moda, ciuchy etc...

Polecam zobaczyc stroje w new yorkerze. Ja normalnie nosze 65-70F/G i nie moglam nic dostac w sieciowkach. Mimo ze nigdy normalnie do tego sklepu nie wchodze tak w zeszlym roku mnie skusil duzy wybor i kupilam 3 stroje... są tanie i super leżą (przynajmniej na mnie, może komuś jeszcze podpasują)
Oglądam stroje na alie i własnie podobają mi się te z wysokim stanem, problem w tym, że te panie na fotach, te modelki wyglądają dobrze. Jednak jak wejdzie się w opinie i poogląda zdjęcia, które wrzuciły osoby, które te stroje kupił to niestety... koszmarek 🙁


JARA zalezy jak komu tluszcz sie uklada 😉 taki typ bikini z wysokim stanem i z malo wycietym dolem jest spoko jak masz uda i tylek szersze niz brzuch. Jak ktos ma pecha i ma masywny tulow i szczuplejszy dol ciala to efekt jest koszmarny, bo taki dluzszy, spodenkowaty dol daje efekt plaskiego tylka. Wtedy lepiej celowac w wysoki stan w stylu flip over fotka pogladowa co zakryje brzuch/boczki, ale ma wiecej wyciecia z tylu i po bokach.

pointure, te miseczki to na sutkonakrywki wygladaja raczej 😉

Przy moim 75G/H i tak nie pasuje nic, wiec who cares, mam jakas szmate z H&M i szczuje ludzi cycem 😁
Jak jesteśmy przy bikini... Czy któraś z Was ma może taki stanik http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7138974718 ?
larabarson, ja mam 😉 klei się jak lep na muchy, albo taka lepliwa łapka pająk z dzieciństwa tylko x100 😁 nie wiem jak na większym biuście, ale na nieduże, ledwo B70 jest ok 😉
Ja tez mam taki stanik i rowniez ledwo 70b i niestety ostatnio odkleil mi sie 🙁 ale byl straszny upał itd. więc moze to bylo przycztną
hanexxx, przy takich temperaturach jak teraz nie używałam, ale logiczne jest, że skoro jest klejony "tym czymś" to pod wpływem wody/potu się odklei 😉
Skoro tak piszecie to zaryzykuję i wezmę  🙂
Ja wiem, że pewnie upaly zawinily ale sytuacja byla nieciekawa 😉 dobrze ze mialam kombinezon nie sukienke bo inaczej wypadlby mi na ziemie przy obcych ludziach 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2018 07:45

JARA zalezy jak komu tluszcz sie uklada wink taki typ bikini z wysokim stanem i z malo wycietym dolem jest spoko jak masz uda i tylek szersze niz brzuch. Jak ktos ma pecha i ma masywny tulow i szczuplejszy dol ciala to efekt jest koszmarny, bo taki dluzszy, spodenkowaty dol daje efekt plaskiego tylka. Wtedy lepiej celowac w wysoki stan w stylu flip over fotka pogladowa co zakryje brzuch/boczki, ale ma wiecej wyciecia z tylu i po bokach.



No właśnie mam szerokie biodra i grube nogi. Tyłek mam okrągły i brzuch jak na grubasa płaski - nie jestem ludzikiem michellin 😉
Jak już jesteśmy w temacie strojów to czy orientujecie się, jak dużo w tej górze od bikini jest gąbek i wypełniaczy?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0629605003.html
Nie chciałabym nie móc się zanurzyć  😁


Mam taki strój tylko w innym kolorze. Push up jest, ale całkowicie wbudowany, więc nie ma problemu z zanurzaniem tylko oczywiście ta gąbka mocno nasiąka, więc przed wyjściem z wody zawsze ją wyciskam  😀
Strój jest bardzo ładny, więc polecam  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2018 07:56
pointure dzięki, pomierzyłam wczoraj, ale ponad 2 stówki za strój na chwilę obecną mnie przerosło  😵 Więc ostatecznie kupiłam w decathlonie  😁


