Stajnie Świętokrzyskie

Rekreacja cały czas działa, ale jak to w wakacje bywa, rusza dużo intensywniej! W Borkowie wszystko tak, może zmiana instruktora spowodowała mały zastój🙂 Harpun "naprawiony", i już tak nie zrzuca 😉
Napewno jeszcze wpadnę 😉 A macie może jakieś "recenzje" co do treningów z Panem Szrajerem?(przepraszam, ale nie wiem jak się to pisze) Bo chciałem się wybrać...
A z którym Panem Szrajerem?
Z Oskarem 😉 Tym ze Stadionu.
Na Stadionie, również w Borkowie, trenuje także Pan Bertek Szrajer 😉
Chodzi mi o tego, który ma Fanturello, Rekina, Spartę i chyba Mocarza i Bena 64 😉
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 czerwca 2009 21:25
Ja jeżdże "U Pana Boga Za Torami" w Suchedniowie.

A ten Tarzan to co to za konik? Ma ktoś jakieś informacje o jego pochodzeniu?
Słyszałem o tej stajni. Będzie tam kurs naturalu, na który miałem jechać.
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 czerwca 2009 21:32
Będą nawet dwa kursy! Jeden w lipcu drugi w sierpniu. A byłeś u nas? Skąd znasz tą stajnie? Ja tam trzymam srokatego hucułka
Organizatorką kursu jest moja znajoma 🙂
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 czerwca 2009 21:40
Acha! Ewa 🙂 To mamy wspólnych znajomych! A czemu jednak nie idziesz na kurs?
W pewnym sensie sprawa kosztów.
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 czerwca 2009 21:48
Acha...
A tak by the way, to wznawiam moje pytanie:

Ja jeżdże "U Pana Boga Za Torami" w Suchedniowie.

A ten Tarzan to co to za konik? Ma ktoś jakieś informacje o jego pochodzeniu?


Może ktoś coś więcej wie o tym koniku?
Ja też wzmagam moje na temat treningów z Panem Oskarem Szrajerem, jak się wstydzicie to PW 😉
odpisałam Ci, ale coś się post nie pojawił..

Tak więc Rekin jest sprzedany, Fantik w dzierżawie, a Mocarz młodziutki, treningi więc najlepiej na własnym koniu, ale na pewno Pan Oskar jest trenerem wysokiej klasy, duuuża wiedza i lata doświadczenia za tym przemawiają, a czy Tobie treningi by odpowiadały, to już kwestia gustu 😉
Co do stajni w kaczynie to nie wie czy cos sie tam zmieniło ale moim zdaniem warunki w jakich były trzymane konie woła o pomste do nieba i zgłoszenie do towarzystwa opieki nad zwierzętami. Nawet w sumie nie wiem czy dalej funkcjnuje więc nie dziwi mnie ze Basia się zmieniła.

Co do tarzana to o jego sprzedaży słyszałam już kawał czasu- moze z dwa lata 😉ale bardzo mi się podoba jak dogaduje się jego właścicielka z nim i jak go rozpieszcza. W każdym bądź razie charakterek miał a może i dalej ma bo dwano go nie widzialam. W boksie lubil sobie uszczypnąć a na jeździe też był wesolutki. taki chłopek roztropek ale do wiekszego sportu chyba raczej się nie nadaje.

A ja jeszcze mogę polecić z czystym sumieniem treningi u "jeździeckiego" małżeństwa Iwony i Jurka Maciągów 😀 mają też bardzo duże doswiadczenie a przede wszystkim serce do koni o czym zapominają "wielcy" sportowcy
A ja Tarzana znowu pamietam jako bardzo wygodnego i opanowanego konia.  Lubiłam Go 🙂

Kaczyn pewbie ma takie same beznadziejne warunki jak te obozy w borkowie w ośrodku "uroczysko"
Tak tak Tarzan nadal podobnież lubi sobie poświrować, ale zalezy kto co lubi🙂
Hmm Borków jaka reklama;P  || Tarzan jest do sprzedania dopiero po wakacjach z tego co wiem bo właścicielka chce sobie jeszcze przez wakacje pojeździć.  Wiem bo moja koleżanka chciała wydzierżawić konia na wakacje , ale niestety nie wyszło. | Chciałam sie zapytać kto wybiera się na zawody 27.06 do Amazonki w Borkowie? 😉 Bardzo podobają mi się konkursy ale niestety nie moge jeszcze jechac ;(
Ja jade😀 Tak samo jak pare osob od nas ze stajni (Marzysz) :P
Jedzie sporo osób z maagu, może ze stadionu od Arka, z Marzysza 😉, może Ostrowiec, Sobków :-P Osobiście nie wiem czy wystartuje, bo póki co to siedzę w Wawie i walczę z sesją ;-P
Co do stajni w kaczynie to nie wie czy cos sie tam zmieniło ale moim zdaniem warunki w jakich były trzymane konie woła o pomste do nieba i zgłoszenie do towarzystwa opieki nad zwierzętami. Nawet w sumie nie wiem czy dalej funkcjnuje więc nie dziwi mnie ze Basia się zmieniła.

Też coś o tym słyszałem...

XxAniuchnaxX a możesz napisać o której się zaczynają? Chętnie bym przyjechał w roli widza 😉
Zawody w sobotę zaczynają się o 12, w niedzielę o 11 🙂
Aniuchna chodziło o obozy w borkowie w Uroczysku a nie w amazonce:P

ja mam konia w Amazonce🙂
Kasia sie odezwała o szoke ! xD ale MI chodziło o zawody w Borkowie w Amazonce.

_Kalia_ udanej walki:P| Ja także nie startuje ... mój staw skokowy nie bd jeszcze w formie po 3 tyg w szynie ;(

Słyszałam ,że konkursy są pozmieniane ;/.? I Zawody przerabiane na regionalki? Dałby się ktoś wykazać chociarz raz niezrzeszonym ;/ a nie cały czas tylko 65 i 80 i jak sie tu rozwijać? ;(
Dynamo   Dynamicznie :))
20 czerwca 2009 12:55
Mnie zawody w Amazonce niestety tez ominą ;(

A konika mam w Marzyszu 😉
Dynamo Ty bd miała "zawody" codziennie;P
Dynamo   Dynamicznie :))
20 czerwca 2009 14:05
No czy ja wiem:P ale bez Dynamiki to co to za zawody 😉
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
20 czerwca 2009 15:46
Mógł by mi ktoś napisać o pochodzeniu tego Tarzana? Będę wdzięczna.
Co do zawodów w Borkowie tez się wybierałam ale zwichnełam noge  😕 Ale napewno  jak to napisała _Kalia_ KKJ MaaG się udzieli  i pare osob przybedzie 😀
XxAniuchnaxX nie musisz byc w klubie zeby startowac wyżej  😉  wiele osob jest niezrzeszonych  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się