produkty ANKY

bera7, dlaczego 30? Przecież ustawa o sprzedaży konsumenckiej mówi, że 14. 
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 czerwca 2018 21:22
Sklepy mają 14 dni na podanie informacji jaka jest decyzja odnoście reklamacji- tj. czy uznają ją czy odrzucają. Po podaniu tej informacji prawo nie reguluje już ile mają czasu na jej wyegzekwowanie, czyli mogą uznać reklamację po 3 dniach, a następnie możesz czekać miesiąc, dwa, trzy, a nawet rok na wymianę/naprawę 🙁 prawo mówi, że reklamacja ma zostać wyegzekwowana w "odpowiednim" czasie, cokolwiek to znaczy, teoretycznie bez żadnej zwłoki, no ale kto ich tam sprawdzi...

SzalonaBibi, czyli w sumie wyszło Ci na dobre, że lightgold się wyprzedał 🙂 nacieszyłaś się jednym kolorem, a teraz nacieszysz się drugim ;p ja lubię jak sprawy przybierają taki obrót, zdarza mi się czasem coś zareklamować, np. buty po roku i szczerzę to wolę jak mi wymienią na inny model niż naprawią czy wymienią na ten sam, w tedy mam uczucie jakbym sprawiła sobie coś nowego 🙂
Ja się strasznie cieszę, bo lightgold bez brokatu też jest ładny, a prawie nówka. A tamten i tak chciałam wyczaić na jakiejś promocji... Nie wiem tylko czy to producent mi taki prezent robi czy sklep... Bo tak jakoś przez telefon zabrzmiało, że to pani z "Kariny" proponuje mi takie rozwiązanie.
Już się nie mogę doczekać  😜 Cooper jest w kolorze grzywy kucynki  😜
Cobrinha, obstawiam Sand. Gdyby nie ten brokatowy napis pod siodłem, to odcień odpowiada też padowi Desert.


pad dotarł i jak na moje oko na sanda jest za ciemny.
To takie cappucino😉
Mam pytanie do posiadaczy białych ochraniaczy climatrole. Czy faktycznie tak dobrze sie dopieraja i z czasem nie robią się siwe/ żółte?
Mam w pralni często od kilku osób, używane tylko na zawody, ale długo już dość. Ładnie się dopierają  🙂
KLIK nowe anky .     
KLIK

Skróciłam linki.
o to już można pisać..widziałam dawno temu już ta kolekcję...to zielone to jest tak żółte świecące odblaskowe ,że masakra w realu  😅
Te dwa fiolety są boskie  😍
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2018 13:33
Dla mnie to wygląda jak jeden fiolet i jeden brąz. Za ten fiolet (? - w sumie wygląda na coś pomiędzy fioletem i bordo) wielki plus, i podziwiam że jeszcze im się nie skończyły odcienie czerwieni i niebieskiego - są w każdej jednej kolekcji 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 sierpnia 2018 16:39
nic ciekawego  😉
Ja moooże się skuszę na szary, ale tak poza tym to bezszal.
Nic mi nie podeszło... A mocno czekałam na tę kolekcję, bo już w dwóch poprzednich nic do mnie nie mówiło. Tak więc idę kupić Ruby, skoro przez następne pół roku brak planów na Anky. 😀 Zostały jakieś ostatnie, widocznie to przeznaczenie. Raisin zamówiłam i zwróciłam, wydawał mi się zbyt fioletowo-brązowy zamiast czerwony. Może to przeznaczenie, że Ruby jeszcze dostępny. 😀
Strasznie dużo powtórek, ale niektóre kolory są fajne. Ptasia kolekcja, bo każdy kolor nazywa się albo wróbel, albo papuga, albo bażant 😉

Super podoba mi się na mojego ciemnogniadego... koliber 🙂 Na żywo ma kolor nadmanganianu potasu. Niestety fotkę na żywo mam przy sztucznym świetle i komórką:





Bardzo ładny jest też bażant, dla mnie super jesienny, elegancki i dość stonowany:





