Stajnie Świętokrzyskie

jak sa amatorki to "jedziesz ile chcesz" a jak regionalki i nie jesteś w klubie to góra 80 niestety

kassikNo i tu się mylisz kwestia zapłacenia licencji  😉 wcale nie musisz byc z klubu 😉
Już śpieszę wyjaśnić:
w przypadku zawodów towarzyskich brak jest jakichkolwiek ograniczeń, w dowolnym konkursie można startować bez przynależności klubowej, opłaconej licencji jako zawodnik niezrzeszony, bawet bez odznaki brązowej.
Jeśli chodzi o zawody w Amazonce, do 80 włącznie jak powyżej, żeby startować wyższy konkurs trzeba spełnić jedno kryterium: posiadać min. brązową odznakę PZJ.
[quote author=_Kalia_ link=topic=829.msg280345#msg280345 date=1245526754]
Już śpieszę wyjaśnić:
w przypadku zawodów towarzyskich brak jest jakichkolwiek ograniczeń, w dowolnym konkursie można startować bez przynależności klubowej, opłaconej licencji jako zawodnik niezrzeszony, bawet bez odznaki brązowej.
Jeśli chodzi o zawody w Amazonce, do 80 włącznie jak powyżej, żeby startować wyższy konkurs trzeba spełnić jedno kryterium: posiadać min. brązową odznakę PZJ.
[/quote


Ale jak są regionalki to i tak nie będziemy mogły nic wyżej, tak jak jest to np na Stadionie?
A właśnie czy bardzo się pozmieniały konkursy? Bo mnie wizja pokombinowanej 80 bardzo ucieszyła🙂😀
Cytuję 😉Wyścigówa(; :
No i tu się mylisz kwestia zapłacenia licencji  wink wcale nie musisz byc z klubu


I z  tego co wiem jeszcze zrzeszenie w niezrzeszonych :P które jest droższe  od zrzeszenia w klubie.
XxAniuchnaxX a i owszem jest drozej  🙄
no fakt więc i tak lepiej klub sie opłaca...
No niestety;/ Zaczyna liczyć się kasa teraz;/
A to zależy od składki rocznej i wpisowego do klubu, które klub sam ustala..
Naprawdę czasami bardziej "opłaca się" być niezrzeszony, chociaż z drugiej strony jak ktoś płaci grubo ponad 2 tysie za boks to wszystko mu jedno jaka jest wysokość składki klubowej 😉
haha racja 100%
mnie tam bardziej klub odpowiada😀
No wiadomo. Ja tam narazie jestem wolna i chyba tak pozostanie jak narazie;p Mam pytanko do Borkowa;p Moje drogie do kiedy zgloszenia i do kogo?;p
Dziewczyna szamana,
Tarzan to ogolnie przyjete imie, wlasciwe imie w papierach to Tandem. Byl po Adamie xx od Tary.
Driud byl nawet za czasow Uroczyska koniem prywatnym, mysle ze nadal nim jest, ale gdzie sie obecnie podziewa-tego nie wiem. Jakies inne konie kaczynsko-uroczyskowe Cie interesuja jeszcze?
.


Do stajni w Kaczynie miałam zamiar wybrac sie okolo miesiaca temu na zwiady i odwiedzic wlasnie Basn (Baske).Niestety mimo weekendu gdy przyjechalam obudwie bramy byly zamniete, nikogo nie bylo widac poza biegajaca po padoku Baska. Widzialam ja tylko z daleka, na szczescie nie wygladala najgorzej.
Zgłoszenia do 25 na maila Ady : akapit01@vp.pl

Tarzan to ogolnie przyjete imie, wlasciwe imie w papierach to Tandem.


