... ślub :) ...

emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2018 21:36
Doubler, koniecznie! Już chcę je zobaczyć! 😍 Dziękuję! :kwiatek: To całe 5 minut roboty. Za tydzień sobie tylko wymienię na świeżą zieleninkę.  (o ile znajdę mnie wysuszoną niż ta którą mam :lol🙂
emptyline, masz niesamowity zmysł estetyczny i umiejętności manualne. Podziwiam!
I trzymam kciuki za pogodę 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2018 11:26
Ascaia, ojej, bardzo dziękuję. :kwiatek:
Ale będę ryczeć na ślubie! 😵 Odbieraliśmy dziś smoking Michała i normalnie aż się wzruszyłam, ale wtedy się jeszcze trzymałam.
Za to jak wróciliśmy do domu, moi rodzice dali nam kartkę z życzeniami i życzenia też takie "wstępne" złożyli (to stąd, że padł pomysł, żeby Ci najbliżsi nie jeździli do innego miasta z pieniędzmi, tylko dali nam kiedy indziej, mój chrzestny i dziadkowie też już nam dali kartki z prezentem w środku). No to wtedy już się popłakałam! 😵 Co ja zrobię za tydzień? 🤬 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2018 21:48
Doubler, ja pewnie też będę wyć. 🙂 Zawsze wyję! Ale to taki dzień, że wręcz wypada się popłakać. :kwiatek:

Ewentualnie możecie złapać taką głupawkę jak ja. 😁
emptyline, śliczne jest to wszystko co robisz, zazdroszczę talentu i estetyki!
Ja też nie płakałam 😉 było wesoło.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 sierpnia 2018 00:38
mundialowa, o to nawet lepsza opcja!
Cricetidae, dziękuję! :kwiatek: Przez te wszystkie szczegóły nie mam czasu spać. 🤣 Będę wyglądała jak zombie na własnym ślubie. 🤣
mundialowa, Cricetidae, ja mam taką nadzieję, że mnie głupawka złapie. Generalnie jak myślę o ślubie to mi się same usta rozciągają w uśmiechu i mam nadzieję, że tak zostanie, ale te wzruszenia są straszne! 😵 😁
Emptyline mam prawie identyczną szkatułkę na obrączki, tylko moja jest prostokątna  🙂 i planuje mech do środka. Pięknie ta Twoja wygląda.

Doubler, czy głupawka, czy łzy wzruszenia, na pewno będzie pięknie 🙂

Ja też zawsze ryczę na ślubach bliskich osób, ale na moim coś czuję, że może mnie złapać właśnie głupawka... 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2018 03:07
Libella, ja się zastanawiałam nad prostokątną, ale ta mnie urzekła. Nie mam czasu spać, kończę rozplanowanie świeczniczków.  😜

efeemeryda   no fate but what we make.
13 sierpnia 2018 09:33
Dziewczyny  :kwiatek:
Czy spotkałyście się z sytuacją żeby na ślubie były dwie świadkowe ? Mowa o ślubie cywilnym.
Wydaję mi się, że prawnie nie ma przeciwwskazań ale jeszcze nie sprawdzałam  :kwiatek:
efeemeryda, są druhny, ale papiery podpisuje jedna osoba więc najczęściej ta jedna jest wyznaczona i siedzi za młodymi.
Efemeryda chodzi ci o sytuację że 2 kobiety podpisują papiery? Na ślubie konkordatowym znajomej świadkowali bracia panny młodej i pana młodego więc dwie kobiety tez będą mogły świadkować
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2018 09:40
efeemeryda, ale chodzi Ci o to, że zamiast faceta i dziewczyny byłby dwie dziewczyny? To przecież żaden problem. (oj dubel)
efeemeryda, my do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, czy świadek M. nas nie wystawi, więc sprawdzałam - świadkowie mogą być tej samej płci. Papiery podpisuje dwóch świadków.
efeemeryda   no fate but what we make.
13 sierpnia 2018 10:12
super dziękuje  :kwiatek:
pozostaje jeszcze kwestia "co ludzie powiedzą" ale co mnie to  😂
efeemeryda, u mnie mój M. się nie zgodził żeby było dwóch facetów, bo kolegę chciałam wziąć na świadka 😵 Także jak dla Was nie ma problemu to dla nikogo innego też nie powinno być. 😉


My wczoraj drukowaliśmy i złociliśmy winietki, ja je dziś wycinałam, zostało tylko złożyć wszystkie na pół 😜
Prezentują się jak na załączonym obrazku 😁 Wszystko jest złote, tak jak nasze nazwiska na zaproszeniach 😉
Zdjęcie tylko beznadziejne bo jak przesłałam to FB zniszczył jakość 😵
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 sierpnia 2018 10:20
efeemeryda, my mieliśmy dwie świadkowe. Koleżanka na kościelnym miała dwóch świadków - braci obojga młodych.
efeemeryda   no fate but what we make.
13 sierpnia 2018 10:22
super, dziękuje za odpowiedzi  :kwiatek: tak sądziłam ale chciałam się upewnić 🙂
dziewczyny helpunku, przyszła pora na zamówienie słodkości i nie mam pojęcia ile tego. Oprócz tortu zamówiłam blachę sernika i do tego chce rożne desery typu: babeczki, muffinku, panna cotta, tiramisu itp i pytanie ile tego na 25 osób?
dziewczynka, bardzo dużo tiramisu  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
epk nie pomagasz  👿
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 sierpnia 2018 12:23
Może zerknij na oferty słodkich stołów - powinno być rozpisane ile jest sztuk czego i dla ilu osób  😁
Ja się wkurzam, bo od ponad tygodnia usiłuję się umówić z babą od sukienek i już przełożyła raz, ja mam grafik nasrany, nie wywalę z pracy w trakcie zabiegu.  👿
I chyba zrezygnuję z "wymarzonej" uszytej, tylko kupię na Zalando tak po prostu, będę sobie mierzyć, oddawać i wymieniać...
Pokemon, gdybym mogła podjąć tą decyzję jeszcze raz na pewno zamówiłabym na zalando
dziewczynka, Ja bym na Twoim miejscu zamówiła sobie coś awaryjnego. Nie masz gwarancji, że Ci sukienkę uszyją na czas i tak jak powinni. Na Zalando masz 100 dni na zwrot.
Ba! Ja nawet znalazłam całkiem podobną do takiej, jak chciałam, a cena 😁

https://www.zalando.pl/little-mistress-suknia-balowa-ivory-lm121c0fh-a11.html
pokemon, piękna, a little mistress mi się bardzo dobrze kiedyś nosiło.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2018 15:00
dziewczynka, dziewczyny dobrze mówią, może zamów sobie jakiś backup w razie czego. :kwiatek:

Ja całe szczęście zmierzyłam mój zestaw bo się okazało, że spódnica mi spada. Dostałam mikro zawału, bo chyba bym sobie zęby w niej wybiła, ale na szczęście właśnie się zwęża. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się