Kącik Rekreanta II (rok 2009)

gratuluję,  🏇 😅
a odciąża może z przyzwyczajenia. Pamięć bólu może zostać nawet na dłużej ponoć
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 czerwca 2009 11:46
Ramires nie martw sie, jeszcze nie jest w 100% zdrowy, to odciazaniem sie nie martw. z reszta jak pisze _kate moze to byc troche przyzwyczajenie. z reszta moze to lepiej ze jeszcze, poki leczenie trwa, on ja sobie odciaza?
wątek zamknięty
kujka dzięki daj znać kiedy będziesz. Ja jutro kończe egzaminy i mam już totalny luzik właściwie, chyba, że gdzieś na rozmowy o pracę będe chodzić. Hawana grzywe też ma gęstą i rozkłada jej się na wszystkie strony co lepsze nawet jak równiótko ją przerwe to i tak wydaje się jak by była ostrzyżona w ząbki 🙂
wątek zamknięty
lepsza gęsta, niż 3 włoski na krzyż :P my za to możemy się pochwalić gęstą w miare i bardzo długą grzywą 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 czerwca 2009 15:22
kurna, wszyscy po mnie suwaczki spapugowali!

najlepsza grzywe ma Amnestriowa Bu. gesta, ale prosta i gladka, wiec obojtenie jak by sie jej nie scielo, to wyglada ladnie. zazdroszcze jej.

jade do mojego biednego zaniedbanego gilsona, stesknilam sie juz za nim!
wątek zamknięty
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
20 czerwca 2009 15:38
pytanie do warszawskiego Sabatu  - co tam słychać u Evette i Bohuna?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 czerwca 2009 16:17
Ale mam zaplon w odpisywaniu....
szafirowa,Klami,Pauli,Ascaia- :kwiatek:
kujka-ja tez mam taka nadzieje 🙂 tylko problem z fotografem
MoniaaA, margaritka-chlopczyk,ma na imie Kubus
amnestria-dziekuje i Tobie tez gratuluje, ze z Bu sie wszystko fajnie ulozylo
Raven- :kwiatek:

A ja musze sie pochwalic, ze dzisiaj w koncu wsiadlam na mojego Rudziszona :konik🙁oczywiscie nie mam zdjec bo tak rano w stajni nikt nie bywa)
Uwielbiam tego konia, jezdzilo sie fantastycznie, wszystko pamieta, jest przepuszczalny, posluszny i chyba fajniejszy niz przed przerwa.Czuje sie pod tylkiem ogromna sile 😜.No i mimo ze byl dzis ciutke nabuchany, to mialam nad nim pelna kontrole.
Nie moge sie nadziwic jak bardzo sie zmienil przez te 2 lata 🙂

A to fotki z wczoraj-mial byc tylko step, ale moj kon stwierdzil ze to nuda i troszke pobiegal




no i moi chlopcy 🙂


pozdrawiamy
wątek zamknięty
Ramires super!! Strasznie się cieszę, że z młodym lepiej. Znam to uczucie, gdy po kontuzji widzisz, ze koń jest "prawie czysty". Ach! Teraz już będzie z górki, tylko cierpliwości  🙂

