... ślub :) ...

Scottie, kurier mi ostatnio powiedział, że ja to już chyba jedną nogą jestem na porodówce, bo jego żona taki brzuch miała na ostatniej prostej. 😀

Ascaia, proces rozjaśniania trwa od maja. Dziękuję! 😉

maleństwo, dzięki! 🙂

rochnar, tu jeszcze działała adrenalina. 😀 Po powrocie do domu po prostu odcięło mi zasilanie i przez chwilę nie było ze mną kontaktu. Serio, siedziałam z gośćmi przy stole i totalnie nie wiedziałam, co do mnie mówią. 😁
mundialowa, super wyglądałaś! Sukienka extra. 😁 Gdybym tylko miała jakieś dodatkowe fundusze... 👀
Doubler, ta sukienka to mi się udała meeeega! Była tańsza od butów, więc wiesz... 😎  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 sierpnia 2018 17:24
mundialowa, obłędnie wyglądałaś  😅
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2018 17:34
mundialowa, bardzo ładnie, ale ja tu przyszłam też męża pochwalić bo bardzo dobrze wyglądał! :kwiatek:
mundialowa, ja mam w pamięci Twoją propozycję, spoko! 😁 Tylko pracę jakąś muszę dorwać 👀
Dziewczyny, o co można poprosić w zastępstwie za kwiaty? Wiem, ze dużo osób prosi o wino, ale akurat to odpada. Jakieś pomysły?
kucyna, na ślubie na jakim byłam prosili o płyty winylowe 🙂
My prosiliśmy o książki 🙂.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 sierpnia 2018 20:03
kucyna, książki (tu warto mieć listę, żeby goście trafili), kupony totka, zdrapki
kucyna, można też dogadać się z domem dziecka/fundacją/schroniskiem i wtedy ktoś przychodzi z puszką z danej instytucji i goście mogą wrzucić tam kwotę przeznaczoną na kwiaty. Lepsze niż maskotki dla dzieciaków czy karma dla psów. 😉
kucyna, fundacja "Mam marzenie" ma fajną akcję
zmień kwiaty na marzenia
safie, dziękuję. 🙂

emptyline, on zawsze wygląda lepiej ode mnie. 😁 Na codzień chodzi w koszulach, więc nawet gdy jedziemy na zwykłe zakupy, to wyglądamy jak z różnych bajek. 😀 Ale fakt, ślubne zakupy to mu się wyjątkowo udały, bo i świetnie wszystko leżało (a na jego szczupłość ciężko dostać pasujące ubrania), i całościowo wyszło bardzo niedrogo. 😉
mudialowa gratulacje, pięknie wyglądaliście <3
mundialowa, świetnie wyglądaliście!

kucyna, my prosimy o totka/zdrapki, bo wina nie pijemy, książek nie chce, gdyż jestem wielką fanką bibliotek, a co do zbierania w puszki, to ja totalnie nie chciałabym kogoś z puszką na swoim ślubie...
Libella, 08.09 - zostało 32 dni  😵

mundialowa, super wyglądaliście 🙂 i jak odczucia po?


Dzisiaj złapał mnie już stres. Zaczynam odzywac się do wszystkich w kwestii ostatecznych ustaleń. Do tego zamknęłam liczbę gości z wynikiem 65 osób z czego jestem bardzo zadowolona 🙂
Dziewczyny,

Macie jakieś pozostałości po swoich ślubach na sprzedaż? Chętnie przygarnęłabym niedrogie, rustykalne pudełko na obrączki 🙂
ozzy_bb, kup jakiś malutki szklany świecznik, w to mech i już 🙂

emptyline, zaglądasz na maila z profilu?
Mundialowa pięknie wyglądałaś  😍 Gratulacje.
Astra to rzeczywiście już zaraz 🙂 Zazdroszczę liczby gości, nam się z 60 zrobiło 120 osób 🤣
ozzy_bb, Abre dobrze radzi, szklany pojemniczek z mchem będzie super wyglądał i małym kosztem da się ogarnąć 🙂
dziewczynka, m2nika, Libella, dziękuję bardzo! :kwiatek:

Astra, tak jak już chyba pisałam - niby nic się nie zmieniło, a jednak jakoś tak fajniej, pełniej, bardziej razem. 😉
Astra, tak jak już chyba pisałam - niby nic się nie zmieniło, a jednak jakoś tak fajniej, pełniej, bardziej razem. 😉


dobrze napisane 🙂 Ja zawsze mówię, że COŚ się zmieniło, ale nie umiem nigdy określić co dokładnie 😉
Zobaczymy czy i u nas się COŚ zmieni 🙂

A jak z podróżami poślubnymi? Macie coś ogarnięte? My na pewna jakiegoś lasta ale cały czas nie wiem gdzie. To będzie jednocześnie nasz urlop, oszczędzany przez cały rok - jesteśmy już wykończeni  🙄
Astra, my prawdopodobnie jedziemy do Wiednia na sesję ślubną, więc myślimy o tym, żeby stamtąd lecieć na kilka dni do Mediolanu. 😉 A taka prawdziwa podróż poślubna to chcemy w przyszłym roku w jakimś egzotycznym kierunku na dłużej: Dominikana, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka czy coś takiego. 😜
No właśnie też chcieliśmy coś egzotycznego ale wrzesień to nie najlepsza pora na to 🙁 a sesja w Wiedniu fiu fiu super! Mam nadzieję, że coś pokażesz ciekawego.

My mieliśmy sesję narzeczeńską (nie widziałam jeszcze zdjęć) i powiem Wam że było to dość krępujące dla mnie doświadczenie, ale ważne o tyle, że się już nie wstydzę naszego fotografa 😉
Astra, Wiedeń stąd, że mam tam ciocię, więc koszty jakie poniesiemy to tylko dojazd, bez noclegu czy wyżywienia - to aż głupio nie korzystać. 😍 A sesję narzeczeńską mieliśmy w Ogrodach Lawendy i jestem tak oczarowana zdjęciami, że nie mogę się na nie napatrzeć odkąd dostałam, więc polecam całym sercem!. 😜 Początkowo faktycznie było dziwnie, ale nasz fotograf jest śmieszkiem i zaraz się rozładowało. 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2018 07:49
Astra, my mieliśmy podróż przedślubną na Kubie 😁 Może pomyślnie np. Gruzji, Czarnogórze? Piękne miejsca. Dobrze, że się oswoiliście z fotografem, wstaw zdjęcia jak już dostaniecie, na pewno będą piękne! 🙂

Doubler, fajnie, będzie mieć na pewno śliczne zdjęcia.

Ja zaczynam się stresować jak 150. Zostało mi 10 dni. (Zresztą Doubler tez-jak się czujesz? :kwiatek🙂 Z dobrych rzeczy: mamy całe ubranie dla Alexa, krawat był droższy od butów. 😁 Ponad 400 zł, niesamowite. 🤣 Coś czuję, że mi nie starczy czasu na dekoracje....
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 sierpnia 2018 07:50
mundialowa, gratuluję! Pięknie wyglądaliście!!!  😍
mundialowa, WOW, to już!!!!!! Moje gratulacje! Przewspaniale wyglądałaś! Ciężarówa z klasą  😍 super kieca, super mąż, super TY!!!!!!  😅 🥂
emptyline, u nas nic, moi rodzice się stresują bardziej niż my na ten moment. 😁 Wczoraj tylko mieliśmy stres - mojemu M. złamała się górna jedynka i został prawie bez zęba... ale nasza kochana dentystka naprawiła. 😅 Także wracamy do braku stresów. 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2018 08:29
Doubler, ahahaha, sorry, że się śmieje, ale trzeba przyznać że to świetny czas na taki wypadek. 😁 Dobrze, że już dobrze. Ja to się stresuje tylko, że nie zdążę ze wszystkim, nie samym ślubem. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się