... ślub :) ...

Piekne!
Meise, amnestria, dziękuję bardzo!

pokemon, nie wiedziałam, że Bacówka ma taką czaderską szklarnię! Mega to będzie wyglądać!
A co do sukienki, to jako reprezentant szerokich kurdupli też jestem za pierwszym krojem. Tzn. górą taką wyciętą. Mój początkowy plan na suknię zakładał właśnie coś takiego i jak mierzyłam zabudowane sukienki, to miałam wrażenie, że w nich ginę całkiem i idzie suknia i nikt poza tym. 😁 Finalnie stanęło co prawda na czymś totalnie przeciwnym, bo obcisłej krótkiej, ale jakbym miała więcej czasu na szukanie i chciała wydać więcej kasy, to szłabym właśnie w coś takiego jak na pierwszym zdjęciu.

emptyline, jak ja nie mogę doczekać się Twojego ślubu! Będzie przepięknie! 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 17:15
mundialowa, ja na razie zaczynam wpadać w panikę bo zapowiadają deszcz. 🙁
I chciałabym żeby wszystko było jak z Pinteresta, a pewnie wyjdzie mi jak z Facebooka Grażyny i Janusza. 😁
emptyline, co Ty taka negatywnie nastawiona? Pięknie będzie! 🏇 A swoją drogą: wierzysz w prognozy na 9 dni naprzód? Bo ja nigdy w życiu. 😁 Dzisiaj kolega mi powiedział, że się stresuje moim ślubem, moi rodzice też coraz bardziej, dziewczyna od paznokci również stwierdziła, że ona to będzie mega zdenerwowana jak do niej przyjdę... Tylko my tak na lajcie do tego podchodzimy? 👀 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 22:42
Doubler, mnie żadna inna rzecz nie stresuje, tylko włosy których nie umiem uczesać i ta pieprzona pogoda. Jak będzie padało to dupa, serio nie wiem co zrobię, zwłaszcza, że nie mamy cateringu etc. 🙁 Jeszcze oczywiście przez te cholerną suszę ogródek wygląda co najmniej średnio. No zła jestem, może to głupie, ale jestem zła...
emptyline, jak będzie padało to zrobisz to samo co moi szwagrowie - wystawisz grill na balkon, a Wy będziecie siedzieć w domu. 😉 Dla nas jest kolejka górska jak chodzi o pogodę: wczoraj rano było słońce z chmurami, potem ulewa, potem znowu słońce z chmurami - a teraz pełne słońce, 24 stopnie - idealnie. Ale czy to się utrzyma... 🙄 To naprawdę jest coś, na co nie mamy wpływu, a nie ma się co martwić na zapas. 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 07:16
Doubler, ale ja nie mam balkonu, ani tarasu sni nawet parasola... Tu jest problem. Jakbym miała to bym się tak nie martwiła. 🙁 Już pomijając że dom jest ani ładny ani czysty.
empytilne, szał  😍

Z moją kiecką dalej jazda, do ostatniej chwili nie będę wiedziała czy pasuje i czy w ogóle ją odbiorę 🙁 Za to wczoraj skompletowaliśmy strój dla mojego K i jestem zachwycona  😍 Mało czasu zostało ale stresu jakoś nie ma, gdyby nie ta sukienka to byłby totalny luz.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 08:07
dziewczynka, dzięki. A wy kiedy, bo nie pamiętam? :kwiatek: Co to takiego każdy z tą kiecka?! Mojego Alexa też już ubraliśmy i też się jaram jak zapałeczka. 😍

Chyba jednak dopadł mnie ślubny stres, myślałam, że będę miała na wszystko wywalone, a tu dupa... 🙂
emptyline, w takim razie na pewno będzie piękna pogoda! 😀 Mojemu odbieramy jutro smoking, bo był na ostatnich poprawkach. 😍


