
że komuś taki obraz świata się w głowie narodził...
Jak jak oglądałam Podręczną to sobie myślałam trochę o Korei Pólnocnej i w ogole o historii Korei. Akurat podręcznych tak nie mają, ale ogólnie w kontekście tego jak nagle można zamknąć granice kraju, wprowadzić nowy system polityczny, wieszać spiskowców, wysyłać ludzi do obozów pracy na porzadku dziennym. I ile rodzin tam wlaśnie zostało na zawsze rozdzielonych. Wbrew pozorom jak poptrzeć właśnie choćby na historie Korei - to przeraża to, że ten obraz z serialu nie jest wcale aż taki nierealny.... i że sa na świecie państwa podobnie funkcjonujące....
Jaragdzie masz 6 odcinków? Ja ma tylko 2
edit. Nie było pytania 😉
Czy ‚Opowieści podręcznej’ zniknęły z Netflixa? Czy mi sie przyśniło, że on tam w ogole był 😀? Bo widzę, że mam go na HBO GO i zwątpiłam teraz  🤔
macbeth, na Showmaxie jest, nie na Netflixie.
Ok, czyli musiało mi się coś przewidzieć, dzięki!
Czy ta oferta ShowMax "sprawdź za darmo przez 14 dni" to jest bez ściemy? Nie objawią się ukryte opłaty? Albo coś w stylu - sprawdzaj, ale możesz obejrzeć jeden odcinek tego, jeden innego serialu. Mówiąc wprost - obejrzę 2 sezon Podręcznej? 😉


Bo obejrzałam już pierwszy sezon (na HBO GO) i chcę się dowiedzieć co dalej.
Ale mam znowu rozdwojenie jaźni w ocenie tej produkcji 😉 Podobnie, choć nie tak samo, jak w stosunku do WestWorld.
Serial zrealizowany jest naprawdę świetnie. Nawet pokusiłabym, że w całościowym ujęciu, lepiej niż WW. Ciekawie zbudowane postaci, gra aktorska naprawdę bardzo dobra. Prowadzenie wątków. Ujęcia, montaż. Muzyka. Wszystko jest na poziomie, wszystko jest na miejscu.
Natomiast świat przedstawiony... w sumie to pewnie bardziej mnie razi to co jest dziełem pisarskim, a nie stricte serialowym (nie czytałam, więc nie wiem na ile serial zgadza się z książką). Są takie bijące "po oczach" braki logiki, niekonsekwencje. Tego nie kupuję. I to takie w podstawowych założeniach, co raczej nie wyjaśni się w kolejnych sezonach.
Martita   Martita & Orestes Company
23 lipca 2018 20:30
Ascaia Ja korzystałam z opcji 12 miesięcy bez opłat z Play i faktycznie jeśli wyłączysz przed upływem tego czasu subskrypcję to jest bez opłat. Z tego co kojarzę jak chciałam wypróbować Showmax to właśnie po kliknięciu 14 dni za darmo wyskakiwala mi tylko ta opcja z Play. Nie ma na stronie jakiegoś regulaminu promocji do przeczytania?

Niestety ale moim zdaniem tych niekonsekwencji w drugim sezonie tylko więcej. Ale może się już czepiam.
Ja drugiego sezonu nie dałam rady obejrzeć całego. Nie podobał mi się, zmęczył mnie tylko.
Ja też zacięłam się na drugim sezonie. Na razie odpuściłam, pewnie dokończę z ciekawości, ale tez mnie jakoś zmęczył...
Ja miałam showmaxa na 14 dni, zrezygnowałam na czas i nic nie zapłaciłam  😉
Ja drugiego sezonu nie dałam rady obejrzeć całego. Nie podobał mi się, zmęczył mnie tylko.


Ja też zacięłam się na drugim sezonie. Na razie odpuściłam, pewnie dokończę z ciekawości, ale tez mnie jakoś zmęczył...


Moja ciekawość jest zbyt silna, oglądam dalej. Ale początkowe dwa odcinki rzeczywiście ciąąąągnąąąące sięęęę... A właściwie niewiele wniosły do fabuły. Za to braki logiki mają się dobrze. 😉 No nic, brnę w kolejne... 😉
To jak juz skończysz, mozesz mi opowiedzieć 🙂 chyba wystarczy mi ustne streszczenie w kilku zdaniach 😀
Martita   Martita & Orestes Company
24 lipca 2018 18:50
Naboo Jak jesteś bardzo ciekawa mogę napisać wieczorem. Tak jak pierwszy sezon mimo pewnych nieścisłości wciągnęłam cały bez mrugnięcia okiem tak drugi już czekałam końca.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2018 19:17
Ascaia, ja mialam showmaxa za free przez rok ze wzgledu na abonament w play. Oprocz Podrecznej nie ma tam nic godnego uwagi.
Jest trochę dobrych filmów na Shomaxie i było pare fajnych seriali jak Unforgotten, ale był dostępny krótko. Ja też mam z playa dostęp, ale na pewno nie wykupie potem stałego.
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 lipca 2018 20:34
Dobrze was czytać, już myślałam że coś nie tak ze mną i tylko mnie ten drugi sezon męczy :P
Wiedziałyście, że Elisabeth Moss jest scjentolożką? Jakby nie być poprawnym politycznie to jednak jest to dość ciekawy fakt biorąc pod uwagę fabułę serialu i poruszane w nim kwestie. 
Martita   Martita & Orestes Company
29 lipca 2018 17:43
Ascaia Obejrzałaś już całość? 🙂
Tak, tak. Zapomniałam napisać. 😉
W sumie można było przeczytać recenzje odcinków. 😁 Nie dziwię się, że porzuciłyście w połowie. Chociaż powiedzmy, że po od 7 odcinka coś tam sie zaczyna dziać. Ale formuła jest jednak... nużąca. Fabularnie jakoś tak... trochę gonią swój ogon, ale przez te braki logiki w pierwszym sezonie (od książkowe) to teraz mogą właściwie wszystko i trzeba to przyjąć bez zagłębiania się. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2018 21:51
The good doctor - im dalej, tym gorzej.  🙄
Zakładnicy (Hostages) - im dalej tym lepiej  🙂  Bardzo ciekawe i wciągające. I jaka nietypowa produkcja - izraelski.  Są dwa sezony, na razie obejrzałam pierwszy.

Natomiast nie polecam Secret City. Ze streszczenia zapowiadał się ciekawie, ale kupy się nie trzymal.  Stosunki męsko-damsko-męskie-niemęskie bardzo skomplikowane.  😉  Mam wrażenie, że w Australii jest jakiś odgórny nakaz eksponowania związków nietradycyjnych, bo to już kolejny taki australisjki serial. Nie mówię, że mi to przeszkadza, tylko dziwi to nasilenie, jakby chcieli w ogóle ukryć związki kobieta-mężczyzna. 
www.filmweb.pl/serial/Rojst-2018-808109
Planuje ktos ogladac? Cover Brodki i pierwsze wrażenie jak najbardziej na tak  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się