Stajnie w Warszawie i okolicach

nyelle   buntownik z wyboru
26 lipca 2018 16:00
w tych okolicach nie ma takiego miejsca   😂   przemyśl wymagania   😁  jak wytniesz zadaszone miejsce do jazdy, to już myślę zacznie się lista pensjonatów, pytanie czy z wolnym boksem i jeszcze może podasz cenę która Cię nie powala  🙂  bo np. YKE albo Aleksandria 🙂 


Cena, która mnie powala to dopiero gdzieś w okolicach 1300-1500 zeta, wszystko co jest poniżej, ale z gwarancją dobrych warunków dla konia i człowieka jest dla mnie do rozważenia 😉
Ale YKE czy Aleksandria zdecydowanie za daleko.
Generalnie mam już coś na oku, ale miałam nadzieję, że może przeoczyłam jakąś "perełkę" 🙂
A co ze stajnią u p. Luizy pod Aromerem? To miała być ta ujeżdżeniowe stajnia.
Usłyszałam, ze stajnią jest na 25 koni, jest już hala i proponowana cena za pensjonat 2500 zł.
Ktoś wie dokładniejsze szczegóły?
A co ze stajnią u p. Luizy pod Aromerem? To miała być ta ujeżdżeniowe stajnia.
Ktoś wie dokładniejsze szczegóły?

Widziałam tylko zdjęcia na fb. Pięknie!
BUCK   buttermilk buckskin
26 lipca 2018 20:30
nyelle  jak się przeniesiesz to się pochwal  🙂 może ktoś też skorzysta  😀
nyelle, od września stajnia Quanty będzie perełką w tej okolicy 😉
Dar to 3 wersja cenowa jaką słyszę...ok ,jest ładna,na wypasie,choć jeszcze troszkę prac do skończenia zostało...te 2500 to potwierdzone? Czt kolejna plotka bo to zaczyna być irytujące,nikt nie był,nikt nie pytał ale o cenie krążą już legendy.

No stajnia Quanty będzie cudowna,zreszta postęp prac jest dokładnie opisany na blogu 🙂 Szkoda ,że ja tam mam mega daleko, no i na stałe przekracza mój budżet, ale naprawdę stajnia jest fajna i oferta też fajna. Polecam kontak z Quantą 🙂
Dar to 3 wersja cenowa jaką słyszę...ok ,jest ładna,na wypasie,choć jeszcze troszkę prac do skończenia zostało...te 2500 to potwierdzone? Czt kolejna plotka bo to zaczyna być irytujące,nikt nie był,nikt nie pytał ale o cenie krążą już legendy.

No stajnia Quanty będzie cudowna,zreszta postęp prac jest dokładnie opisany na blogu 🙂 Szkoda ,że ja tam mam mega daleko, no i na stałe przekracza mój budżet, ale naprawdę stajnia jest fajna i oferta też fajna. Polecam kontak z Quantą 🙂


Cenę pensjonatu podała nawet Luiza w komentarzach na fb, więc nie jest to żadna tajemnica  😉 Można śmiało ją zapytać o szczegóły  🙂
Pensjonat będzie od września jak oczywiście cała infrastruktura będzie skończona.
A o jakiej stajni mówimy? Podlinkujecie? :kwiatek:
amnestria chodzi o stajnię Jadran w Krubkach Górkach.
Właścicielka potwierdziła cenę - 2000 pln.
internety nie wypluwają nic na temat stajni Jadran, tylko stajnię przy pałacu Aleksandrinum (to to?)

I tak przy okazji czy jest na forum jakis potencjalny pensjonariusz Quanty?

