... ślub :) ...

Konie były ze stajni gdzie trzymałam konia.Moj niestety odszedł a moim największym marzeniem było pojechać na własnym aczkolwiek i tak gdy je zobaczyłam to beczalam jak dziecko.Wszystko się udało.Ogarnelismy otwarcie lokalu,250 gości i całokształt wesela bez żadnej większej wtopy więc mogę powiedzieć że pełen sukces i jak dla mnie już lepiej się nie dało
Libellka, czekam na Twój ślub 😁 Wyczuwam, że będzie cudnie! :kwiatek: :kwiatek:

Dekster, ło matko jacy Wy ładni! Gratulacje :kwiatek:
Libella, Nam tak samo i mam wrażenie że niczego nie ogarniam 😵 Najgorzej jest czytać te grupy ślubne na FB - niektórzy mają więcej załatwione na 2019 niż ja na wrzesień...

Dekter, bardzo ładnie to wszystko wygląda  😍 no i najlepszego!
Ej, bo to już jutro! 😜
Mudialowa dawaj znać jak będziecie po i opowiadaj jak było!  😅
Emptyline u Ciebie to będzie taki klimat, że ja się nie mogę już doczekać zdjęć 😍
Amnestria dzięki, mam nadzieję, ze masz rację  🤣 ja się trochę nie mogę doczekać, a jednocześnie zaczyna mnie stresować to, że jeszcze dużo ogarniania przed nami...
Astra ja dlatego nie wchodzę w ogóle na takie grupy 😁 A którego września?

Dajecie prezenty rodzicom, a jeśli tak, to jakie? Chciałabym im dyskretnie na weselu zrobić niespodziankę i na uboczu dać coś ładnego, szukam inspiracji 🙂
Libella, my dajemy po błogosławieństwie. Będzie ramka ze zdjęciem z naszej sesji narzeczeńskiej (nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia :kocham🙂, zapakowane razem w koszu z jakimiś czekoladkami, może jakaś fajna herbata do tego - ale generalnie na słodko. 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2018 11:27
Libella, ja się zaczynam stresować, bo jest w cholerę rzeczy do ogarnięcia. Przynajmniej stał się cud i udało nam się znaleźć kamizelkę i buty dla Alexa, teraz spodnie i koszula, ale to już łatwiejsze. Ja za to 100 lat szukałam kolczyków - wymyśliłam sobie coś co chyba nie istniało, ale wreszcie mam! Totalnym przypadkiem udało się znaleźć.

Dekster, ale fajnie!! Świetnie się to czyta, cieszę się, że jesteście zadowoleni!
Dekster, ładne, uśmiechnięte zdjęcia 🙂
emptyline, pokaż co takiego udało Ci się znaleźć! 👀
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2018 12:55
Doubler,  a nic takiego spektakularnego, uznałam, że ten mój top jest ozdobny więc chcę proste, małe kolczyki, ale takie ciut vintage, więc nie duże pojedyncze cyrkonie. Problem miałam z tym żeby dopasować dwa mniejsze do większych, bo mam w prawym uchu 3 dziurki plus tragusa.

