Stajnie na Śląsku

Potwierdzam, w Ochabach od jakiegoś czasu jest nowa instruktorka. Ze wspaniałym podejściem do dzieci, prócz tego (jeśli się nie mylę) to również z dodatkowym wykształceniem pedagogicznym.
Hejo! Poszukuję dla koleżanki taniego pensjonatu dla koni (sztuk 2) z łąką. Dziewczyna po wypadku w pracy od 4 miesięcy na l4 i moze długo nie wrócić do pracy.
Szukamy miejsca gdzie da radę utrzymać konie .
Obecnie placi 600 za łeb
Dziewczyna z Bytomia , szukamy jak najbliżej sie da 🙂
Co się obecnie dzieje w stajniach w Dąbrowie i w Imielinie? Da się tam sensownie pojeździć, są jakieś treningi indywidualne? Nie chodzi mi o rekreację z jeżdżeniem w kółko stępem tylko coś ambitniejszego.
Akatash, a 600 zł to nie jest obecnie właśnie tanio? 😉
Jest , ale w cenie hala z kwarcem, nawet 500 bez hali ją teraz uratuje. Na czas powrotu do zdrowia ...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2018 16:56
Akatash, jak stajnia z infrastrukturą to może warto wydzierżawić konie?
Akatash gdzie na śląsku jest taka stajnia? 🙂
Też jestem ciekawa 😀 Bo moje znajome płacą więcej za stajnie bez takich luksusów jak hala z kwarcem 😀
Vesna ja aktualnie płacę 700 zł (750 zł z 3x karmieniami) i mam 2 hale z kwarcem i plac na piachu, ale kurde za 600 zł to bym się przeniosła, jak normalnie karmią  😜
To pewnie w Zabrzu jest tak drogo 🙂
Potrzebuję weterynarza do badań kupno-sprzedaż do Dąbrowy Górniczej - ktoś coś? 👀 🏇
efeemeryda   no fate but what we make.
22 sierpnia 2018 09:52
dr Poznański ?  :kwiatek:
krysiex213  ja polecam lek. wet. Martę Rykała  🙂

Poszukuje ogarniętego kowala do dość trudnego przypadku. Zależy mi na profesjonalnym podejściu. Możecie mi kogoś polecić z okolicy?
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
26 sierpnia 2018 13:52
Polecam Mariusza Nikodem - strona na FB "zdrowe kopyta"

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu usunięcia reklamowych podpisów
desire   Druhu nieoceniony...
26 sierpnia 2018 23:03
Murmel, Waldek Wojtyczka, ma pojęcie o pojęciu i ogromną wiedze.
kasztankaija   Love you more and more and more.
27 sierpnia 2018 09:41
Cześć, szukam wszelkich informacji na temat stajni Jamna. Widziałam, że pojawiło się ogłoszenie. Chciałabym się dowiedzieć jak aktualnie konie sie tam mają, jak z karmieniem, wypuszczaniem, ogólna atmosfera, itp.  😉
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
27 sierpnia 2018 10:54
kasztankaija, na dzień dzisiejszy warunki są dla koni bardzo dobre 😉 świadczyć o tym może przede wszystkim ich wygląd - jak pączki w maśle.
Mamy kogoś na forum kto kręci się trochę w Ochabach?

Miałabym kilka pytań, będę bardzo wdzięczna :kwiatek:
kasztankaija,  u nas przyjmują ogiery zapraszam na priv
Hej,
poszukuje stajni do jeżdżenia w zimie (z krytą halą). 🙂 Czy polecacie coś w okolicach Katowic? Znalazłam blisko Padok i Jokar, co sądzicie o tych dwóch miejscówkach?
Poszukuję miejsca dla kilku osób, jeżdżących rekreacyjnie, początkujących (stęp, kłus samodzielnie, choć wiadomo poprawiamy różne rzeczy w nim, galop na lonży - jeszcze początki). Zależy mi na stajni, w której będzie dobra atmosfera, możliwość wzięcia od czasu do czasu treningów indywidualnych i spokojnie, dobrze ujeżdżone konie, istnieje coś takiego na Śląsku? 🙂
Ikarion odwiedź. Wprawdzie nie śląsk ale dobry dojazd.
[quote author=UnicornWitch]poszukuje stajni do jeżdżenia w zimie (z krytą halą). 🙂 Czy polecacie coś w okolicach Katowic? Znalazłam blisko Padok i Jokar, co sądzicie o tych dwóch miejscówkach? [/quote]
Jokar to pani Ziaja-Kardyka (ta od urwanego końskiego języka: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/urwali-koniowi-jezyk,137018.html ) i pan Molęda z chorzowskiej Policji Konnej (który też ma swoją "sławę"😉. Omijałbym.
efeemeryda   no fate but what we make.
23 września 2018 08:14
UnicornWitch Tabun w Sławkowie, maja fajne konie i hale, kawałek z Katowic ale trasa szybko  :kwiatek:
Dzięki za odpowiedzi, niestety zależy mi na stajni blisko Katowic (najdalej mogą być właśnie jakieś Mysłowice, czy Chorzów), ponieważ jeżdżę często i nie tylko w weekend ale też po pracy (a tę kończę o 17😲0). Poza tym nie prowadzę auta, więc musi być dobry dojazd komunikacją lub Uberem (ale tak żeby mnie nie zjadł koszt dojazdu 😉).

UnicornWitch
ja mogę szczerze polecić w samych Katowicach na Muchowcu treningi z Olą Bagińską 🙂 Koszt ok 70 zł ale szczerze polecam 🙂 Są 2 hale także problemu z miejscem nie ma.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
24 września 2018 10:13
UnicornWitch, zobacz Stajnię Jamna - Mikołów, więc zaraz obok Katowic. Ogłaszają się, że mają wolne boksy 😉
olciiik z tego co zrozumiałam UnicornWitch szuka stajni rekreacyjnej a nie pensjonatu.
PATRYCJA10822, Muchowiec jest zaraz koło mnie, ale słyszałam o nim bardzo złe opinie, w zeszłym roku to też była pierwsza stajnia, którą odwiedziłam ale na "dzień dobry" miałam niemiłą rozmowę z jakąś panią (nie wiem czy właścicielką, czy osobą, którą zarządza jazdami), więc nie udało się nam nawet pojeździć. Ale skoro polecasz to może dam temu miejscu 2 szansę. 🙂

EDIT: Umówiłam się na trening na weekend, dam znać jak było. 🙂

olciiik, dzięki, ale szukam stajni rekreacyjnej (i to takiej dla początkujących, tak jak pisałam jeżdżę od kilku miesięcy). 🙂

UnicornWitch, ale to przyszłaś "z drogi" i zapytałaś czy można od razu jeździć? Tego się chyba nie da zrobić w żadnej stajni - teraz wszędzie trzeba na zapisy.
Jeszcze mi przychodzi do głowy Lando, ale nie mam zielonego pojęcia jak tam jazdy wyglądają (i czy jeszcze są).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się