... ślub :) ...

emptyline, jak poziom stresu? Dzisiaj czytałam na jakiejś grupie że dziewczyhny na tą sobotę mają tyyyle rzeczy do załatwienia... a u nas wszystko dograne. I zero stresu. Myślimy już o tym, że może gdybyśmy mieli teraz więcej załatwiania to jakoś byśmy to odczuli. 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2018 22:45
Doubler, my mamy jeszcze srylion rzeczy do zrobienia. Właśnie robię bieżniki i etykietki. 🤣 Dziś skończyłam te cholerne świeczniki i wazoniki. Myślałam, że to zajmie z godzinę, a zeszło się z 5. 🤔 Mamy już alkohol i wszystkie gadżety, zostało nam jedzenie i kwiaty, ale to w czwartek/piątek. Ale jak w sobotę wszystko ogarniemy to serio nie wiem.  🤣
Mnie zaczyna ogarniać panika.
Nie mam prezentu dla rodziców. Nie mam prezentu dla świadków, nie mam sukulentów które beda podarunkami dla gości. Jestem przed makijazem i fryzura próbna których sie strasznie boje. Do tego 21.08 dopiero spotkanie z managerem i ustalanie szczegółów. Tańczę jak drzewo. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

btw. macie pomysły na prezent dla swiadkowej, koniary?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2018 10:55
rtk, ja mojej świadkowej będę dawać bransoletkę z lilou z kotwicą (bo ona kocha żeglowanie) 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2018 12:35
rtk, haha, ja się miotam jak osika na wietrze, także rozumiem. 😁 :kwiatek: Może dla świadkowej faktycznie bransoletka z konikiem z Lilou? Ładne są.

Ja nie wiem co robić z włosami, spiać, czy rozpuszczać, zwariuję. Makijażu próbnego nie mam, idę na żywioł. 😁











safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2018 12:38
emptyline, mnie się bardzo podoba ta pierwsza opcja  😍 ewentualnie druga. W trzeciej ten kosmyk tak średnio wygląda
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2018 12:44
safie, no tak mocno na odwal się, każda jedna z opcji, bardziej chodzi mi o kierunek. Ale chyba rzeczywiście się pomęczymy z warkoczem i wysokim upięciem. Próbowałam luźnie niskie, ale wyglądam jak pyza. 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 sierpnia 2018 12:54
emptyline, upiąć zdecydowanie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 sierpnia 2018 14:32
emptyline, zdecydowanie opcja nr 1  💘
emptyline fajnie by to wyglądało, gdybyś do upięcia nr 1 dodała jeszcze jakiś wypełniacz, żeby zwiększyć objętość fryzury.
emptyline, zdecydowanie pierwsze, tylko coś bardziej luźnego może, żeby wypuścić jakieś pasma? 😉


Ja dziś byłam na pazurach i tylko czekają na sobotę 😍
emptyline, zdecydowanie pierwsza opcja! 😍 Sama takie cudo stworzyłaś? 👀

Doubler, bardzo ładne! 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
17 sierpnia 2018 06:25
mundialowa, tak. Ale to jest mocny bajzel, trzeba zrobić porządniej. 🙂
Doubler, espana, safie, JARA, maleństwo, dobra upinam z warkoczem z boku. 🙂 Dzięki dziewczyny! :kwiatek:

Doubler, fajne te pazury! Ja robię dziś.

Smutno mi strasznie bo moi znajomi (i brat chyba też) nie dadzą rady przyjechać, no ale niektórych rzeczy się nie da się przeskoczyć.
emptyline, spiąć. Rozpuszczone proste mają tendencję do zbierania się w strączki i trzeba je ciagle poprawiać. O ile na żywo jest to niezauważalne, o tyle na zdjęciach bardzo to widać.
mundialowa, emptyline - dziękuję! :kwiatek:


emptyline, u Was nie przyjadą - a u nas moja teściowa wszystko krytykuje... bo jak to rodzice nie siedzą z Młodymi, bo jak to rozsadzamy gości, bo jak to podpisujemy papiery na koniec, bo jak to goście nie mają za nami jechać, bo jak to brat nie jest świadkiem... i tak dalej. Dobrze, że o niektórych rzeczach jeszcze nie wie (np. życzenia na sali po obiedzie albo tort po 1 tańcu), bo byłyby kolejne rzeczy do krytykowania. 😵 Ale to już jutro i nie mogę się doczekać! 😜
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2018 01:24
Doubler, powodzenia! 😍
Doubler, Emptyline, bawcie się najlepiej na świecie dziś! I piszcie jak było  😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 sierpnia 2018 07:33
Połamania obcasow, dziewczyny! I ko iecznie napiszcie jak było, emptyline, na Twoją relację hyba wszyscy czekają 🙂
emptyline, trzymam kciuki! 😅


Dzięki dziewczyny! 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 sierpnia 2018 09:20
Doubler, Emptyline, bawcie się dobrze  😅 Szczęścia na Nowej Drodze  😅
Dobrej zabawy i dużo szczęścia!  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
19 sierpnia 2018 06:45
Dziękujemy wszystkim za życzenia! :kwiatek:

Udało się! Jesteśmy wykończeni, jeszcze musimy sprzątnąć. Z połową rzeczy się nie wyrobiliśmy, wszystko było na totalnym luzie i chyba nawet ładnie wyglądało. Ceremonia odbyła się  w lesie nad jeziorem. Nie wiem czy mamy jakieś zdjęcia dekoracji bo w ferworze walki zapomniałam! 🤣 Ale najważniejsze że już jesteśmy MĘŻEM I ŻONĄ! 😍







Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 sierpnia 2018 07:12
emptyline, gratulacje! Ale przecudnie wyglądaliście, i ślub też piękny  💘
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 sierpnia 2018 07:32
emptyline, mega! Gratulacje serdeczne! Nieduże śluby bo z spiny są super, wiem coś o tym 🙂
Emptyline przepięknie! Gratulacje 🙂
emptyline, gratulacje!
emptyline, gratulacje🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
19 sierpnia 2018 11:50
gratulacje może się nie odzywam, ale z niecierpliwością wyczekiwałam relacji!  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
19 sierpnia 2018 14:10
efeemeryda, Cricetidae, Ascaia, Libella, maleństwo, Lotnaa, strasznie dziękujemy. 😍 :kwiatek:

Mam zdjęcia jak już była ciemnica niestety, ale grunt, że gościom się podobało i moim zdaniem ładnie wyszło. W ostatniej chwili udało mi się na szczęście zrobić kwiatek do butonierki dla Alexa i dla mnie we włosy. Ufff....








emptyline, musieliście mieć cudowna atmosferę na przyjęciu! Bo widok podczas ceremonii zapiera dech! I jak tam, wyszło w Twojej opinii jak z Pinteresta :p?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się