Emptyline super wyglądają te kolczyki!
Ja właśnie zaczynam poszukiwania biżuterii.
Podobają mi się liście rozmarynu z Kruka, ale w zestawie z bransoletką cena zaczyna być mocno nieprzyjemna...😉
Chciałabym złoto, bo chcę biżuterię ślubną potraktować trochę jako pamiątkę. Dlatego też myślę o czymś klasycznym, prostym.
Pokażecie co macie/miałaście?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 sierpnia 2018 23:00
Libella, są proste aż do bólu, ale mi pasują. Pokażesz o których myślisz? Jeśli o tych samych co ja to do tej Twojej kiecki byłyby super! Ja też chciałam złoto, ale mój top jest ewidentnie ze srebrnymi akcentami także całe szczęście bo wydałam aż 141zł. 🤣
Libella, niby 7 minut (dosłownie siedem!) ceremonii, a dopiero teraz czuję, że odpoczęłam. 😁 W środę miałam maraton - rano rzęsy, potem paznokcie, a wieczorem wyjście z przyjaciółką do kina, które zmieniło się w panieński. 😀 Dziewczyny na szczęście posłuchały moich próśb i ograniczyły się do dobrego jedzenia w knajpie, bardzo miłego prezentu i mało rzucającej się w oczy szarfy z napisem "Panieński Tysi". 😂 W czwartek z kolei pół dnia spędziłam u fryzjera i na szukaniu paska do spodni M., a do 3 w nocy przygotowywaliśmy przekąski dla gości. Piątek był wariactwem od samego rana... A jak już dobiliśmy do urzędu, to mieliśmy ochotę stamtąd uciekać. I to wcale nie ze strachu czy stresu, tylko przekoszmarnego upału! Brak klimy, drugie piętro, niewielka sala, okna pootwierane, wychodzące na południe. 😵 Oczywiście zapomniałam wziąć ze sobą jakiejś małej wody, więc tylko cudem tam nie zemdlałam.  Urzędniczka narzuciła mocne tempo przemowy, a przyspieszyła jeszcze bardziej, gdy nagle do sali zaczęli wchodzić kolejni goście. Nie nasi. Początkowo w ogóle nie załapali, że to nie ten ślub, na który mieli przyjechać i tłumnie ładowali się do sali. Dopiero po chwili jeden z panów spojrzał na nas, ze zdziwieniem orzekł "to nie ta para młoda!" i zaczął wypraszać pozostałych. 😂 My zdziwieni, urzędniczka jeszcze bardziej, bo gdy zapewniliśmy ją, że może kontynuować, bo to nie nasi goście, zaczęła się na głos zastanawiać, czy nie umówiła dwóch ślubów na tą samą godzinę. 😜 W każdym razie podkręciła tempo jeszcze bardziej i przysięgę podzieliła może na dwie części. Oczywiście żadne z nas nie zapamiętało takiej ilości tekstu, więc było parę próśb o powtórzenie i wieeeele pomyłek. 😁 Ale przysięgi zostały nam zaliczone, papiery podpisane, a ja właśnie złożyłam wniosek o dowód na nowe nazwisko. 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
05 sierpnia 2018 23:05
mundialowa,  😜 omg ślub z przygodami  😂  gratki siostro  😅 :kwiatek:
desire, aż strach pomyśleć, co by było, gdybyśmy jednak zdecydowali się na tradycyjny ślub i wesele. 😁 Dziękuję! 🙂
Libella, ja upolowałam wyprzedaż Swarovskiego 50% ale u mnie nie wchodziło w grę żółte złoto. W każdym razie wydałam 500 zł a nie 1000 za naszyjnik i bransoletkę, zostały na pamiątkę oczywiście. Kolczyki za to kupiłam na aliexpress za dolara 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 sierpnia 2018 06:03
mundialowa, foto foto...? 🙂
Gratulacje, Pani Żono.
emptyline, no i są extra, ważne żebyś Ty była zadowolona. 😉

mundialowa, gratulacje! :kwiatek:


Ja też kolczyki kupowałm na Ali, za dwie pary dałam 30 zł - na wzór Novia Blanca, czyli oryginalnie kosztują ok. 280 każde. 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2018 07:48
mundialowa, gratulacje! To miałaś ślub w tempie szwedzkim. 🙂 Przynajmniej wesoło było!
Doubler, a dziękuję, mi pasują, nie chce być na naszego grilla za bardzo zrobiona. 🙂

Kupiliśmy wczoraj Alexowi spodnie i koszule, jestem bardzo zadowolona. Teraz tylko kraway, ale to jakiś dramat! Nic nie pasuje!
mundialowa, gratulacje! 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2018 11:14
mundialowa, gratulacje, poka zdjęcia!
mundialowa, gratulacje 🙂
Mundialowa brzmi jak scenariusz do komedii romantycznej  😁 Fajnie, że ostatecznie wszystko wyszło 🙂 Pokazuj zdjęcie!
Cricetidae oj, chciałabym trafić taką promocję, wtedy w ogóle bym się nie zastanawiała 😜
Emptyline waham się między tymi dwoma:



Chciałabym do tego jeszcze delikatny naszyjnik i bransoletkę. No tylko koszty zaczynają rosnąć... A z drugiej strony myślę, sobie, że to pamiątka, dzieciom w spadku zostawię...  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 sierpnia 2018 13:12
Libella, drugie! Pierwszych prawie nie widać i wcale nie takie oczywiste, co to za wzór
Tez stawiam na drugie, pierwsze są takie zwyczajne 🙂
Dziękuję dziewczyny! :kwiatek: Niby nic się nie zmieniło, a jest jakoś inaczej. 😍
Na szybko parę zdjęć z telefonu:







Scottie   Cicha obserwatorka
06 sierpnia 2018 14:22
mundialowa, super wyglądaliście! Gratulacje 🙂

No i jaki masz duży brzuszek! Super go ta sukienka podkreśliła 🙂
I te nowe włoski! 😀 Bardzo ładnie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 sierpnia 2018 14:43
mundialowa, przeszał!
mundialowa szał! Super wyglądasz- bardzo ładny brzuszek!! W ogóle nie widać po Tobie że ta ciąża ci cokolwiek dokucza! Jeszcze raz najlepszego!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się