NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 sierpnia 2018 23:40
Nie przestaje mnie zadziwiać, ze ludzie wysyłają czasem nawet kilka tysięcy obcej osobie. Od tak 0___0
Strzyga, też miałam moment, że chciałam przelać kasę
Siodło dokładnie takie, jakiego szukam. Dodatkowe zdjęcia (w tym nr siodła) bez problemu. Kontakt super. Negocjacje cenowe też... ale na FB puste konto (bez znajomych, zdjęć) więc jednak wybrałam opcję "za pobraniem"...
I kontakt się urwał. Tj zwodziła mnie tydzień (nie wiem po co), że wysłała

Tak czy siak na FB/revolcie założy nowe konto i tyle. Póki co mnie zblokowała...

Chętnie bym babsko dorwała i wytłumaczyła parę rzeczy. Zamiast siedzieć u taty w szpitalu, siedziałam i czekałam na nieistniejącą przesyłkę. Suka jakich mało (wrrr). Pisałam dlaczego muszę wiedzieć kiedy dojdzie paczka.

EDIT
Mam info, że to kolejne wcielenie Joanny Pasoń Woszczyzny
Proszę osoby poszkodowane przez tę osobę, które mogą to udowodnić - o kontakt na pw. Jak się sytuacja mojego taty unormuje - obiecuję zająć się oszustką od strony PZJ  👿

EDIT2
Nic z tego. Ani jej klubu, ani jej samej nie ma w zestawieniach PZJ, bez tego mam związane ręce.
Proszę o info jeśli pokaże się na gdzieś parkurze.
_Gaga, myślę, że tyle oszukanych to się na parkurze nie pojawi już.

Jak ktoś wstawił stronę wcześniej  konto w Częstochowie to od razu mi się lampka zaświeciła.
Ona chyba jeszcze w tamtym roku startowała. Padały tu informacje, że pojawi się na kolejnych zawodach (dokładnie kiedy i gdzie), ale nikt chyba nic z tym nie robił.

Ostatnio trafiłam na informacje, że ktoś na FB został oszukany przez słynną Monikę. Wysłał kwotę za przesyłkę pobraniową i kontakt się urwał.
To mnie najbardziej zaskakuję, że są jeszcze w świecie jeździeckim ludzie co ją nie znają...
się zastanawiam skąd Ona bierze te fotki sprzetu przez google nie idzie poszukac .robi fotki sprzetu w stajni? a co do klubu to jezdzi na zawodach w klubie..


[[a]]https://zawodykonne.com/zawody/szukaj/razem?szukaj=JOANNA%20PASO%C5%83-WOSZCZYNA[[a]]
Kolejne wcielenie Joanny na revolcie to nick Aaasiaaa (rejestracja przed chwilą)
Właśnie dostałam maila z pogróżkami 😵
ja też cały czas ze bede zgłoszony na policje i do prokuratury w sprawie RODO 🙂 ale nie chce napisac do jakiej jednoski policji pojdzie tez chetnie bym tam sie udał🙂 oj sie pani Joasi narobiło
Osoba z taką ilością tożsamości chyba nie powinna się sapać o RODO  😁 w jej przypadku chyba nie da się jednoznacznie okreslic
Ona nadal startuje tylko na innym koniu. Jest na zdjęciach z Prudnika z 16/17.06. u Patrycji Szymanskiej Photography (dla cierpliwych, album ma jakieś 300 zdjęć. Kobyła gniada w brązowym sprzecie, koszulka granatowa,długi rękaw). [s]Ciekawe tylko jako kto jechała, bo nie ma jej na listach (może przeoczylam? ).
[/s]
_Gaga a PZJ coś może? Bo w teorii i regulaminie coś tam piszą o etyce