Ciesze się, że to daleko, a ja jestem za cienka w uszach i za biedna na taką profi stajnię - bo bym miała straszny ból doopy, że w niej nie stoimy 😁 Ze zdjęć i opisów zapowiada się TOP  😍
No co do stajni Luizy słyszałam : 1800,2000 a teraz 2500..no ale jak 2000 to niech będzie 2000.

azzawa a co chcesz wiedzieć??? Nie lepiej bezpośrednio napisać do Quanty?  😉
tak troche głupio zważywszy że i tak nie jestem potencjanym pensjonariuszem, raczej dla zaspokojenia ciekawości 😉
Martita   Martita & Orestes Company
27 lipca 2018 15:19
Myślę, że jak ośrodek ruszy dowiemy się wszystkiego, a Quanta chętnie odpowie na wszystkie pytania i może stworzy jakąś stronę internetową ośrodka? Zobaczymy niebawem.
Azzawa no nie wiem 🙂 Ja widziałam ostatnio Quante na zawodach i opadła mi kopara... Myślę ,że warto!!!  😍 😍 😍

Co do stajni Luizy: szkoda ,ze taka cena ,liczyłam na 1500-1600, no ale 2000 to dużo. 😕
Drodzy,
Rozglądam się za sensownym pensjonatem w rejonie Podkowy Leśnej - Grodziska.
Niestety katalog stajni nie jest na bieżąco, a ja trochę wypadłam z obiegu.
Chodzi o dobrą opiekę, czysty boks angielski z trocinami/ściółką lnianą, padoki (niekoniecznie łąki, może być i malutki wybieg, ważne, żeby z głową: woda, siano w siatce, maks czasu na dworze), zadaszone przyzwoite miejsce do jazdy i w miarę bliski teren.
Nie mam żadnych potrzeb sportowych, chodzi o to, żeby koń był zadbany, wystany na wybiegu i mógł regularnie pracować w miarę niezależnie od warunków atmosferycznych.
Niby nie takie duże wymagania, ale jednak duże.  🤣
Polecacie coś?

EDIT:

Aż tak źle jest w tej okolicy, aż takie pustkowie się zrobiło? 🙁


Spróbuj w dawnej Kuclandii w Ksiązenicach, mam numer do nowych bardzo sensownych dzierżawców. Zobacz też KJ Amazonka. Nie są to miejsca z luksusami, mają pewne mankamenty, zależy co komu odpowiada. Jest jeszcze TKKF Podkowa Leśna, zmienili się na plus, jest hala, lonżownik, przyzwoicie, tylko nie wiem jak z padokami, tam jest szkółka🙂
azzawa, nie sądzę, żeby miała to być stajnia tylko dla top, profi i bogatych 🙂 myślę, że atmosfera będzie bardzo przyjemna, kameralna i bez zadęcia. A co chcesz wiedzieć? Akurat Quanta na bieżąco robi fotorelacje z postępów prac, więc dużo widać na samych zdjęciach. Ja jeszcze tam nie byłam, pewnie będę za miesiąc ale podobno wrażenie na żywo jest jeszcze lepsze niż na fotkach.
MajaK   Tina 2000-2013
28 lipca 2018 11:10
[quote author=nyelle link=topic=46.msg2798608#msg2798608 date=1532436056]
Drodzy,
Rozglądam się za sensownym pensjonatem w rejonie Podkowy Leśnej - Grodziska.
Niestety katalog stajni nie jest na bieżąco, a ja trochę wypadłam z obiegu.
Chodzi o dobrą opiekę, czysty boks angielski z trocinami/ściółką lnianą, padoki (niekoniecznie łąki, może być i malutki wybieg, ważne, żeby z głową: woda, siano w siatce, maks czasu na dworze), zadaszone przyzwoite miejsce do jazdy i w miarę bliski teren.
Nie mam żadnych potrzeb sportowych, chodzi o to, żeby koń był zadbany, wystany na wybiegu i mógł regularnie pracować w miarę niezależnie od warunków atmosferycznych.
Niby nie takie duże wymagania, ale jednak duże.  🤣
Polecacie coś?

