telefony komórkowe

[quote author=safie link=topic=76.msg2799467#msg2799467 date=1532790149]
borkowa., a 5s jest dostępny? SE jest mały, ale się przestawiłam. Może 6?
z x-kom
SE - 1299
6 - 1549

ta różnica cenowa niecałe trzy stówki to właśaciwie nie jest dla mnie problem, dzięki za linki! 🙂
[/quote]

Już o tym pisałam, ale wspomnę jeszcze raz. Używałam iPhone 6 przed moim obecnym telefonem i byłam zachwycona. Teraz przejęła go siostra i też jest zadowolona. Żyleta, szybko pracuje, robi dobre zdjęcia - nie mam mu nic do zarzucenia i na pewno miałabym go nadal, gdyby nie to, że potrzebowałam dual sim. Według mnie warto do niego dołożyć te 300 zł.
Ja używam iPhone 6 od 3 lat i nadal jestem bardzo zadowolona z tego jak pracuje. A nie ma ze mną lekko - utonął w toalecie  😁 , był ładowany w zły sposób różnymi badziewnymi ładowarkami, robi mi od 2 lat za router internetu w domu, nosi dzielnie jakieś 25tysięcy zdjęć. Myślę, że warto dołożyć do 6tki  🙂
Wydaje mi się, że jest też trwalszy niż 5tki - znajomi z iPhonami 5 ciągle mieli pozbijane szybki, mój upadał z różnych wysokości tysiące razy i nic. Tak samo 6tki innych osób które znam.
borkowa.   silesian team
28 lipca 2018 19:54
to chyba postanowione, że dołożę sobie to tej 6, bo dużej różnicy nie mam, a tym razem czas na porządny telefon 🙂 dzięki za pomoc :kwiatek: :kwiatek:
borkowa.   silesian team
29 lipca 2018 15:25
post pod postem, ale nie bijcie 🤬 [url=http://thttps://mediamarket24.pl/pl/p/Apple-iPhone-6S-64GB-Rose-Gold-Rozowe-Zloto/81]klik[/url] to jest jakieś podejrzane czy nie? bo normalnie kosztują mega dużo, a tutaj 1200 🤔
edit: sprawdziłam - to fejkowa strona, uważajcie w razie czego!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2018 23:33
Jak się gabarytowo ma 6 do SE?
Akurat iPhone 6s, ale on jest taki sam jak 6.





Ja miałam najpierw 5, a teraz 6s, wiec taki sam przeskok wymiarowy. Na początku było dziwnie, ale teraz juz 5 jest dla nie do ogarnięcia w dłoni :p
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 lipca 2018 08:53
SE jest taki sam jak 5.
i w ogóle to SE ma lepsze wnętrze niż 6. Już bym wolała 6s jeśli bym miała dokładać.
borkowa.   silesian team
30 lipca 2018 19:23
chyba, że jest coś innego w cenie +/- 1600zł, co jest godne uwagi? przepraszam za mój spam, ale ja jestem w ogóle nie w temacie takich rzeczy i nie umiem podjąć decyzji ot tak 😡 😡
Kochani, jakieś dobre case na IP? Oprócz Goospery, te znam. Chętnie coś, co ma „meszek” w środku, ale na całej powierzchni? :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2018 13:04
Ja do swojego mam Dux Ducis, silikonowe z klapką. Bardzo jestem zadowolona, klapka ma magnes, więc się nie otwiera sama. Upadł mi niestety kilka razy, w tym raz kantem na beton z metra  i nic kompletnie się nie stało.