Etd. A nie, przepraszam jest. W towarzyskich, na Panamera 13   https://zawodykonne.com/zawody/skprudnik/14/159?type=ranking   i chyba nie poszło   🥂  Czekam na pogróżki  😎
cindrella, zawiesić może, zabrać 3 klasę może - jeśli kradzieże są udowodnione. Ale ona nie ma licencji na 2018... może kiedyś wykupi 😉
_Gaga a czy to nie jest tak, że zawodnik z klasą sportową nie może startować w zawodach towarzyskich? Klasa jest dożywotnio przecież, a nie na sezon.
No i ona chyba ma 2 klasę już, a nie tylko 3, to bolałoby
cindrella, nie ma takiego przepisu.
coś mi się obiło kiedyś o uszy, ale właśnie nigdy tego nie sprawdzałam  👀
sprzedaje siodeł ani innego sprzętu mam swoje życie i proszę się w nie nie wpieprzac to ze pana ktoś oszukało nie moja sprawa.
Dziewczynki mnie oskarżają naprawdę mnie to nie interesuje.
Od oskarżeń do prawdy jest kawałek drogi poza tym ja panu nie popuszczę. Wiodę sobie spokojne życie i nie pozwolę żeby ktoś buciorami w nie wchodził.
Dlatego albo pan się ode mnie odczepi albo ja tego nie zostawię.
A byli już tacy i szybko im mina zrzedla jak przyszło do płacenia.
Nie wiem ile ma pan lat ale po piśmie śmiem twierdzić ze jakieś 15. „🙂” pozdrawiam
Po co mam iść na policję skoro sprawa cywilna trwa szybciej a jest kosztowniejsza tylko??


jeny co mam robić zamkną mnie zaraz tak mi pani Joasia napisałą🙂🙂🙂🙂🙂

A pan sobie ze mnie teraz Zartuje?
Jeżeli ma Pan z kimś problem to proszę iść na policję a nie oskarżać bezpodstawnie w tym momencie osobe która nie ma z tym nic wspólnego.
Nie wiem czy pan mnie dobrze rozumie.
Jeśli dalej będzie pan tak stawiał sprawę to ja panu nie popuszczę bo mam czyste konto i nie pozwolę żeby ktoś lądował się z buciorami w moje zycie
I naprawdę nie interesuje mnie to ze ktoś coś panu zrobił to pana prywatna sprawa ale proszę się odwalić od mojego nazwiska bo za jakiś czas odbije się to panu mocna czkawka.


i tak mi jeszcze pisze🙂🙂🙂

Edytuj posty!
Co za żenada  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 sierpnia 2018 09:56
Rodo tyczy sie zarządzaniem danymi, a nie podawaniem nazwiska złodziejów i oszustów.
Och, wsciekly piesek zaczyna kąsać  😁
Och, wsciekly piesek zaczyna kąsać  😁

na razie tylko szczekać  😁
Martita   Martita & Orestes Company
09 sierpnia 2018 10:07
Mnie zaskakuje jak bezczelnym trzeba być, żeby jeszcze grozić innym!
Serio, że ta oszustka jeszcze nie ma konkretnego wyroku to jakaś granda.
.
darcowa25, czyste konto ma ha ha ha
idzie sprawdzić kto obserwuje moje ogłoszenie?????????????? bo czuję ,że nijaka pani  Aaaasiaa 🙂 pewnie się robi lekki smrodzik w majtkach.ostatnio nie mogłą wysłąc siodła boi była w ciązy a za kilka dni miałą "wypadek losowy" ta to ma w zyciu pecha.jak kogoś jeszce oszukałą to zbieram chetnych .mam zajebistą adwokatke🙂
Po czym można ja zidentyfikowac? Po numerze konta? Całego numeru nie można publikowac,ale może by przypiąć gdzieś numery które wysyla do wpłat,częściowo wykropkowane?
marysia550, dlaczego nie można publikować nr konta? To nie są dane wrażliwe...
darcowa25, podejrzewam, że ma więcej kont. A w ogloszeniach i tak za chwile to przepadnie. Można by to wsadzić do pierwszego postu?
nie umem jak powiesz jak to zaraz tak zrobię
To musi dodać moderator
_gaga http://www.szj.info.pl/component/content/article/8-aktualnosci/374-regulamin-zt-2018?Itemid=


Przypominamy także o przyjętej przez ŚZJ definicji zawodnika - amatora o brzmieniu: "za zawodnika – amatora uznaje się zawodnika, który nie posiada i nigdy w karierze nie posiadał uprawnień III lub wyższego stopnia".


Oznacza to, że do startu w konkursach towarzyskich uprawnieni są wszyscy zawodnicy niezarejestrowani i zarejestrowani w WZJ lub PZJ, z aktualną licencją na dany rok lub bez niej, o ile nie posiadali w swojej karierze uprawnień do startów w konkursach klasy P i wyżej. Pozostali zawodnicy mogą wziąć w nich udział treningowo, co powinno być zaznaczone przy zgłoszeniach.


To stad mi się to wzięło. Ona brała udział w konkursie a nie powinna 🥂 
cindrella, dotyczy to JEDYNIE Śląskiego Związku.
U nas (zachpom) jest normalnie. Bo gdzie mamy naskakiwać młode konie, jak nie w konkursach do 100cm, które są towarzyskie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się