Edit: w ogóle dzisiaj mijają dwa lata od zaręczyn, kiedy to zleciało... 😜
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 08:16
Doubler, i co, sam sex? 😍 🤣
my 30.08, myślałam, że kupowanie kiecki to będzie sama przyjemność a jest udręka. Ostatnio wróciłam po 3 tygodniach, a pani mnie wita tekstem "czy Pani była umówiona?", po czym się okazało, że sukienka nie ruszona, spięta szpilkami tak ją ostatnio ją ze mnie zdjeły, no dramat. Teraz pani krawcowa pojechała na urlop i następną przymiarkę mam 22.08 a odbiór 28.08 o 21, także no pojęcia nie mam co z tego będzie, najwyżej się spotkamy w sądzie. Z dopłat za poprawki się jednak wycofały, bo tym jak im wytknęłam błędy w akurszu miary. No cyrk.
emptyline, prawie! 🤣

dziewczynka, straszne to wszystko co mówisz, serio. Dobrze, że wycofały się z tej dopłaty, ale odbiór dwa dni przed ślubem... Wtedy bym na zawał padła - dlatego w salonie podawałam datę 2 tygodnie wcześniejszą niż faktycznie, żeby spokojnie spać w nocy.
no wg umowy miała być gotowa na max 23.08 ale pani mi powiedziała, że to moja wina  🤣 no już mam chill, najwyżej założe coś co mam w szafie, trudno.
Przynajmniej K będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyłam :P
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 09:04
Doubler, a tam prawie 🤣
dziewczynka, nie no genialny salon. Trzymam kciuki, na pewno się uda. Twój facet ma mega stylówe, nasze klimaty. 😍 Skąd kamizelka? Z tyłu jest satynowa?
z tyłu pełna z załóżeniem, że późnej marynarki się pozbędzie i nie bedzie wygladał jak kelner :P, przeszukałam pół Polski, żeby znaleźć ubrania w takim klimacie, całe szczęście jesienna kolekcja recmana daje radę
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 09:42
dziewczynka, gdzie ja znaleźliście? My też szukaliśmy jak szaleni i w końcu udało się w Pierre Cardin. Mój Alex w ogóle nie będzie miał marynarki. Wszędzie jak pytaliśmy o pełne kamizelki to nam przynosili te do garnituru. No myślałam, że jajo zniosę. W Recmanie była ładna, ale zielona i Alexowi się nie podobała.
dziewczynka, nawet sobie nie wyobrażam jak zła jesteś  😤 😤 😤 bardzo mi przykro, że tak się stało.

Tak generalnie stwierdzam, że ten rynek ślubny jest mega upierdliwy i nieprofesjonalny. Każdy ma problem z usługodawcami. Nas wystawiła planerka ślubna, zwodziła nas 1,5 miesiąca i w końcu jak przedstawiła koncepcję (jedną, choć miały być trzy :marze🙂 to nam szczęki opadły... I tak w kwietniu (na 5 miesięcy przed weselem) zostałam z niczym - oprócz sali. Musiałam na szybko kombinować wszystkich - foto, DJ, zaproszenia, dekoratora itd. Stąd też budżet mamy przekroczony o ponad 30%  🤦
dziewczynka, wygląda super, bardzo mu pasuje!

Astra, co Ty mówisz! 😵 Nie obowiązywała Was jakaś umowa, żeby Ci wypłaciła jakieś odszkodowanie czy coś?
Obowiązywała... zadatek... ale co z tego jak i tak zostaliśmy na lodzie 🙁 ale jakoś się udało, okaże się 08.09  😜 😁
Dziewczynka super! też chciałam coś w tym stylu, ale mój narzeczony jednak najlepiej wygląda w prostym, zwykłym garniturze, więc trudno... 😉 A z sukienką to jest jakaś masakra...
Emptyline będzie super 🙂 A może masz możliwość na wszelki wypadek załatwić parasol, żeby w razie czego postawić pode nim jedzenie? Wiesz, jak będzie padać to będzie romantycznie 😉