EDIT:

Aż tak źle jest w tej okolicy, aż takie pustkowie się zrobiło? 🙁


Spróbuj w dawnej Kuclandii w Ksiązenicach, mam numer do nowych bardzo sensownych dzierżawców. Zobacz też KJ Amazonka. Nie są to miejsca z luksusami, mają pewne mankamenty, zależy co komu odpowiada. Jest jeszcze TKKF Podkowa Leśna, zmienili się na plus, jest hala, lonżownik, przyzwoicie, tylko nie wiem jak z padokami, tam jest szkółka🙂
[/quote]

Kuclandia chyba nie ma tutaj pensjonatu, w teren też się zrobiło ciężko, coraz więcej zabudowań.
Polecam  KJ Amazonka Dama Dana też. Teraz chyba nie mają boksów angielskich ale warto zapytać. Opieka super. Parę lat temu stałam.
Ja stoję na Marynkach i jakby odjąć ten boks angielski to reszta jest wedle wypisanych potrzeb. Stajnie wietrzone, przy koniach sie nie zamiata itp. Jest kilka starszych i kaszlaków. Są kwaterki dla pojedyńczych i padoki dla stad, siano w dzień i woda. Hala. Stoję 1,5 roku.
BUCK   buttermilk buckskin
28 lipca 2018 11:25
Polecam  KJ Amazonka Dama Dana też. Teraz chyba nie mają boksów angielskich ale warto zapytać. Opieka super.


super że piszesz 🙂 sama brałam pod uwagę DamaDana, bo mam z domu blisko 🙂 ale gdzie TY tam jeździłaś w teren ?  wszędzie wokół sprawia wrażenie że tylko drogi asfaltowe i pola uprawne........
MajaK   Tina 2000-2013
28 lipca 2018 11:35
[quote author=MajaK link=topic=46.msg2799425#msg2799425 date=1532772602]
Polecam  KJ Amazonka Dama Dana też. Teraz chyba nie mają boksów angielskich ale warto zapytać. Opieka super.


super że piszesz 🙂 sama brałam pod uwagę DamaDana, bo mam z domu blisko 🙂 ale gdzie TY tam jeździłaś w teren ?  wszędzie wokół sprawia wrażenie że tylko drogi asfaltowe i pola uprawne........
[/quote]

Jest tam trochę terenu, bliżej autostrady i w stronę stawów w Jaktorowie 🙂 można się pokręcić - Danka już zna bo poodkrywałam ścieżki to jeżdzą w kilka koni 😀 . Albo przejechać pod autostradą i między polami się powłóczyć tez można.
Fakt, że nie jest to to samo co po stronie Marynek no ale trzeba było sobie radzić. Ja jeszcze miałam okazję mieć przejazd kolejowy (często stałam na szlabanie miedzy samochodami) to pomykałam na tą stronę koło Mlecznej - obecnie stajnia Primo. Teraz niestety ekrany tam są i sie nie da.
BUCK   buttermilk buckskin
28 lipca 2018 11:51
MajaK   dzięki  :kwiatek:  mam tam z domu aż 6 km  😉  może się okazać że to będzie ekstra stajnia na emeryturę 😉
MajaK   Tina 2000-2013
28 lipca 2018 12:10
MajaK   dzięki  :kwiatek:  mam tam z domu aż 6 km  😉  może się okazać że to będzie ekstra stajnia na emeryturę 😉

Ja miałam coś koło tego też, 5 z kawałkiem. Teraz mam równo 4 km od domu.
A chwilowo my i tak na mazurach co najmniej do końca wakacji - tu to mamy terenów  🏇
Dar to 3 wersja cenowa jaką słyszę...ok ,jest ładna,na wypasie,choć jeszcze troszkę prac do skończenia zostało...te 2500 to potwierdzone? Czt kolejna plotka bo to zaczyna być irytujące,nikt nie był,nikt nie pytał ale o cenie krążą już legendy.