No i skończyłam jednak z iP SE 🙂 jestem mega zadowolona z jego działania, jedynie dla mnie bateria jest za słaba i to jest spory minus. Bateria trzyma tyle co bateria w iP5s mojego M., a to trzyletni telefon. W moim Sony bateria z początku trzymała dłużej, ale tera pada szybciej niż w iP. Plus iP się nie grzeje tak bardzo. Ogółem jestem bardzo zadowolona, z początku przestawienie się na iOS było trudne, teraz uwielbiam ten system, szybkość działania, interfejs i intuicyjność. No i Siri bardzo mi się przydaje, polecenia głosowe w Androidzie nie działają tak dobrze.
Czy moze ktos wie kiedy wychodzi Iphone 9? Slyszalam, ze listopad, ale pewnosci nie mam.
Ma ktoś może sprawdzone miejsce, gdzie w Bydgoszczy wymieniłabym matrycę telefonu (Samsung J7) nie za kosmiczne pieniądze?
Potrzebuje dobrą słuchawkę bluetooth, możecie coś polecić w granicach 100-150zł?
Nie chce wydawać więcej, bo często słuchawki "obrywają" różnymi warunkami pogodowymi/fizycznymi  😁

Ważne jest by mnie dobrze słyszano i ja kogoś też, design mniej istotny, no i najlepiej by jako tako na uchu się trzymała 😉
Patrzyłam na tą z JABRA, ale różne opinie chodzą: https://allegro.pl/zestaw-sluchawkowy-jabra-wave-najlepsza-cena-i7550829887.html?reco_id=bd22be50-d2be-11e8-9d86-000af7f5ff40
Mój Iphone 5s powoli dokonuje żywota. Chciałam kupić kolejny, nowszy technologicznie Iphone i zaniemówiłam. Nowsze modele kosztują tyle, co samochód. Są jakieś alternatywy? Stabilne telefony, robiące ładne zdjęcia, ale w bardziej osiągalnych pieniądzach?
efeemeryda   no fate but what we make.
30 października 2018 07:04
rtk celowalabym w iPhone 6s, nie trzeba mieć iPhone x, żeby był dobry 🙂
rtk Oneplus 6. Parametry lepsze niż iPhone X. Cena w granicach 2200 zl.
Mam ten telefon od tygodnia i nie przestaje mnie zadziwiać. Jedyna wada to to, że jest na androidzie.
infantil, skąd go wytrzasnęłaś? Pierwszy raz na oczy widzę taką markę ;-)
Z Chin  😁 tak jak Xiaomi.
W sumie trafiłam na niego szukając opinii o Xiaomi, zaczęłam czytać recenzje, oglądać różne porównania na youtubie, sprawdziłam parametry i oto jest.
Z moich tygodniowych obserwacji - bateria trzyma długo (1,5 dnia przy intensywnym użytkowaniu), jest mega szybki (musiałam wyłączyć faceID, bo za szybko mi odblokowywał telefon). Żaden iPhone gdy był nowy nie działał mi tak szybko jak ten telefon. Ma niesamowitą rozdzielczość i aparaty, dobrze leży w ręce mimo że jest dosyć duży. Mi zajęło z dwa dni przyzwyczajenie się do androida, ale już powoli przestaje mi tak bardzo przeszkadzać - chociaż nadal pozostaję w team IOS.
Mój ma 128 gb pamięci (są też wersje 68 i 256).
efeemeryda   no fate but what we make.
30 października 2018 10:50
Jak już jesteśmy przy iphonach i wymianach, zastnawiam się nad zmianą mojego 6s, na któregoś iksa, tylko... no właśnie ?
Mój 6s ma 128GB pamięci, ale ponieważ korzystam z iclouda to niewykorzystuje nawet 1/4 tego, dlatego też celuje tym razem w 64GB.

Ceny Xsów są powalające, ale pociąga mnie design i zastanawiam się czy warto brać XR ? (tutaj trochę nie podobają mi się obudowy sprawiające wrażenie plastikowych, ale w ręce nie miałam, może ktoś miał i się wypowie), czy lepiej zaczekać aż w podobnej cenie będą normalne X (obecnie wycofywane?) Cena w graniacach 3,7tys jest do przyjęcia, powyżej 4tys już nie nie bardzo.