Milusia śliczni chłopcy  😍 Rudy kuzyn też zachwyca jak zawsze  🙂

U nas dzisiaj jazda nie teges, Dzionek nagle zaczął pięknie chodzić w lewo (z czym zawsze był problem, dlatego że to i moja i jego gorsza strona), a w prawo był tragiczny - aż czułam jak mi się muskuły robią na łapach, tak mną dzisiaj ciągał - po prostu tona na ręce  🤔 No ale przed i po jeździe był kochany - wymyślił sobie nowe zajęcie przy czyszczeniu - zabiera mi zgrzebło plastikowe i trzyma je sobie w mordce - wygląda rozkosznie  😉 A do naszej stajni wprowadziła się dziś kolejna re-voltowiczka i jej śliczna kobyła. Fajnie  🙂
wątek zamknięty
Dzionka nie martw się te stwory tak mają Hawana lepiej chodziła w prawo, teraz lepiej chodzi w lewo pomimo że mi gorzej idzie, a na ostatniej jeździe w obie strony chodziła idealnie aż sprawdzałam czy to mój koń napewno czy się nie pomyliłam przypadkiem, pchała się do przodu, nie wisiała była idealnie przepuszczalna i same achy ogólnie 🙂 Za miesiąc się Dzionkowi odmieni 🙂
wątek zamknięty
Ech, niech mu się nie odmienia, bo tak dobrze w lewo to dawno nie było, ale mógłby łaskawie znów być przepuszczalny na prawo... Tragicznie mi się jeździło na tą stronę. Ech, kobyły niby zmienne są, a tu proszę - wałek i taki foszasty  🙄
wątek zamknięty
Ja ostatnio ciągle słyszałam "nie martw się za miesiąc wymyśli coś innego"... i fakt tak było kierunki zmieniają jej się jak w zegarku raz w tą jest super raz w drugą raz w obie a za to nagle nie umie się zatrzymać i ma mrówki w dupie raz jak wymagam kontrgalopu ona robi lotną a jak chce lotną to ona uparcie twierdzi, że powinny być kontrgalopy innym razem znowu zgaduje co chce i wyprzedza mnie aaa takie te zwierzaki pokręcone są na maksa...A dzionkowi przejdzie i to chyba nie od humorów zależy tylko jest tak bo tak i koniec 🙂
wątek zamknięty
Hihi, no może od humorków- pewnie się obraził za kolejną przymiarkę ochraniaczów transportowych - dzisiaj się na nie wkurzał jeszcze bardziej niż zwykle  😁 Tak mi się przypomniało, że Hawanka mimo swoich humorków, to bardzo jezdna zawsze była - po prostu przyjemnie się na niej jeździło  🙂 Nie zmieniło jej się to?
wątek zamknięty
Dzionka ciężko powiedzieć ona się ogólnie bardzo zmieniła, jeżeli wsiada ktoś kto chce się powozić to możesz Hawanie rzucać bomby pod kopyta a ona nic nie zrobi bo jeździeć sobie jeździ i nic nie wymaga. Jeżeli coś wymagasz to kobyła potrafi się naprawde ekstra zaangażować ale są dni, że się buntuje nie chce i pomimo że ja cały czas jeżdżę tak samo to nagle ona stwierdza że ja ją szarpie, kopie i wogóle najlepiej dać jej spokój ale to są raczej te jej humorki bo poza tym jest jezdna, współpracująca i naprawde z jazdy można czerpać przyjemność. Ja zauważyłam takie coś że tydzień-dwa są naprawde super potem przychodz tydzień kryzysu i najczęściej wtedy wypuszczamy się w teren i na następne dwa dni znikam jej z widoku a potem wszystko wraca do normy.
wątek zamknięty
Mhm, no to nierówna troszkę jest. Ale tak to jest z kobyłami  😀 Mój ma inne fazy - kilka miesięcy dosłownie może być super, potem jest dzień na MEGA NIE, czyli latamy po ujeżdżali z łbem na lamę i płoszymy się własnego cienia, a potem po pacyfikacji na drugi dzień dosłownie wszystko wraca do normy na następny miesiąc-dwa. Tylko że te jego foszaste dni są znikąd, nie umiem go rozszyfrować... Raz mi taką akcję zrobił po paru tyg. intensywniejszych jazd, więc pomyślałam, że to z przemęczenia - wkurzył się, że za dużo musi robotać. A teraz/ Miał dużo wolnego (sesja) i ostatnio większość jazd to tereny. Hm, może jakaś faza księżyca czy coś, ale nie zgadniesz kiedy mu odbije  😉
wątek zamknięty
Mi też jakoś nie specjalnie się dziś jeździło, były bunty, wieszanie się na rękach, niereagowanie na łydkę.
Zły dzień chyba, albo koń wyczuł że ja jakaś wypluta byłam rano.
Choć przedostatnia jazda też średnia była. Jutro chyba pojadę w teren - należy nam się relaks 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 czerwca 2009 17:44
MOŻE KTOŚ MA JAKIEŚ FOTKI CZYSTYCH KONI 😀? NIE MUSZĄ BYĆ W ANKY!  😀 😀

Prych! Foch z przytupem i półobrotem! Ja specjalnie się poświęciłam i wyczyściłam Nową żeby wstawić ładne zdjęcia i co? I nico 😤
Najwyraźniej żeby zaistnieć na r-v trzeba mieć brudnego konia... 👿

😁 😁 😁 😁 😉 😉 😉
wątek zamknięty
Raven  😲 Chyba mnie tak ta dyskusja o jeżdżeniu na ufajdanym koniu pochłonęła, że nie zauważyłam twoich zdjęć!  😲 SUPER wam w bananie, idealny kolor dla kobyłki!! To twój czy pożyczony  😎 ? I kiedy do nas wpadniesz, zgodnie z obietnicą sprzed y.. 2 miesięcy  😀iabeł: ?
wątek zamknięty
Ja wiem czy nie równa... jak próbuje kombinować to i tak jestem w stanie przekonać ją że nie warto. Wiem jedno co dwa tygodnie musi mieć 2-3 dni totalnego bezrobocia, nie wiem może już w taki rytm wpadłyśmy i obie się do tego przyzwyczaiłyśmy bo zazwyczaj tak wypadało przez zjazdy. Ogólnie ostatnio narzekać nie moge wogóle ona zmienia się w takim tempie że ja nie nadążam czasami.