Obydwa przygarniam dla Hendersona. Poza tym brąz to powtórka, szarości było już wiele, czarny był chyba w trzech wersjach (ileż można), zielony fajny jeśli się takie lubi, granat też już dopiero co wypuszczali, czerwone nie dla mnie 😉

Przynajmniej w końcu zdjęcia producenta mają rzeczywiste pikowanie. 😀 Poprzednie 2 kolekcje miały jeszcze stare na zdjęciach, w rzeczywistości mając nowe.
Ale ładny ten bażant, przekonałas mnie. 😀
Super fiolety i ta limonkowa zieleń też. Bardzo ładna kolorystyka, bardzo "moja". Chętnie bym obejrzała na żywo 🙂
Bażant piękny.
Piekne te nowe Anky  😍 zastanawiam się z czego oni robią ten napis brokatowy, chyba jest dość trwały?
[quote author=Horseline_89 link=topic=202.msg2802576#msg2802576 date=1534175641]
Piekne te nowe Anky  😍 zastanawiam się z czego oni robią ten napis brokatowy, chyba jest dość trwały?
[/quote]

Silikon, od razu zapobiega przesuwania się siodła 🙂
Ja zakupiłam sobie drugą parę bryczesów Anky i są równie super jak poprzednie  😍 super materiał, który w lato chłodzi - potwierdzone oraz w zimę ma grzać, ale nie wiem czy tak cienki materiał może ogrzewać zimą. Bryczesy rozciągają się góra - dół, a nie na boki jak wszystkie inne w mojej szafie. Polecam każdemu 🙂
Aha i warto dodać o materiale, który nie przyjmuje brudu, wystarczy otrzepać ręką lub ręcznikiem i nie ma śladu 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 sierpnia 2018 09:22
Ja mam 3 faworytów  😉 bażant, koliber i ten limonkowy  😍 damn... w sumie jak na tym płotku wiszą to wszystkie są takie piękne...

Wigorrr, a one nie są jakieś termoizolacyjne? W sensie takim, że materiał się nie nagrzewa, ale też w sumie izoluje przed utratą ciepła? Tak to bym sobie wytłumaczyła 😀 ja mam jedne co prawda starsze, ale je kocham  😍 mam już je chyba ze 4 lata i nic się z nimi nie dzieje 🙂
Podobno to materiał techniczny, moja 1 para tych bryczesów, kupiona rok temu na lato, jesień idealne, ale w zimę przy wietrze trochę nogi odmarzały 🙂
http://matchydressage.com/anky-autumn-winter-2018/
Więcej zdjęć nowych Anek.

Ciekawa jestem bażanta na żywo. Jak na razie w zależności od zdjęcia albo jestem bardzo na tak, albo wcale  🤔wirek:
Wigorrr Jaki model masz tych bryczesów?
Ja się skusiłam na te z pełnym lejem silikonowym i bardzo żałuje. Po jednej jeździe duża część tych silikonowych kropek się odkleiła- część zupełnie, część częściowo. Wysłałam już reklamację do producenta i czekam co będzie dalej. Mam silikonowe bryczesy pikeura i equline i nigdy nic się nie stalo z tymi wstawkami silikonowymi a mają już kilka lat. Jedyne dobrego co mogę o nich powiedzieć, to to, że materiał bardzo fajny i dobrze się układa.  😵
Ja mam dwa modele performance, a drugich nie pamiętam, są jasnoszare z materiału a'la jeans z białymi suwakami. Lej co prawda trochę się przeciera i robią się granulki, ale u mnie to występuje w każdej parze bryczesów z lejem 🙂 Czyli dobrze z jednej strony, że nie dostałam wersji z silikonem.  🤔
Livia   ...z innego świata
22 sierpnia 2018 11:51
Hortensia i Alt rosa gościnnie na koniu forumowej Sankaritariny 🙂




Livia, ale ślicznie 😍
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2018 07:31
Burza, dzięki 🙂 Choć ten koń to takie ciasteczko, że wszystko by na nim wyglądało pięknie 🙂
Jednak Alt Rosa to był przebój. Tak samo Hortensia. Co najlepsze te modele są nie do zdarcia. Sprzedałam konia ale moja alt rosa czeka na lepsze czasy kiedy się może dorobię kolejnego 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się