Ja wczoraj zamówiłam bukiet, tylko muszę jeszcze dosłać inspiracje. Chciałabym coś z dużą ilością zieleni, z paprotkami. Tylko się cały czas waham czy białe kwiaty, czy różnokolorowe, takie trochę łąkowe 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 sierpnia 2018 11:01
dziewczynka ależ masz narzeczonego!  😍 😍 😍 Świetna ta marynarka w kartkę. Trzymam kciuki za Twoją suknię!  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 11:06
Libella, łąkowe!
Nie wiem, jestem serio na etapie załamania, trochę mnie wszystko przerosło. Jakoś nam pod górkę idzie... Wczoraj byliśmy w ogródku go wymierzyć, zmierzyć stoły, żebym mogła ogarnąć bieżniki i dekoracje. Ogródek składa się z małych ogródków kolonialnych, które wynajmują różni ludzi. Jakaś para tam wczoraj była kiedy się rozglądaliśmy i zadzwoniła do właścicielki obiektu, że mają co do nas złe przeczucie. No paranoja, jacyś chorzy ludzie. Wielka drama po zmierzyłam płot etc. Teraz jeszcze moja mama przypływa w czwartek nie piątek bo odwołali prom więc całe plany przygotowań w łeb wzięło. Jest taka susza, że żadnych kwiatów z lasu i łąk raczej nie będzie, a zdecydowanie nie mam funduszy na zakup. Idę się dobić. 🙁
Wiem, że bez sensu przesadzam, ale smutno mi, bo był cały fajny plan, który raczej nie wypali.
emptyline, do nas idzie jakaś burza, ma być dziś i jutro - to potem skieruje się do Was i będziesz mieć urodzaj kwiatów jeszcze! 😉 Oczywiście przestanie padać na Wasz ślub. 😁 A ludzie są chorzy, faktycznie, nie przejmuj się nimi. 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 11:28
Doubler, no jest taka Sahara, że nawet drzewa iglaste wyschły. 🤣 Takze burza się przyda. 🙂
emptyline, a nie macie tam czegoś w rodzaju ogródków działkowych? W takich miejscach często na okolicznych łąkach rozsiewają się kwiaty a wody jest tam więcej... Możesz też spróbować "po prośbie". Ja bym Ci chętnie pół ogródka oddała ale obawiam się, że przeżyłyby transportu 😉 Może na miejscu też kogoś znajdziesz? Takie a'la łąkowe to na pewno kosmos onętek i len.
emptyline to ta szaro-zielona właśnie ale foto przekłamuje ale była jeszcze granatowa i beżowa. Kuba też miał mieć samą kamizelkę ale ostatecznie ta marynarka nas kupiła 🙂
dziewczynka, zrobiłabym temu salonowi taką reklamę w internecie, że ho ho 🤬
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 21:31
dziewczynka, a no widzisz! Ładna była! Ale ta którą kupiliśmy ma kołnierzyk i mój facet wygląda w takim kroju o wiele lepiej. 🙂 Marynarka jest mistrzowska!
abre, oj dziękuję. :kwiatek: Ze wszystkim tu słabo: uschło, albo co gorsza spłonęło. No nic, będę musiała improwizować.

W ramach poprawy humoru zrobiłam pudełeczko na obrączki (w zasadzie będzie obrączka + mój pierścionek, ale jest niespodzianką, więc muszę poczekać do ślubu).





emptyline, znowu będę się zachwycać, ale bosko Ci to wyszło! 😜


My odebraliśmy dziś kosze dla rodziców - z tego wszystkiego zapomniałam zrobić zdjęcie, ale były robione na zamówienie i nie do końca wiedzieliśmy jak będą wyglądać - a były najpiękniejsze z całego sklepu, żadne mi się tak nie podobały! 😍 A nasze zdjęcie w drewnianej ramce dołączone do środka w ogóle pasuje już idealnie! 😜 Jak będziemy wręczać to koniecznie muszę fotkę cyknąć. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się