Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czy w najbliższych dniach będzie w okolicach Krakowa jakiś osteopata/fizjoterapeuta?
Czy w najbliższych dniach będzie w okolicach Krakowa jakiś osteopata/fizjoterapeuta?


Napisz na FB do Fizjoterapia i Cranio Koni - Agnieszka Zelek; bywa mniej więcej raz na miesiac i jakoś teraz mija miesiąc od ostatniej wizyty.
Moona, a Agnieszka Olkuska?
czy ktoś może użytkuje podkładkę Ogilvy z Krakowa albo okolic?
Jeśli nie ten wątek to przepraszam, ale sprawa dotyczy najlepiej krk i okolic.

Czy ktoś z obecnych tutaj, posiadający stajnię gdzieś na uboczu nie chciałby kotów? W lecznicy gdzie pracuję za 3 kocięta (ok 3 miesięcy) i dorosła kotka (bez oka ale świetnie sobie radząca). Niestety te koty nie rokują oswojenia i szukamy im miejsca w którym będzie można je wypuścić, żeby dalej wiodły życie dzikusów. Wszystkie będą wykastrowane/wysterylizowane. Nie wiadomo co zrobią. Czy się zakotwiczą gdzieś, czy pójdą w cholerę, ale dodajemy wór karmy w podzięce. Oczywiście do "oddania" pojedynczo lub w pakietach.
A my się wreszcie doczekaliśmy ujeżdżalni kwarcowej  😍 ( OJ Progres Proszówki)



https://www.facebook.com/179075022164272/photos/pcb.2077857898952632/2077854698952952/?type=3&theater
Na cito poszukiwany transport dla fretki (w transporterku) z Krakowa do Warszawy. Ktoś coś? Stawiam dobre piwo uśmiech
Czy w okolicach Krakowa jest jakaś godna polecenia stajnia dla odsadka?
Julita
Udorz?
Krzywoploty?

W/w zapewnią towarzystwo i pastwiska
Kojarzycie stajnię na ul powiatowej?
Szukam opinii dotyczących pensjonatu w Stacji Konnej Karna koło Bolesławia? Ktoś ma tam konia w pensjonacie?
Czy wie ktoś może, w jakich godzinach odbywają się na Błoniach wyścigi? Nie mogę nic znaleźc w necie 🙁
jak napiszesz do nich, też się nie dowiesz 😤 😤 😤
To co to za tajemnica?  🤔
estena   Wariat nad wariaty.
24 września 2018 15:34
Potrzebuje fizjoterapeuty/osteopaty na wczoraj. Ktoś wie o najbliższych wizytach w okolicach Krakowa?  👀
Poniekąd ww temacie - wie ktoś może, kto w okolicach Krakowa może zrobić zabiegi laserem lub magnetoterapię uszkodzonych ścięgien?
czy ktoś się orientuje gdzie mogę wymienić rzepy w veredusach??  :kwiatek:
Prib, ale w których? w magnetikach? Przywieź, to dam do wymiany do M.
Czy jest szansa, że ktoś handlujący używanymi siodłami dojedzie do stajni koło Krakowa, tak żeby można je było przymierzyć? Oprócz Kliniki Siołda.
Był taki gość z okolic Olkusza pare lat temu... Nie pamietam nic poza tym 👀
I traveling saddlers też taka usługe oferowali ale to byly raczej wyższe niż nizsze ceny.
Z Olkusza to Arsen. Tylko chyba raczej nie przyjezdza.
izydorex, zadzwoń najlepiej, bo wydaje mi się, że Justyna niedawno mówiła, że on przywozi te siodła na testy normalnie.
Arsen jak najbardziej przyjeżdża 🙂
Dzięki za info, będę w takim razie dzwonić, tym bardziej że u nas pół stajni szuka siodeł,to wizyta może być opłacalna  😀
O ile w ogole jeszcze się ty zajmuje, bo możliwe, że już nie ma za wiele na stanie...
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
06 października 2018 19:47
Kupowałam siodło od Arsena, przyjechał, przywiózł, polecam.
Może się komuś przyda info: do Arsena nie udało mi się dodzwonić, ale w okolice Krakowa dojeżdża też Anna Izdebska 
[Edit: pytanie nieaktualne 🙂 )
Będę w grudniu na tydzień w Zakopanem. Czy polecacie jakąś sensowną stajnię z halą w pobliżu ewentualnie na krótki wypad do lasu  👀
W związku z tym, że Pan z Obozowej niestety już nie pracuje, poszukuję namiarów na innego rymarza w Krakowie. Mamy kogoś równie dobrego ?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się