ps. a wogóle to przedstawiam wam mojego nowego rumaka Kacperka który w ciągu 15 minut zdążył zabrać mi z buzi kanapke, złapać w pysk butelkę z wodą a następnie ją totalnie zmiażdżyć, zepsuć mi suwak w kurtce i porozwiązywać sznurówki, wywlec wszystko z kieszeni i próbować wylizać od stóp do głów...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 czerwca 2009 17:51
Raven  😲 Chyba mnie tak ta dyskusja o jeżdżeniu na ufajdanym koniu pochłonęła, że nie zauważyłam twoich zdjęć!  😲 SUPER wam w bananie, idealny kolor dla kobyłki!! To twój czy pożyczony  😎 ? I kiedy do nas wpadniesz, zgodnie z obietnicą sprzed y.. 2 miesięcy  😀iabeł: ?

Mój własny najwłasniejszy 😎
Dzięki dzięki :kwiatek:
Spokojny Twój dostojny czerepik, jak tylko sesja mi się skończy, to zrobię "turne" po Ciotkowych stajniach 😉
wątek zamknięty
Pegasuska to chyba nie jest TEN Kacperek, z Bródna?
Raven oj to kiepsko z tą sesą, bo na wizytę u mnie masz dokładnie tydzień  😀 Super komplet, marzy mi się od dawna.
wątek zamknięty
Dzionka nie to zdecydowanie nie ten Kacperek to prywatny konik którego codzienną pracą jest dokładne skoszenie ogródka i sprawdzenie co na obiad.
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
20 czerwca 2009 18:26
No dobra....
Zapomniło mi się aparatu do stajni więc pozostała komórka  👿
Jakość jaka jest- widać. Na mnie proszę nie patrzeć, nie wiem czemu się tak "usadziłam"  😵 Promis też wygląda jakby go mieli zamordować  😁
Jutro już na pewno nie zapomnę aparatu  👀
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 czerwca 2009 18:34
Raven oj to kiepsko z tą sesą, bo na wizytę u mnie masz dokładnie tydzień  😀 Super komplet, marzy mi się od dawna.

No to kupuj póki można! 😎
Ojoj a masz sprecyzowane kiedy dokładnie wracasz?? Bo nie wiem czy w ciągu tygodnia bym dała radę się do Was wybrać...
wątek zamknięty
Ascaia, moj kon od poczatku przygody byl i jest zdiagnozowany. Problem lezy caly czas w obrebie tego samego stawu. Mial tam chipa (poprzednia kulawizna). Zostal usuniety. Niestety teraz cos sie wydarzylo (pewnie czytalas historie) w orebie tego stawu. Co konkretnie, to bede wiedziala dopiero w poniedzialek.
Ja bym na pewno podjela temat i szuakala przyczyny, bo gdzies ona byc musi.

lov, ja juz tez nie planuje niczego.
Starty to wiadomo, rozplanowalismy gdzie, na jakim podlozu jakie klasy itp. itd. No niestety, poszlo.....
Odpisalam Ci na pw.

milusia, SUPER!! Widac, ze rudy pilnie przepracowal ten czas. Oplacalo sie.
Czekam na wasze pojawienie sie na parcurach!
Slicznie chlopcy 😉
wątek zamknięty
Raven wracam pod koniec lipca jeśli się nie zasiedzę - co jest wielce prawdopodobne  😀
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2009 18:47
Dzionka, babo wredna, to może byśmy się spotkały, bo rozumiem ,że wędrujesz do Rakowca? Bym się gdzieś tam u Deb w bagażniku spotkała, może jakieś zdjęcia porobiła...
wątek zamknięty
Strzyga jasne! Jeśli tylko będziesz w Rakowcu między 28 czerwca a 13 lipca, to szukaj mnie! Chętnie cię poznam (i na sesję również się baardzo chętnie załapię  😁 )
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2009 18:51
Jak ktoś biedne dziecko tam zawiezie, to ja się piszę. Do Rakowca zawsze  😉
wątek zamknięty
Hmm... w lipcu moze nawet uda mi sie was odwiedzic. Zobaczymy.
wątek zamknięty
Nono, szykuje się niezła imprezka - żeby się tylko na planach nie skończyło  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.