JARA w Oysho są teraz wyprzedaże, może tam coś znajdziesz?  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 08:00
smarcik, w Oysho to se można kapcie kupić. 🙂
hanexxx, lepiej przy obcych niż znajomych. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2018 08:06
emptyline serio? Ja mam od nich strój od 3 lat i jest super  😡 Tylko ja jestem w drugą stronę - szczupła i totalnie płaska (nie licząc tłustego dupska) więc nie wiem jak to jest przy dużych rozmiarach  😡
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 08:15
smarcik, to wygrałaś na loterii. 🙂 Ja mogę sobie kupić tam majtki. Sieciowka jak cała reszta.
Nie wiem jak w Polsce, ale w Szwecji Gata ma całkiem duży wybór rozmiarów.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2018 08:18
No i wszystko jasne  😉 Nie patrzyłam na rozmiary szczerze mówiąc, zawsze biorę najmniejszy  😡  W ogóle patrząc na kobiety na basenie, siłowni itp zawsze cieszę się, że jestem płaska.  😡  😁
JARA, to szukaj czegos w tym guscie i bedzie git 🙂 Btw mam kostium o prawie identycznym kroju z Esotiq (tylko wzor nie taki fajny) dalam na wyprzedazy 80zl za komplet, wiec moze rzuc u nich okiem? A tak to raczej online, sieciowki nienawidza wszystkich typow budowy po rowno 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 sierpnia 2018 09:30
Czemu w tym Esotiq jest tak dziwnie? Głównie sam majtki, a mnie bardzo zainteresowała góra tego stroju i nie ma 🙁
https://www.esotiq.com/pl/pl/stroje-plazowe/dol-od-bikini-esotiq-ruset-czarny-6736
JARA zobacz czy nie rzucili tego na www.finalsale.pl - to outlet Esotiqa.
Dziewczyny... czy myślicie że jest szansa zdobyć jeszcze gdzieś niedawno dostępny zapewne z limitowanej edycji kostium kąpielowy Cropp? Taki jak na zdjęciu...
Choruję od jakiegoś czasu na niego ale nigdzie go upolować nie mogę.. Jakby się którejś z was rzucił w oczy gdzieś albo byście były w jakimś croppie to będę wdzięczna za pomoc w kupieniu go//  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
28 sierpnia 2018 20:08
Dziewczyny, ma któraś z Was spodnie z butiku Varlesca? Będę wdzięczna za opinie. :kwiatek:
Poratujcie dziewczyny  🙇 Mam takie spodnie w pepitkę, piękne i wygodne i kocham je bardzo ale nie bardzo wiem jakie buty dobrać teraz na jesienną porę. Głównie że względu na długość bo to takie 7/8 No i mam zagwozdkę. preferowalabym płaskie obuwie zamiast obcasów ale mam dosc długie nogi więc się nie martwię że mnie to optycznie skróci. Jakieś pomysły? 🙂
Wrzucam fotkę podglądową, mam nadzieję że widać.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2018 13:41
kajpo, wszelkie mokasyny
kajpo, mokasyny, lordsy (nie lubię tego określenia :lol🙂, [url=http://]sznurowane oxfordy[/url] 🙂
Chciałam pobuszować na dawandzie, a tu klops, nie istnieje  😲  ktoś zna jakąś alternatywę?
emptyline   Big Milk Straciatella
09 września 2018 21:42
magda, etsy, pakamera może?
Dziewczyny, czy któraś z Was wie, gdzie mogę dostać zwykły, biały t-shirt z takiej bardzo grubej, rozciągliwej bawełny? Takiej przez którą nic nie prześwituje i jest dopasowana?
Miałam kiedyś taki z Esprit, a teraz nigdzie nie mogę znaleźć.
Takie T-shirty kupuję na Zalando, najczęściej GAP i marka własna Zalando.
Sprawdzam! Dziękuje  :kwiatek:
A czy stacjonarnie gdzieś znajdę?
Słuchajcie jakiś czas temu była tu dyskusja o plecakach kankem spodobały mi się jako uniwersalne i minimalistyczne ale cena już mniej, znalazłam dziś jakaś wielka promocję myślicie że to realne i ten sklep jest wiarygodny? Może byłaby którąś z was Chętna na wspólne zammówienie? Plecaki sa po 20 euro A wysyłka 10 więc cena trochę śmieszna jak na nie🙂

[Url=https://adk.ikanken-bags.com/en/kånken-classic-c-1.html]klik[/url]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się