Ogłowia

[CIACH] - sio do ogłoszeń!
lusiowataa, z ciekawości, ile lat temu kupiłaś to ogłowie i ile lat je używałaś? Bo wygląda dramatycznie jak na to co opisałaś.
Mam swoje Pioneer Revolution już prawie rok jako moje codziennie tyrane ogłowie (miało być odświętne ale się nie udało bo koń chodzi w nim cudownie) i skóra wygląda praktycznie jak nowa, jedynie część idąca przy samym wędzidle jak skośnik trochę oberwała od śliny.
A co do roku zakupu to pytam, bo nawet nie wiedziałam, że kiedyś robili taki model naczółka 🤣
Te z dużymi kryształkami, sprzedawane obecnie, może i są drogie, ale mocowanie kamyczków jest pancerne, co przetestowała już kilkakrotnie moja kobyła wycierając sobie spocone czoło o drzwi mając naczółek za 300 zł na głowie 😵
Na jakiej podstawie sugerujesz ze ogłowie wyglada dramatycznie  🤣 ? Kiedy zamawiałam ogłowie na stronie sklepowej zamówiłam przy okazji inne wodze i naczolek bo jestem jedna z tych osób która lubi trochę błysku. Jeśli chodzi o naczolek delikatnie się zawiodłam bo w drodze ze Szwecji do polski już odpadło kolka kryształków. Potem 2 jazdy w deszczu i odpadło pozostałe kilka natomiast jeśli chodzi p jakoś skory. Jej delikatność. Wytrzymałość itd to uważam ze ogłowie kest doskonale. Nie mam totalnie żadnego „ale” jeśli chodzi o jakość skory i wykonania. Ogłowie zostało kupione 2 lata temu natomiast z ręka na sercu było używane tak naprawdę użyte (np ponad godzinny trening) może 3 razy ? Może z 2 razy wzięłam je na zawody ? I to było tyle. Reszta jego używania to było „ubiorę jej to ogłowie i pójdziemy zrobić zdj na padoku”.

Ten naczolek kosztował mnie bodajże 100 zł ? Zdecydowanie jeśli chodzi o dokupywanie naczółkowymi Ps to płaci się raczej tylko za logo natomiast tak jak mówiłam. Jakoś skory. Naprawdę w życiu nie miałam lepszego ogłowia a miałam ich trochę. Stary naczolek sprzedałam zaraz po przyjściu ogłowia.


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu, brak edycji postów
lusiowataa moja koleżanka ma to ogłowie i moim zdaniem skóra jest kiepska, skoro musiała mieć później doszywaną tą część jak skośnik bo się urwała. I szału nie robi to ogłowie, lepsze już jest z schockemohle. Znajomi mają tyrane codziennie i super wygląda i skóra też mięciutka.
W kwestii ogłowia anatomiczne.. Czy ktoś już miał styczność z nowością jaka wprowadziło UP Horses to oglowie Onyx?
mam od niedawna ps i jako maniak i kolekcjoner ogłowii...jestem zachwycona....stubenny, kieffery, br i inne nie mają szans...ale może trafiłam na unikat😉
edit- wodze nie oryginalne😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 lipca 2018 10:23
przepraszam za  🚫, ale jakie Ty masz długie włosy  😲  😜
maciek a który to model (bo coś się nie mogę dopatrzeć 😲) - Nirak?
Ja sobie od razu wyobraziłam jak przy lądowaniu siadasz sobie na końcówkę warkocza. 😜
Widział ktoś na żywo te ogłowia/ naczółki itp.? No cudeńka  😍 Aż żałuję, że sprzęt mam brązowy a te ogłowia tylko czarne, bo już bym kupowała  💘
https://horseya.pl/pl/c/Oglowia/11
Ufff nie dość, że czarne to w rozmiarach chyba na shetti! Na szczęście, bo już myślałam jak przefarbować  😜
szybki look na markę Hrimnir, jest islandzka i produkuje sprzęt na islandery - to by tłumaczyło male rozmiary 😉
lusiowataa, to Twoje ogłoszenie?
Jak wysokie cło obowiązuje na produkty sprowadzane ze Szwecji? 🤔wirek:
Już odpowiadałam kiedyś na to. Ze Szwecji nie ma cła. Natomiast jest tam. Radzi wysoki podatek od towarów eksportowych co się równa z wysyłka która ma cło z innego kraju. Czyli jeśli kupuje coś z kraju który ma cło i wysyłka z cłem wynosi załóżmy 150 zł to jeśli kupujemy coś ze Szwecji która cła nie ma ale ma bardzo drogie wysyłki bo jest wysoki podatek również zapłacimy 150 zł wiec to się zeruje ze tak powiem

Ma ktoś jakies doświadczenie/opinie na temat ogłowie prestige E101 high-line ? To z lini ogłowi od Meredith. Dokładniej chodzi mi o to z nachrapnikiem angielskim. Jestem zdecydowana na kupno ale jednak wole spytać. Jest warte swojej ceny ?
W kwestii ogłowia anatomiczne.. Czy ktoś już miał styczność z nowością jaka wprowadziło UP Horses to oglowie Onyx?

W piątek będę u nich chyba zamawiać ogłowie Aures. To w przyszłym tygodniu może będę mogła się wypowiedzieć co do jakości 🙂
Na jakiej podstawie sugerujesz ze ogłowie wyglada dramatycznie  🤣 ?
Na podstawie zdjęć ze zbliżeniami na zapięcia przy paskach policzkowych i tych, gdzie widać pofałdowaną i zmęczoną skórę przy nachrapniku ale ok, może trafiłaś parszywą serię.