Czy to ten Tandem, który stał w Brzezinkach i startowała na nim dziewczynka kilka razy na stadionie?
Aha żadnych zgód itd nie trzeba nie?:P i kasa na miejscu już czy też do Ady trza? Bo juz nie pamietam jak to bylo w zeszlym roku;p
Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę prawnego opiekuna, dostarczyć ją trzeba w dniu zawodów przed startem. Wpisowe w dniu zawodów przed startem.
hej🙂
Ja mam pytanie odnośnie stajni w Brzezinkach. Chodzi mi głównie o opinie o tym klubie i warunkach, atmosferze jaka tam panuje. Słyszałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, ale wiadomo zawsze lepiej zasięgnąć info z różnych źródeł.
Dzięki wielkie 🙂
_Kalia_ aha... nie no spoko mamusia podpisik walnie i pojadę😀 a gdzie mozna propozycje zobaczyć? Bo słyszałam ze sie pozmieniały;/
Kalia,
tak, to ten🙂
Wiwiana   szaman fanatyk
21 czerwca 2009 20:43
Tarzan był moim ulubionym koniem za czasów Kaczyna u Dagmary. Inteligentny, odważny i najbardziej chętny do współpracy młody koń (4 lata wtedy miał), na jakim zdarzyło mi się siedzieć. Ale charakterek też miał - jedną młodą amazonkę ugryzł w tyłek do krwi przy dociąganiu popręgu.

Druid tak Wam szalał? A to taki grzeczny młody konik był... 😉
hej🙂
Ja mam pytanie odnośnie stajni w Brzezinkach. Chodzi mi głównie o opinie o tym klubie i warunkach, atmosferze jaka tam panuje. Słyszałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, ale wiadomo zawsze lepiej zasięgnąć info z różnych źródeł.
Dzięki wielkie 🙂


Osobiście raz czy dwa jeździłam z Panią Sarapatą i to dość dawno temu, więc za dużo nie powiem.
Mogę tylko powiedzieć co obserwuję po osobach przychodzących po rekreacji w Brzezinkach- nauczeni są jazdy koń za koniem, które reagują na głos instruktora, a nie na pomoce jeźdźca.

A czy są tam instruktorzy którzy tak "uczą" czy to są treningi z P. Sarapatami? tzn zastanawiam sie nad treningami tam ze swoim koniem. A tak szczerze jak sie na cos zdecyduje to nie lubie zmieniac.... wiec chciała bym sie dowiedzieć jak najwiecej. pyt. Czy rekreacji jest tam dużo, czy bardziej sport?
_Kalia_  a ujeżdżeniowo jak jest jeśli chodzi o  treningi?
Byłam tam raz, jak jakiś młody chłopak prowadził jazdę dla 4 osób, i zachwycona nie byłam, ale czy tak samo jest codziennie - tego nie wiem....
Rekreacja, a indywidualne treningi to na pewno co innego i poziom też nie porównywalny. Jeśli chodzi o treningi ujeżdżeniowe to w naszym okręgu raczej wyboru nie ma, więc z czystym sumieniem polecam Brzezinki  🙂
Mieliśmy konia z Brzezinek, który w ogóle nikogo na początku nie słuchał, bo nie słyszał głosu Pana Sakrapaty ;p
a co do zawodów w Borkowie to propozycje które sa na stronie to są juz ostateczne? czy ma się jeszcze coś pozmieniać????
Czy w MAAG'u (tym w Dyminach) konie nadal maja padoczek na tej czesci od strony sasiada, czy zostalo to przerobione juz typowo na ujezdzalnie ?

Ile to juz lat minelo  🙂
Zwiedziłam sporo stajni w tym województwie .
Niestety nie mogę polecić  żadnej 🙁
W Brzezinkach przynajmniej konie są w miarę nieźle wyszkolone , choć sposób nauczania ludzi mocno tradycyjny.
guli Czy ja wiem czy żadnej nie można polecić? To kwestia gustu, niech najlepiej sami przyjadą obejrzą, bo raz sie jednym to podoba a drugim nie.:P Więc ja bym radziła samodzielnie pojechać i się czegoś dowiedzieć.
Ja też zwiedziłam sporo stadnin i stajni wokół Kielc i muszę powiedzieć, że to wszystko kwestia gustu. Zależy pod jakim kątem patrzysz - jako właściciel konia, rekreant czy jeszcze ktoś inny. Nie oceniałabym pochopnie odrazu całego województwa no bez przesady. 🤔
baba_jaga jezeli chodzi ci o padok tam gdzie była hala to jest zrobione na miejscu padoku i hali  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się