Nie potwierdzone bezposrednio ale od luzaka zainteresowanej zawodniczki ujezdzenia, ktora myslala aby sie przeniesc.
Szkoda ,mam do niej 23km wiec dałabym za nią 1600 ( tak jak Bajardo) ,ale te cceny ,które sa podawane są juz dla mnie za wysokie 🙁 no jestem ciekawa jak to w praktyce będzie wyglądać ,ponieważ ta okolica nie szczyci się fajnymi stajniami... tylko przestrzał cenowy też jest mega ,mega wielki...Niemniej jednak hala u Luizy bardzo mi się podoba: jest taka jasna. Ale u Quanty bardzo mi się podoba lasek i jeziorko dla koni i taki projekt bardziej nastawiony na coś w stylu siedliska... 😍 😍 A co tam gadać : w porównaniu do tego co jest dostępne na rynku obydwie są super ,obydwie są na najwyższy lvl...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 lipca 2018 20:52
[quote author=RatinaZ link=topic=46.msg2799169#msg2799169 date=1532671524]
Dar to 3 wersja cenowa jaką słyszę...ok ,jest ładna,na wypasie,choć jeszcze troszkę prac do skończenia zostało...te 2500 to potwierdzone? Czt kolejna plotka bo to zaczyna być irytujące,nikt nie był,nikt nie pytał ale o cenie krążą już legendy.


Nie potwierdzone bezposrednio ale od luzaka zainteresowanej zawodniczki ujezdzenia, ktora myslala aby sie przeniesc.
[/quote]

Sama właścicielka pisze, że 2000zł
https://www.facebook.com/luiza.rutkowska.14/posts/168485277338851
Wepchnę się tutaj z pytaniem bo potrzebuje pomocy  🙂
Pare lat temu wiozłam konie z pracownikiem Pana Ptaszyńskiego z Iskierki ( w Jeziórku) szukam kontaktu do niego.
Wiem że woził konie tez prywatnie i startował chyba z okolic Drwalewa.
Wie ktos o kogo mi chodzi?
Wiózł mi konie 3 razy i znowu jestem w potrzebie a nie chciałabym brać nikogo innego.
Jest tutaj ktoś z Iskierki?
ciska podaję nr +48 501 063 894 (ze strony Iskierki http://www.stajniaiskierka.com.pl/ zakładka transport  🙂😉
To jest numer do Pana Ptaszyńskiego a nie pracownika  🙂

edit: odezwała się do mnie jedna osoba i podała numer , zaraz go sprawdzę  🙂
edit2:  niestety to nie on
nyelle   buntownik z wyboru
31 lipca 2018 12:52
Spróbuj w dawnej Kuclandii w Ksiązenicach, mam numer do nowych bardzo sensownych dzierżawców. Zobacz też KJ Amazonka. Nie są to miejsca z luksusami, mają pewne mankamenty, zależy co komu odpowiada. Jest jeszcze TKKF Podkowa Leśna, zmienili się na plus, jest hala, lonżownik, przyzwoicie, tylko nie wiem jak z padokami, tam jest szkółka🙂


My się właśnie z byłego TKKF przenosimy (teraz to jest KJ Podkowa) i szkółka w ogóle nam nie przeszkadzała  🤣

nyelle  jak się przeniesiesz to się pochwal  🙂 może ktoś też skorzysta  😀


Na razie przenosimy się do Lisówka, do Farida. Nie ma hali, ale są dwie fajne ujeżdżalnie i ładny kryty ring. Mam nadzieję, że będzie miał tam po prostu dobrą opiekę, a ja święty spokój i nie będę musiała na każdym kroku pilnować czy wszystko jest ok.  😎

nyelle, od września stajnia Quanty będzie perełką w tej okolicy 😉


A w którym dokładnie miejscu? Domyślam się, że będzie świetna 🙂
To jest numer do Pana Ptaszyńskiego a nie pracownika  🙂

edit: odezwała się do mnie jedna osoba i podała numer , zaraz go sprawdzę  🙂
edit2:  niestety to nie on


Znalazłaś ten numer? Ja mam wizytówkę z numerem podanym przez Figę z Makiem, jeśli to nie ten, mam pewien pomysł, jak go odszukać.
Nie wiem czy to ten, ale kilka razy jezdzilam z Marcinem, ktory u Jarka pracuje. Nie mam bezposredniego numeru, ale dzwonilam do Jarka i umawiajac sie na transport mowilam, ze chcialabym jechac z Marcinem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się