Co sądzicie ?

efeemeryda nie wiem na ile to prawda, a na ile ploty, ale... X to podobno model „testowy” i trochę rzeczy w nim nie wyszło. Moja znajoma ma X od kilku miesięcy i zdążył już być kilka razy w serwisie, po czym musiał być wymieniony na nowy - wyłączył się nagle i udało się już go włączyć. Jej facet jest bardziej zadowolony z 8+, niż ona z tego X. Wiadomo, mogą felerne egzemplarze robić taką opinię. Face ID też potrafi działać różnie, w nocy to już w ogóle prawie wcale. Xs miały być niby już poprawione, więc sama bym zaczekałaby aż pobędą trochę na rynku i jednak dołożyła do Xs. 🙂
Czy ktoś miał okazję korzystać z BB KeyOne?
Gillian   four letter word
05 listopada 2018 21:51
Dlaczego mam tak mało pamięci w Huaweiu P9? Powywalałam wszystkie zdjęcia i aplikacje. Nawet gigabajta wolnego nie mam :/
Wygląda na to że padł mi telefon (oczywiście w odpowiednim momencie). Czy warto iść w iPhone 6s? Czy za rok-dwa raczej będzie przestarzały? [s]On ma wejście na kartę pamięci? [/s] znalazłam że nie ma, więc pytanie czy 32 GB to nie za mało
Po 1 co to znaczy przestarzały? Ja mam SE i sobie chwalę, może aparatu nie ma najlepszego, ale i tak nie korzystam za wiele. Pozostałe funkcje jakie ma telefon spełnia bez zarzutu. Żaden Iphone nie ma wejścia na kartę, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Ja mam 32GB i mi to w zupełności wystarcza, ale tak jak wspomniałam nie robię dużo zdjęć, a jeśli ktoś mi przesyła jakieś dane, również filmiki, to jeśli nie są ważne - szybko usuwam. Jeśli dużo chcesz robić zdjęć to albo warto iść w większa pamięć albo po prostu regularnie robić porządki.
Przestarzały w sensie że jak poinstaluję kilka apek to będzie mulić niemiłosiernie. Zdjęcia mogę przerzucać na dysk, nie ma problemu z tym. Chcę swobodnie używać spotify, plus trochę apek codziennych typu jak dojadę pogoda społecznościowe... nie jestem maniakiem, nie gram na telefonie.
Nie znam nikogo kto by korzystając z jakiegokolwiek Iphona narzekał że mu muli po zainstalowaniu aplikacji 😉 To skoro tak, to 32GB spokojnie powinno ci wystarczyć 🙂 Ja mam podstawowe aplikacje zainstalowane + kilka dodatkowych i nic mi nie muli ani nie krzyczy, że brakuje pamięci. Właśnie sprawdzwiłam, mam zabrane raptem 8,6 GB - zdjęcia, video, aplikacje..

edit: dodam, że z tego 8,6 prawie 7GB to system.. także 😎
efeemeryda   no fate but what we make.
10 listopada 2018 11:20
magda
moim zdaniem to za mało... chociaż 64GB
magda moja siostra ma obecnie iphone 4s i nie muli;d owszem jest już nie wspierany i niektórych aplikacji nie może zainstalować, ale tak sied o niego przyzwyczaiła i do tego do czego używa telefonu jej póki co wystarcza, że nie zmienia. 6s jest nowy więc na pewno będzie jeszcze wspierany kilka lat. Mnie kusi SE, pasuje mi eozmiar i parametry ale nie chcę zmieniać za rok telefonu a on niestety będzie najkróej wspierany, żałuję, że nie doczekał się następcy w podobnym rozmiarze i nie kosmicznej cenie.
Chyba 6s 128 giga wybiorę. Stary telefon wylądował w serwisie, we wtorek będę wiedzieć jaki koszt naprawy i wtedy decyzja. Szkoda że zepsuł się akurat na długi weekend :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się