Ten naczolek kosztował mnie bodajże 100 zł ? Zdecydowanie jeśli chodzi o dokupywanie naczółkowymi Ps to płaci się raczej tylko za logo natomiast tak jak mówiłam. Jakoś skory. Naprawdę w życiu nie miałam lepszego ogłowia a miałam ich trochę. Stary naczolek sprzedałam zaraz po przyjściu ogłowia.


Dalej mi nie odpowiedziałaś na rok zakupu tego ogłowia a jestem ciekawa, bo nawet najtańsze modele ich naczółków chodzą od kilku lat po 60 euro więc miałaś farta kupując za mniej niż połowę tej kwoty 🙂

A co do tego cła to fascynująca historia, jakoś nie raz zamawiałam rzeczy z ich strony i z innych szwedzkich stron i jakoś płaciłam tylko za produkt i za koszty wysyłki...

maciek, i jak się sprawuje Nirak? Szkoda że wyszedł po Pioneer bo podoba mi się bardzo 😍
leleiria, a ja miałam nawet darmową wysyłkę ze sklepu szwedzkiego  😎
[quote author=alexiss link=topic=39.msg2798742#msg2798742 date=1532505962]
W kwestii ogłowia anatomiczne.. Czy ktoś już miał styczność z nowością jaka wprowadziło UP Horses to oglowie Onyx?

W piątek będę u nich chyba zamawiać ogłowie Aures. To w przyszłym tygodniu może będę mogła się wypowiedzieć co do jakości 🙂
[/quote]


Z przyjemnością przyjmę relacje :kwiatek:
Czy ja powiedziałam ze zapłaciłam za coś więcej niż produkt i koszt wysyłki ?  🤣 napisałam tak jak było gdy kupowałam. Podatek towarów eksportowych (czyli tłumacząc bardzo bardzo prosto wysyłanie za granice jest drogie) polega na tym ze po prostu sprawia ze wysyłka kest tak droga jak wysyłka z innego kraju z cłem 🙂

To czytaj dokładniej bo napisałam ze kupione 2 lata temu 🙂 a jeśli chodzi o naczolek to nie wiem czemu cię dziwi ta kwota. No tak. Przecież w tych czasach nie ma czegoś takiego jak wyprzedaż  🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Nadal brak edycji postów - może czasie "moderowanej" zapoznasz się w końcu z regulaminem.
azzawa widziałam, ale serio 20cm????
alexiss, może cię zainteresuje wygląd potylicy 🙂 Myślałałam żeby połączyć Onyx z naczółkiem Aures ale wlaśnie dlatego, ze potylica jet dużo węższa i mniej profilowana zrezygnowałam  😕
.
alcatraz, rzeczywiście wąska  🙁liczylam na coś trochę szerszego dla delikatniejszego nacisku.. A jak oceniasz resztę? Wykonanie, jakoś skóry?  🙂
alcatraz, rzeczywiście wąska  🙁liczylam na coś trochę szerszego dla delikatniejszego nacisku.. A jak oceniasz resztę? Wykonanie, jakoś skóry?  🙂


We wtorek oglowie powinno być u mnie to coś tam o nim naskrobię 🙂 Mam nadzieję, ze rozmiar będzie dobry, bo poszła plotka że full jest bardziej jak xfull. Up Horses twierdzi, że to typowy full a my się plasujemy w dolnej granicy typowego fulla... Natomiast mniejsze rozmiary wejsć mają dopiero na jesień. Mam nadzieję, że za tą kasę ogłowie bedzie cacy
himbusiowa, koleżanka ma na takiego konia 168 cm po ślązaku i folblutce. Widać gdzie zapina, a koń ma głowę może nieco większą niż przeciętny np. wielkopolak.
Szukam ogłowia z nachrapnikiem szwedzkim(może być szeroki), wyłącznie z nagłówkiem, gdzie pasek od nachrapnika idzie górą lub wcale go nie ma, może być bling bling 🤣 Cena tak do 300, 350zł max. Ktoś coś widział?
dokładnie - Nirak, tylko naczółek dodatkowy też od nich🙂 jestem mega zadowola, a jakość ......nigdy nie miałam czegoś takiego w łapkach, a opakowanie w jakim przyszło - mega, z kartką z życzeniami. A włosy....no troszkę się hodujemy🙂 zawsze jakoś latają po bokach, więc raczej nie siadam😉
PS edit raz jeszcze, zapomniałam dodać, że dodali gratis czaprak (na foto) za 100 euro, bo mieli obsuwe 2 tyg w wysyłce...😉
.
Szukam ogłowia z nachrapnikiem szwedzkim(może być szeroki), wyłącznie z nagłówkiem, gdzie pasek od nachrapnika idzie górą lub wcale go nie ma, może być bling bling 🤣 Cena tak do 300, 350zł max. Ktoś coś widział?


https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-Taleja/122

https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-Chloris/52

Naczółek można sobie dobrać inny, jeśli akurat te nie pasują 🙂
czy ktos cos wie czy to ogłowie jest ok jakościowo http://www.horsetack.pl/pl/p/Oglowie-C.S.O.-Confort/15450?
I jak wypada rozmiarowo? Bo np schockemohle wypada full dośc spory, bo mógj kon z tej firmy musi miec coba.. I zastanawiam się jak to ogłowie z c.s.o.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się