sklepy internetowe

Moon, Sivrite dziękuję za te podpowiedzi związane z Konikiem, niestety nie ma tam mojego rozmiaru 🙁 W każdym razie powoli odpuszczam i przyjmuję to, że od 2 lat nie mogę kupić tego kasku jako znak, że nie jest mi pisany 😉 Trudno, nie ten to inny, a pewbe jest to, że na bank żadnych zakupów w Arcusie 😉 :kwiatek:


A dzwoniłaś, czy Ci nie sprowadzą? Często sklep zamawia tylko te najpopularniejsze rozmiary dość drogich artykułów, ale sprowadzają na zamówienie, skoro współpracują z producentem.
Czy jakiś sklepie ma łęki winteca dostępne od ręki? Gdzie nie patrzę, tylko na zamówiene. Może komuś wpadły w oko? Konkretnie biały potrzebuję.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 sierpnia 2018 16:03
Czy komuś się udaje skontaktować horsetown.pl? Od poniedziałku próbuję się dobić, bo zależało mi na czapraku na zawody i już się raczej nie uda 🙁 Może jest inny telefon niż 667 456 406?
Wielki plus dla https://www.tackshop.pl za ekspresową przesyłkę, fachową i miłą obsługę i za  😍 😍 😍 asortyment!!!
Plus dla Horse-Trade za super szybką przesyłkę 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 sierpnia 2018 09:04
[quote author=martva link=topic=81.msg2799555#msg2799555 date=1532873000]
Moon, Sivrite dziękuję za te podpowiedzi związane z Konikiem, niestety nie ma tam mojego rozmiaru 🙁 W każdym razie powoli odpuszczam i przyjmuję to, że od 2 lat nie mogę kupić tego kasku jako znak, że nie jest mi pisany 😉 Trudno, nie ten to inny, a pewbe jest to, że na bank żadnych zakupów w Arcusie 😉 :kwiatek:


A dzwoniłaś, czy Ci nie sprowadzą? Często sklep zamawia tylko te najpopularniejsze rozmiary dość drogich artykułów, ale sprowadzają na zamówienie, skoro współpracują z producentem.
[/quote]

Napisałam do nich, wyświetlili wiadomość i... cisza 😉 Trudno, kiedyś znajdę inny kask  😁
Ogromny +  dla Bergo - miłe ceny, błyskawiczna wysyłka, błyskawiczny zwrot kasy po zwróceniu towaru.  👍
martva, napisz maila albo zadzwoń do nich. Pewniejsza komunikacja. Z doświadczenia z konikiem wiem, że o ile współpracują z danym producentem / dystrybutorem to bez problemu ściągają nietypowe kolory / rozmiary o ile tylko są takie w ogólnej ofercie marki.
Mega plus dla horsetown.
Czas oczekiwania na jeden z produktów do 10 dni.
Udało się znacznie szybciej.
Kupował ktoś coś w Top Horse? Chcę zrobić większe zamówienie, ale nie jestem pewna w 100%
Hej 🙂 jak jest z kontaktem ze sklepem padok.pl? Dzwonie kilka razy i nikt nie odbiera...
+ dla Equishop wszystko sprawnie i szybka wysyłka jak zawsze
W którym sklepie zamówię bez problemu fraki z Equiline do ewentualnej przymiarki i zwrotu? Equishop, GNL, Febro odpadają.
Plus i minus dla horsetown. Niby szybka wysyłka, ale bryczesy z zepsutym zamkiem.
Czy ktoś zamawiał coś kiedyś z miscota.pl? Mają bardzo dobre ceny na pasze, ale nie znam sklepu
BaŚ Też mnie kusiło, ale opinie są paskudne, ludzie nie dostają towaru...
[quote author=BaŚ link=topic=81.msg2803453#msg2803453 date=1534578849]
Czy ktoś zamawiał coś kiedyś z miscota.pl? Mają bardzo dobre ceny na pasze, ale nie znam sklepu
[/quote]

zobacz sobie ceny z dostawą ...
Edit- nie ten wątek. Przepraszam.
  🚫W sooksie wyprzedaż letnia i darmowa wysyłka na terenie całej europy dla zamowień powyżej 49 euro.
Kupował ktoś coś w Top Horse? Chcę zrobić większe zamówienie, ale nie jestem pewna w 100%


Polecam, wszystko ok.
Zamówiłam z zakładu rymarskiego ogłowie zaprzęgowe z brązowej skóry, zamawiałam telefonicznie, zamiast ogłowia przyszedł kantar z brązowej skóry. I chciałam zrobić zwrot, by wymienić kantar na ogłowie nawet z dopłatą. Nikt nie odbiera telefonu drugi dzień. I myślę co teraz.. ehhh..
Hej, zamawiał ktoś może w sklepie koniesklep.pl? Jakieś opinie?  🙂
Ja u nich zamawialam dwa razy i byłam.na prawdę zadowolona 🙂 Fajne ceny, przemila obsługa i szybka realizacja 🙂
Dziękuję, w takim razie prawdopodobnie też na dniach coś u nich zamówię - dam znać, jak wrażenia. 😉
[quote author=BaŚ link=topic=81.msg2803453#msg2803453 date=1534578849]
Czy ktoś zamawiał coś kiedyś z miscota.pl? Mają bardzo dobre ceny na pasze, ale nie znam sklepu
[/quote]
Chyba pani Kuzynowska miała świetne ceny na pasze  😀iabeł:
Sporo osób na tym wtopiło. Ani pasz ani kasy nie zobaczyli.
Tak serio...nie ma cudow....w porządnych sklepach ceny są wyrównane i jest  gwarancja, że dostanie się to, co się kupiło.
Wszystkie "okazyjne" sklepy omijam szerokim łukiem, bo nigdy nie wiem czy na mnie akurat nie trafi plajtujący sklep z piramidą finansową.
Dreamer113, - zamawiałam i kupowałam stacjonarnie wiele razy, super obsługa, błyskawiczna odpowiedź na meile 🙂

Zaległe plusy dla Dobry-koń i Amigo, szybko, sprawnie 🙂
Macie jakieś doświadczenia ze sklepem Ksantos? Jako prawie jedyni mają coś czego bym potrzebowała. W tym wątku jest kilka opinii, ale sprzed ładnych paru lat. Ktoś coś?
Czy szczotki Haas dostanę tylko w equiquslive czy jeszcze jakiś inny sklep posiada je w ofercie? Szukam zestawu dla Siwych koni.
Plus dla koniesklep.pl/Bruge - dzisiaj dotarła do mnie paczka.
Jedyne zastrzeżenie, to (u mnie) brak opisów realizacji, tzn. czekałam na zaksięgowanie zapłaty, a po kilku dniach zmieniono status od razu na zrealizowaną (przekazaną kurierowi). Ale to tak naprawdę często się zdarza w sklepach, szczególnie mniejszych.  😉
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2018 13:00
xxagaxx, nie wiem czy akurat do siwych koni mają, ja kupowałam Haasy w Horse Tack.
Gillian   four letter word
05 września 2018 12:00
Turbo plus dla mkslep - po raz kolejny zaskakują pozytywnie 🙂 wysyłka towaru w ciągu dosłownie godziny od zamówienia telefonicznego, mega pilnie potrzebowałam preparat dla zwierzaka, dotarł kurierem następnego dnia 🙂 obsługa rewelacja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się